ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Przerwany koncert Sebastiana Riedla&Cree w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]


Ponad 30 minut trwał koncert Sebastiana Riedla z zespołem Cree. Ze względów na zbliżającą się burzę i silny wiatr wydarzenie zostało przerwane. Zobaczcie zdjęcia.

dni-lubaczowa0000.JPGdni-lubaczowa0010.JPGdni-lubaczowa0030.JPGdni-lubaczowa0100.JPGdni-lubaczowa0140.JPGdni-lubaczowa0160.JPGdni-lubaczowa0170.JPGdni-lubaczowa0180.JPGdni-lubaczowa0190.JPGdni-lubaczowa0200.JPGdni-lubaczowa0210.JPGdni-lubaczowa0260.JPGdni-lubaczowa0270.JPGdni-lubaczowa0290.JPGdni-lubaczowa0320.JPGdni-lubaczowa0330.JPGdni-lubaczowa0340.JPGdni-lubaczowa0360.JPGdni-lubaczowa0380.JPGdni-lubaczowa0420.JPGdni-lubaczowa0430.JPGdni-lubaczowa0440.JPGdni-lubaczowa0470.JPGdni-lubaczowa0480.JPGdni-lubaczowa0500.JPGdni-lubaczowa0520.JPGdni-lubaczowa0530.JPGdni-lubaczowa0540.JPGdni-lubaczowa0550.JPGdni-lubaczowa0560.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

On
-23 # On 2019-06-16 22:31
No i bardzo dobrze o 30 min za dużo co to było !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pińcet
+23 # pińcet 2019-06-17 05:58
Dla prostych chłopów gra Zenek w remizie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Swop
+9 # Swop 2019-06-17 10:08
Cytuję pińcet:
Dla prostych chłopów gra Zenek w remizie

Ale w Lubaczowie są w większości proste chłopy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pińcet
+6 # Pińcet 2019-06-17 10:44
Cytuję Swop:
Cytuję pińcet:
Dla prostych chłopów gra Zenek w remizie

Ale w Lubaczowie są w większości proste chłopy...

Zgadza się, większość to chłopstwo z okolicznych wioch
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pan Kracy
+13 # Pan Kracy 2019-06-17 09:40
Cytuję On:
No i bardzo dobrze o 30 min za dużo co to było !!!

To był kawał dobrej muzyki której ty na pewno nie ogarniesz swoim małym rozumkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ppp
+17 # Ppp 2019-06-17 09:52
Dobry koncert,tak jak i wcześniej Trubadurzy super zagrali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Foq
+8 # Foq 2019-06-17 13:05
Bardzo dobre koncerty.
Może organizatorzy przemyślą wprowadzenie zakazu sprzedaży piwa i wnoszenia na płytę innych alkoholi na czas dni miasta ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
R
+1 # R 2019-06-18 04:58
Myślę, że to dobry pomysł!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-4 # Ama 2019-06-17 15:05
Prohibicja ma Dni Lubaczowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Foq
+3 # Foq 2019-06-17 15:32
Tak ,ale na obszarze tylko imprezy masowej.
To nie festiwal muzyczny tylko dni miasta dla małych i dużych.
Zakaz i egzekwowanie wyklucza "niepowołanych gości" z automatu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi