ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Niesamowity film Krystiana Kłysewicz ukazujący piękno Ziemi Lubaczowskiej. Zobaczcie!


W sieci pojawił się właśnie najnowszy film Krystiana Kłysewicz pt. "Dzień na Roztoczu: Ziemia Lubaczowska". Niesamowite ujęcia naszej Ziemi Lubaczowskiej robią olbrzymie wrażenie. 

Premiera filmu Krystiana Kłysewicza miała miejsce w piątek w Horyńcu-Zdroju. Natomiast w internecie film pojawił się wczoraj na fanpage Krystian Kłysewicz - Imagine Pictures.

Ujęcia, jakie gromadziłem przez dokładnie rok, ułożyły się w piękny obrazek przemijającego dnia, a nawet pór roku. Zobaczycie znane i mniej znane miejsca z terenów gminy Horyniec - Zdrój, Cieszanów i Narol. Potraktujcie ten film jako przyrodniczy, obraz ma zachwycać, skłaniać refleksji i przyciągać jak magnes do odwiedzenia naszych terenów. Główną rolę odgrywa światło i mgły a całość dopieszczone jest muzyką mojego brata Marcina. – opowiada Krystian Kłysewicz

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Zorro
-14 # Zorro 2019-09-18 12:46
Nic specjalnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
leon
-5 # leon 2019-09-18 13:21
Fajne pojedyncze ujęcia , i to tyle. Ujęcia z dronu zawsze robi efekt. Niestety jest to zlepek bez ładu i składu. Większość z identycznym nalotem kamery. Brak tu jakiegoś pomysłu typu „ cztery pory roku „ i pokazanie upływu czasu i poszczególnych pór roku. Cokolwiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
KM
+11 # KM 2019-09-18 14:36
Specjaliści się odezwali zasrani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
apollo
+12 # apollo 2019-09-18 15:44
Oj tam tylko narzekanie, jakby mu zapłacili tyle co za spot który ukazał się kilka miesięcy temu to pewnie byłoby lepiej a tak nie ma się co czepiać. Ja tam widzę jakąś ścieżkę bo dużo miejsc z filmu znam. Dobra robota, ludziom się podoba a to się liczy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cyklista
+7 # cyklista 2019-09-18 18:31
Może wiesz gdzie są takie dwa samotne drzewa jakby zrośnięte koronami nad drogą, które widać około 3:15 minuty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
apollo
+9 # apollo 2019-09-18 18:41
Brama Roztocza :) Kasztany na polach koło PGR-u w Łówczy(ale nie tego pomiędzy Łówczą a Starą Hutą tylko w miejscowości zabudowania PGR-u). Jadąc od Płazowa skręcasz na PGR, na zakręcie 90 stopni po którym kończy się asfalt a zaczyna trelinka odbija polna ładna droga, widać stamtąd już te dwa drzewa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cyklista
+6 # cyklista 2019-09-18 18:54
Dzięki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
noa
-1 # noa 2019-09-18 21:09
lol oglądałeś ?? czy tak piszesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PF
+5 # PF 2019-09-20 09:20
Ktoś nie wie ile czasu i ile pracy trzeba poświęcić, żeby powstał taki kilku minutowy filmik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
+10 # Gość 2019-09-18 13:37
Wam to trzeba by bomby atomowej w Lisich Jamach by wrażenie zrobić :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+12 # Ama 2019-09-18 14:31
A ja gratuluje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Małgorzata W
+8 # Małgorzata W 2019-09-18 21:08
Super !!!Więcej takich filmików.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oglądacz
+7 # oglądacz 2019-09-18 21:09
Świetny, wciągający klip.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
filmowiec
+4 # filmowiec 2019-09-19 08:05
Film jest bardzo dobry, ukazuje piękno naszej krainy. Nie pojmuję ludzi, którzy sami nic nie zrobili, ale do krytyki pierwsi. Skończcie już z tym hejtem na wszystko i wszystkich, chcecie zmian? Zacznijcie od siebie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
leon
+2 # leon 2019-09-20 08:00
Konstruktywna krytyka to nie hejt
Nie myl pojęć.
Grzecznie napisałem , ze to niespójny zlepek ujęć, które same w sobie są bardzo dobre. Starannie dobrane miejsca i okoliczności. Ale...brak story
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Paweł
+2 # Paweł 2019-09-19 16:15
No i gdzie ten długo wyczekiwany dział promocji w powiecie? Film w ciągu niecałych dwóch dni ma ponad 20 tys wyświetleń a powiat nie raczy nawet promować człowieka który odwala za nich kawał dobrej roboty? Czy po prostu pracownicy starostwa i twórcy skarbów lubaczowskich uważają że taka promocja jest zbędna?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
apollo
0 # apollo 2019-09-19 22:34
Nie czytałeś obowiązków pracowników nowego działu promocji? Oni mają promować tylko starostę i jego działania. Właśnie ukazała się gazetka powiatowa i co w niej? Starosta na prawie każdym zdjęciu :D Jaki powiat taka promocja. Siedzieli w PCK i robili to samo - teraz siedzą w starostwie a w PCK pewnie kolega siedzi któremu stołek trzeba było dać. Wymagania na stanowiska w dziale promocji były jak zwykle pod konkretne osoby. Nic się nie zmieniło oprócz twarzy wodza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
czytelnik
+4 # czytelnik 2019-09-20 06:16
Gazetka też się zmieniła, przedtem był Kurier Lubaczowski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Skarby Lubaczowskie
+11 # Skarby Lubaczowskie 2019-09-20 08:48
Już to gdzieś pisałem, ale Skarby Lubaczowskie nie mają nic wspólnego ze Starostwem. Owszem, robią to ci sami ludzi, ale to jest czysto prywatna inicjatywa. Mamy swój prywatny sprzęt i wykorzystujemy swój prywatny czas. Nie zarabiamy też na tym ani grosza. Wręcz przeciwnie inwestujemy własne pieniądze między innymi na paliwo. Oczywiście do Pana Kłysewicza nam daleko zarówno ze sprzętem jak i z umiejętnościami , ale staramy się pokazać nasze okolice tak jak umiemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
apollo
-2 # apollo 2019-09-21 13:25
Ale za czasów byłego wodza i dopóki ktoś nie zwrócił uwagi kanał był reklamowany na stronie starostwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktos się czepia
+1 # Ktos się czepia 2019-09-21 13:56