ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zmarł Zbigniew Urban - wieloletni nauczyciel i wicedyrektor LO w Lubaczowie [AKTUALIZACJA]

fot. archiwum krz.pl
fot. archiwum krz.pl

fot. archiwum krz.pl

Z przykrością informujemy iż dzisiaj (19.09) w wieku 60 lat zmarł Zbigniew Urban, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę o godz. 11:00 w kościele pw. Św. Stanisława BM w Lubaczowie.

O śmierci Pana Zbigniewa poinformowało Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie na swojej stornie internetowej.

Z żalem zawiadamiamy, że dnia 19.09.2019 zmarł wieloletni Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Lubaczowie Pan Zbigniew Urban, zasłużony  Nauczyciel, Wychowawca, Pedagog i Kolega
Rodzinie i Bliskim Zmarłego Wicedyrektora składamy kondolencje
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Społeczność Uczniowska



 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

RIP
+18 # RIP 2019-09-19 10:17
Niech spoczywa w pokoju. Amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+13 # Ppp 2019-09-19 14:16
Pan Profesor był moim wychowawcą i nauczycielem historii. Dzięki swojej wiedzy pogłębił moją pasję do niej. Myślałem,że się spotkamy na,powiedzmy 25 lecie matury.niestety ,los potoczył się inaczej. To był wspaniały pedagog. RIP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
uczennica
+17 # uczennica 2019-09-19 10:33
Ogromna szkoda....cudow ny nauczyciel i człowiek. R.I.P.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
absolwent
+23 # absolwent 2019-09-19 10:52
jeden z najlepszych nauczycieli w LO jakich pamiętam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Były uczeń LO.
+19 # Były uczeń LO. 2019-09-19 11:52
Niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
abiturient
+17 # abiturient 2019-09-19 12:24
Panie Profesorze, dziękuje za wszystko! Na zawsze pozostanie Pan w mojej pamięci. RIP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MAGDA
+17 # MAGDA 2019-09-19 13:18
Wiecznie odpoczywanie racz Mu dac Panie. Amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rodzic
+14 # Rodzic 2019-09-19 14:12
Panie. Profesorze dziękuję wielki ukłon spoczywaj e spokoju ☺️
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kolega
+15 # Kolega 2019-09-19 14:27
Zegnaj Przyjacielu.Wyr azy głębokiego współczucia dla całej Rodziny..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Była uczennica
+13 # Była uczennica 2019-09-19 18:28
Dla mnie osobiście Mistrz i Mentor. W dużej mierze Jemu zawdzięczam to gdzie i kim teraz jestem...smutno , też miałam nadzieję na spotkanie po latach...może kiedyś...Spoczy waj w pokoju!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LO
+12 # LO 2019-09-19 21:25
Człowiek z zasadami i wiedzą. Niech spoczywa w spokoju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LO
+8 # LO 2019-09-19 21:26
Pokoju**
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nox
+5 # nox 2019-09-19 22:25
[*]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Szary
+9 # Szary 2019-09-19 23:29
Moim zdaniem, jeden z najlepszych nauczycieli w historii LO Lubaczów. Jak ktoś wspominał, człowiek z dużą wiedzą i inteligencją. Miałem przyjemność uczęszczać do LO i przez 3 lata chodzić na lekcje historii u Profesora Urbana. W pierwszej klasie było niewesoło, przyznaje. Ale to głównie moja wina, inaczej bym tak nie pisał. Ale potem było już tylko lepiej, a finalnie bardzo dobrze. Od siebie dodam, że oprócz wyżej wymienionych superlatyw, człowiek z bardzo fajnym poczuciem humoru.
Będzie mi Pana brakowało Profesorze....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mariusz C.
+7 # Mariusz C. 2019-09-20 07:49
Najlepszy pedagog jakiego kiedykolwiek spotkałem. Na zawsze w mojej pamięci [*]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mama byłych uczniów
+4 # mama byłych uczniów 2019-09-20 17:03
człowiek z zasadami, wspaniały pedagog.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Halina
+5 # Halina 2019-09-20 18:40
Skromny, wielki człowiek.
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

koleżanka z roku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+4 # Arkadiusz 2019-09-20 20:49
Odszedł wspaniały człowiek i pedagog, to wielka strata dla Lubaczowa. Wyrazy współczucia dla rodziny. R.I.P.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
max
+4 # max 2019-09-20 21:47
..uczył mnie tuż po skończonych studiach, wtedy gdy o wielu sprawach mówić nie można było..on mówił. RIP.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Karolina
+2 # Karolina 2019-09-22 14:56
Dzięki takim nauczycielom jak Pan Profesor Urban bardzo miło wspominam czasy licealne. Świadek prawdy i nieprzemijający ch wartości. Wskazywał horyzonty i podprowadzał do wolnych i odpowiedzialnyc h decyzji. Od lat dziękuję Panu Bogu, że miałam tak wspaniałego wychowawcę i historyka. Niech miłosierny i dobry Bóg przyjmie Go do grona zbawionych w niebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Renata
0 # Renata 2019-09-25 12:28
Wyrazy współczucia dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Profesor Z. Urban uczył mnie w LO Lubaczów 4 lata historii w klasie humanistycznej, matura rocznik 1991. Człowiek o ogromnej wiedzy historycznej i sprawiedliwy nauczyciel. Mój Mentor. To że dziś jestem mgr Historii to ogromna jego zasługa. Pamiętam i będę pamiętać. Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Renata
0 # Renata 2019-09-25 12:29
Historia magistra vitae est.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi