ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Jest konkurs na stanowisko dyrektora szpitala w Lubaczowie


Zarząd Powiatu w Lubaczowie ogłosił właśnie konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.

Jak już informowaliśmy, dotychczasowy dyrektor szpitala w Lubaczowie Stanisław Bury 28 marca przeszedł na emeryturę. Taką decyzję S.Bury podjął jeszcze w ubiegłym roku. Gdy starostą został Zenon Swatek, co miało miejsce w listopadzie, Stanisław Bury poinformował nowego włodarza powiatu, że zamierza zrezygnować z pełnienia funkcji dyrektora szpitala w Lubaczowie. Jednakże w uzgodnieniu ze starostą, S. Bury jeszcze przez kilka miesięcy zarządzał lubaczowskim szpitalem.

Gdy przejście na emeryturę byłego szefa szpitala w Lubaczowie stało się faktem, pod koniec marca Zarząd Powiatu Lubaczowskiego rozpoczął formalne działania w celu ogłoszenia konkursu, który ostatecznie został ogłoszony w piątek 19 kwietnia.

Jakie wymagania?

Wśród wymagań, które muszą spełniać kandydaci są: wykształcenie wyższe, wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, co najmniej 5 lat stażu pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia w kierunku zarządzanie i minimum 3 lata stażu pracy oraz niekaralność.

Kandydaci swoje CV mogą składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubaczowie ul. Jasna 1 I piętro pok. nr 9, od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00 w terminie do dnia 9 maja 2019r. lub przesyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Lubaczowie ul. Jasna 1, 37 – 600 Lubaczów (decyduje data wpływu oferty do Urzędu).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

daro
+24 # daro 2019-04-20 14:49
oj ciężkie czasy dla tego ,,menagiera" . brak kadry medycznej . w kasie pustki świecą i w bankach długi bo sporo osób na fikcyjnych stanowiskach.
Zgłoś administratorowi
maria
+12 # maria 2019-04-20 19:44
Kto odpowiedzialny za politykę kadrową ,może nieodpowiedni człowiek ?
Zgłoś administratorowi
Ozi
+6 # Ozi 2019-04-21 16:52
Proponujemy pana Zygmunta G. Na dyrektora a Marlenę G. Na zastępcę .Twarze PiSu w Lubaczów w Lubaczowskim.
Zgłoś administratorowi
mocna
+1 # mocna 2019-04-22 16:21
Może by poznali co to znaczy pracować,a nie tylko krytykować!!!!! !
Zgłoś administratorowi
Kazimierz
+9 # Kazimierz 2019-04-21 17:39
A jakie Pani Marlena ma kompetencje ?
Zgłoś administratorowi
Ozi
+8 # Ozi 2019-04-21 18:36
Cytuję Kazimierz:
A jakie Pani Marlena ma kompetencje ?

A musi jakieś mieć?
Zgłoś administratorowi
xx
+11 # xx 2019-04-21 18:43
pisowskie (mało?)
Zgłoś administratorowi
Staszek
-2 # Staszek 2019-04-22 00:45
Moze Wiesia Huka! A zastepca zrobimy Michalika!
Zgłoś administratorowi
nn
-4 # nn 2019-04-22 17:22
Cytuję Staszek:
Moze Wiesia Huka! A zastepca zrobimy Michalika!



tylko Wiesio on jak sie nadawal do starostwa to i dz szpitala też
Zgłoś administratorowi
Ama
+7 # Ama 2019-04-22 10:20
Po co kompetencje; wystarczą chęci i właściwa partyjna przynależność
Zgłoś administratorowi
u
+6 # u 2019-04-22 10:51
A moze Jasia Fasola wybraliby?
Zgłoś administratorowi
ja
-3 # ja 2019-04-22 13:24
katolickie spojrzenie
Zgłoś administratorowi
Wasyl
+2 # Wasyl 2019-04-23 11:24
Wiesiek H. Rowy moze kosic i nic wiecej.
Zgłoś administratorowi
erro
-1 # erro 2019-04-23 23:00
Tylko PiS
Zgłoś administratorowi
Ama
+2 # Ama 2019-04-24 07:44
Nowy dyrektor z nowego nadania natychmiast uzdrowi szpital a co jeżeli nie uzdrowi, kogo trolle będą winić?
Zgłoś administratorowi
Orest
+4 # Orest 2019-04-24 12:26
Tak właśnie wygląda cenzura w takim lubaczowskim wydaniu.Mój post utrzymał się w dwa dni i został zdjęty ponieważ traktował o lubaczowskiej elicie partyjnej .Panu i Pani G.

Ale i ta cenzura jak ta niegdysiejsza się skończy.
Zgłoś administratorowi
mocna
+2 # mocna 2019-04-24 14:09
Brawo Orest!!!!!!!!
Zgłoś administratorowi
Tom
0 # Tom 2019-05-22 13:50