ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Małgorzata Jachyra-Mazepa obejmie stanowisko dyrektora Zespołu Placówek w Lubaczowie


Małgorzata Jachyra-Mazepa wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie i 1 września oficjalnie obejmie stanowisko.

Przypomnijmy, że na przełomie maja i kwietnia ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie, który wygrała Małgorzaty Jachyra-Mazepa. Ostateczna decyzja czy kandydatka obejmie stanowisko należała jednak do Zarządu Powiatu ze starostą Zenon Swatkiem na czele. Dzisiaj na spotkaniu zarządu zatwierdzono kandydaturę M. Jachyra-Mazepa. Oficjalnie stanowisko obejmie 1 września.

Małgorzata Jachyra-Mazepa dotychczas była dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie.

Przypomnijmy, że 29 maja Zarząd Powiatu Lubaczowskiego podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska dyrektora Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie Andrzeja Wójciaka. To efekt błędu, w wyniku którego placówka nie otrzymała subwencji na bieżącą działalność. Więcej informacji pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

słońce
0 # słońce 2019-06-13 10:56
oooooo popatrz popatrz:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ktoś
+1 # ktoś 2019-06-13 11:15
sami namaszczeni przez starostę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+3 # Ama 2019-06-13 12:56
Ale to już było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWICA
+7 # PRAWICA 2019-06-13 13:09
ZENEK SZKODNIK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzys
+7 # Krzys 2019-06-13 15:41
Nie chce zapędzać ale Pani sobie tak nie pora
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krzys
+1 # Krzys 2019-06-13 15:41
Poradzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
stary
0 # stary 2019-06-13 17:14
ciągle te same nazwiska, rzygać się chce w tym naszym ku*widołku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pi
+2 # pi 2019-06-13 20:14
Cytuję stary:
ciągle te same nazwiska, rzygać się chce w tym naszym ku*widołku

Trzeba było wystartować w konkursie i zmienić nazwisko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lol
+6 # Lol 2019-06-13 20:50
Wspaniały Człowiek pani Małgorzata! Szkoda tylko, że nie będzie jej już w Poradni - tyle wspaniałych inicjatyw podejmowała !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Akta
+1 # Akta 2019-06-27 09:41
Cytuję Lol:
Wspaniały Człowiek pani Małgorzata! Szkoda tylko, że nie będzie jej już w Poradni - tyle wspaniałych inicjatyw podejmowała !!!

Ciekawe że pani M.JMazepa nie prosi o rozwinięcie tej myśli. Co miał na myśli autor o wymownym nicku Lol...?
Niech więc ta myśl rozwinie się sama.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Też
+3 # Też 2019-06-13 21:58
Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Wspaniały człowiek, kulturalny dyrektor i świetny fachowiec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lucek
-1 # Lucek 2019-06-13 22:40
Czas było przywyknąć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ammm
-2 # ammm 2019-06-14 07:50
Fachowiec od brania pieniedzy..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
MałgorzataJM
+6 # MałgorzataJM 2019-06-14 13:59
Cytuję ammm:
Fachowiec od brania pieniedzy..

Bardzo proszę o rozwinięcie tej myśli, bo nie wiem, co mam przez to rozumieć.
Małgorzata Jachyra-Mazepa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xyz
-6 # xyz 2019-06-14 14:16
wy jesteście dobrzy ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
prawda
-1 # prawda 2019-06-27 10:27
oby się pani szybko i dosadnie dowiedziała!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+3 # Ja 2019-06-14 07:55
Ciekawe, ilu było kandydatów?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi