ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Leszek Kwaśniewski oficjalnie dyrektorem szpitala w Lubaczowie

Leszek Kwaśniewski fot. mielec.pl
Leszek Kwaśniewski fot. mielec.pl

Leszek Kwaśniewski fot. mielec.pl

Zarząd Powiatu ze starostą lubaczowskim Zenon Swatkiem zaakceptowali kandydaturę Leszka Kwaśniewskiego na dyrektora SP ZOZ w Lubaczowie. Nowy szef lubaczowskiego stanowisko objął 6 czerwca.

Konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie ogłoszony został 19 kwietnia. Swoje CV kandydaci mogli składać do 9 maja 2019 roku. Jak już informowaliśmy do tego dnia wpłynęły trzy podania; od osoby pochodzącej z Lubaczowa oraz dwóch spoza powiatu lubaczowskiego.

21 maja odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, która zweryfikowała wszystkie oferty pod względem formalnym. Spośród trzech podań jedna została odrzucona. Pozostałe dwie oferty od byłego prezydenta Przemyśla Mariana Majki oraz byłego dyrektora szpitala w Mielcu Leszka Kwaśniewskiego. Komisja składająca się z siedmiu osób obie kandydatury poddała pod głosowanie.  Marian Majka otrzymał dwa głosy, a Leszek Kwaśniewski pięć.

Konkurs wygrał Leszek Kwaśniewski i ostateczna decyzja czy zostanie dyrektorem należała do Zarządu Powiatu ze starostą Zenon Swatkiem na czele. Kandydatura została zaopiniowana pozytywnie i L. Kwaśniewski oficjalnie stanowisko objął 6 czerwca.

Leszek Kwaśniewski to były dyrektor oddziału Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. Przez ostatnie dwa lata był dyrektorem szpitala w Mielcu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

powodzenia
+7 # powodzenia 2019-06-12 17:25
Owocnej pracy
tiny.pl/tchd2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lubicz
+12 # lubicz 2019-06-12 17:41
Wybór miedzy dzumą a cholerą.... juz widzę jak jest ( nadal) fajnie w szpitalu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zielony
+9 # Zielony 2019-06-12 18:39
No to mamy przerąbane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dr oetker
+25 # dr oetker 2019-06-12 19:06
zwolniony z Mielca za "złą sytuacją finansową mieleckiego szpitala, niewłaściwym zarządzaniem szpitalem i narastającym konfliktem z organizacjami związkowymi" - to rzeczywisty sukces lubaczowskiego szpitala i całej polskiej służby zdrowia, że ludzie przewijają sie ze stanowiska na stanowisko bez żadnych konsekwencji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+2 # aa 2019-06-12 21:23
Majka lepszy? W Przemyslu jeszcze wieksze długi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian Majka
0 # Marian Majka 2019-06-19 14:08
Szanowny Panie . W czasie mojej 2 letniej prezydentury w Przemyślu dług wynosił ok 7 mln ( taki zastałem po poprzedniku). Było to w 2002 roku. długi w Przemyslu sa zasługą prezydenta Roberta Chomy
( kadencja 2002- 2018)i wynoszą ok. 170 mln.
A tak dla Państwa wiedzy konkurs był konkursem tylko z nazwy i bardzo żałuję ,że złożyłem ofertę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aa
+8 # Aa 2019-06-12 21:35
Witam
Co zrobił p. Leszek Kwaśniewski przez ostatnie 2 lata w szpitalu w Mielcu???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aa
+14 # Aa 2019-06-12 21:39
Trzeba złożyć wniosek do prokuratury!
Źłe zarządzanie wcześniejszym szpitalem a teraz zdobył stanowisko u nas w szpitalu!!! Ci co to poparli powinni razem z nim zostać oddelegowani razem z panem Leszkiem!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Andrzej
+3 # Andrzej 2019-06-13 08:37
Kto poparł tego Pana , proszę o informację.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
+19 # On 2019-06-12 21:48
Miałem nadzieję że nasza władza po wyborach będzie lepsza ale władza chyba odbiera mózg.Gość utopil inny szpital został odwołany a oni biorą go do Lubaczowa tragedia Panie Zenonie proszę zawiodłem się coś takiego ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jam Ci On
-11 # Jam Ci On 2019-06-12 22:58
A dlaczego nie można dawać minusów do komentrarzy?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
J23
+17 # J23 2019-06-13 06:09
Panie Redaktorze proszę o wywiad rzeka z Panem Dyrektorem niech sam sie wypowie co i jak było z nim i co zamierza i w jaki sposób uczynić poprawić u nas w SP !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Oficjalnie
+2 # Oficjalnie 2019-06-13 10:07
"Leszek Kwaśniewski oficjalnie dyrektorem szpitala w Lubaczowie"
A jednak. Na konkursie pisała i protokół i scenariusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Oficjalnie
+2 # Oficjalnie 2019-06-13 10:07
"Leszek Kwaśniewski oficjalnie dyrektorem szpitala w Lubaczowie"
A jednak. Na konkursie pisała i protokół i scenariusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ema
+3 # ema 2019-06-13 19:41
Wszyscy mędrcy tego forum, jesteście tak mądrzy, że zapewne w Waszych rodzinach, wśród bliskich, znajomych są wyśmienici kandydaci na to stanowisko. Skoro Wam tak zależy na przyszłości szpitala, to dlaczego nie zachęcaliście ich do składania ofert?? Zróbcie coś, żeby pojawiały się poważne kandydatury. Bo narzekać to każdy - przepraszam - "głąb" potrafi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lucek
+5 # Lucek 2019-06-13 22:48
Szpital super tylko brak dobrych lekarzy specjalistów a DDyrektor to mózg zdrowy pożyjemy zobaczymy.Powod zenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ćwierćinteligencja
-4 # Ćwierćinteligencja 2019-06-13 22:52
To tak jakby fekalia przelewać z jednego szamba do drugiego..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kim
-1 # kim 2019-06-14 07:00
jacy wyborcy taka rada powiatu, jaka rada taki dyrektor szpitala, brawo wy:) :) :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi