ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Strażacy z Wielkich Oczu otrzymali nowy samochód [VIDEO]

fot. powiatlubaczowski.pl
fot. powiatlubaczowski.pl

fot. powiatlubaczowski.pl

W sobotę 5. października strażacy z OSP Wielkie Oczy otrzymali nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy VOLVO FLD3C FL. 

Pojazd trafił do OSP dzięki ponad 80% dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. W uroczystym przekazaniu  uczestniczył m.in. st. bryg. mgr inż. Daniel Dryniak, Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz Zenon Swatek, Starosta Lubaczowski.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy świętej w sanktuarium MB Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach. Następnie uczestnicy prowadzeni przez Tarnogrodzką Orkiestrę Dętą, przeszli na plac przy remizie OSP Wielkie Oczy. Wśród gości spotkania znaleźli się m.in.: Teresa Pamuła – Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego, st. bryg. Daniel Dryniak- Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Zenon Swatek – Starosta Lubaczowski, Albert Hawrylak – Wójt Gminy Wielkie Oczy i kpt. Wojciech Wus – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaczowie.

Po przemówieniach st.bryg. Daniel Dryniak i Wójt Gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak na ręce prezesa OSP Wielkie Oczy dh Jerzego Senyka i kierowcy dh Rafała Gardzielika, oficjalnie przekazali dowód rejestracyjny i kluczyki do nowego samochodu.  Otrzymanie pojazdu przez OSP w Wielkich Oczach było możliwe dzięki staraniom m.in.  Anny Schmidt-Rodziewicz – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP – nadbryg. Andrzeja Babca.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

xd
+3 # xd 2019-10-09 11:36
wybory co roku i każde osp będzie takim Volvem po dozynkach jezdzic, oczywiście OSP "PIS"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
acabb
-3 # acabb 2019-10-09 11:50
skąd skopiowane?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bogini
-4 # bogini 2019-10-09 12:58
Gdzie są pieniądze na rozdane promesy pytam ??????
Promesy wręczane uroczyście bo wybory idą, a na dzień dzisiejszy środków na koncie nie ma, Brakło wam kasy, tak hojnie rozdzielacie nasze pieniądze przed wyborami, że może i brakło ?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Romek
+1 # Romek 2019-10-09 14:21
Sprawdż konto a nie pisz !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bogini
+2 # bogini 2019-10-09 15:50
Cytuję Romek:
Sprawdż konto a nie pisz !!!


Szanowny Romku, będę pisać tak długo prawdę o tym, że nie ma żadnych pieniędzy na koncie w związku z przekazanymi ponad tydzień temu promesami do puki ich nie zobaczę zaksięgowanych na naszym rachunku, konto sprawdzone, po twoim wpisie. Oświadczam jasno że nie ma na nim żadnej kwoty w związku z otrzymaną promesą, Zatem zasadne jest moje pytanie, czy aby nie brakło kasy na ten cel ????? Czy nie był to trik wyborczy ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zbyszek
0 # Zbyszek 2019-10-09 13:19
Horyniec zacofany też dostanie jeszcze w tym tygodniu ? Czy dopiero na kolejne wybory
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PISiorek
+2 # PISiorek 2019-10-10 08:28
Cytuję Zbyszek:
Horyniec zacofany też dostanie jeszcze w tym tygodniu ? Czy dopiero na kolejne wybory

Dopiero przed upływem następnej kadencji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
terra
-1 # terra 2019-10-10 08:42
Jeśli tylko potrafią z niego skorzystać, to dobra wiadomość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Romam
-3 # Romam 2019-10-10 09:10
Horyniec szybko a raczej nigdy nie dostanie samochodu bo w jakim celu inwestować w OSP jak jest PSP w Lubaczowie. Są ważniejsze inwestycje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
beee
-1 # beee 2019-10-10 21:17
Cytuję Romam:
Horyniec szybko a raczej nigdy nie dostanie samochodu bo w jakim celu inwestować w OSP jak jest PSP w Lubaczowie. Są ważniejsze inwestycje.

jak w horyncu nie ma nawet komu jeździć....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
siołek
+2 # siołek 2019-10-11 06:44
Horyniec duża wieś ale na auto brak pieniędzy bo na remont OSP WERCHATA wój przyznał 100 tyś gdzie auto wycofane z systemu i brak ochotników poza jednym Pan[G....]a paliwo płynie......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ryszardo
0 # Ryszardo 2019-10-11 10:48
Zgłosić poczynania wójta na wyższy szczebel i skończy się samowolka z wałami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi