ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Cieszanów: 14-latek ciężko pobił 13-letnią dziewczynkę?

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

13-letnia dziewczynka została pobita przez prawdopodobnie o rok starszego kolegę.  Z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. 14-latek nie przyznaje się do winy.

Do zdarzenia doszło 19 marca w Cieszanowie. Tego dnia wraz z grupą znajomych 13-letnia dziewczynka oraz 14-letni chłopak spędzali czas w salonie gier.  Po wspólnej zabawie chłopak oraz dziewczyna udali się do domu. To właśnie wtedy 14-latek miał pobić młodszą koleżankę.

Dziewczyna wróciła do domu z zakrwawioną głową. Przerażony ojciec natychmiast wezwał karetkę oraz policję. 13-latka przed przybyciem ratowników medycznych powiedziała swojemu bratu, że pobił ją kolega.

Na miejsce tego przerażającego zdarzeni zostali wezwani policjanci z Lubaczowa, którzy zabezpieczyli ślady oraz przedmiot, którym była uderzana dziewczynka.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do pobicia doszło niedaleko miejsca zamieszkania. – informuje rzecznik KPP w Lubaczowie mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pacholek

Policjanci natychmiast udali się do 14-latka, którego wskazała pobita. Mundurowi przesłuchali chłopaka, ale ten nie przyznaje się do winy.   

Niestety, ze względu na stan zdrowia policjanci nie mogą porozmawiać z przebywającą w szpitalu dziewczynką.

Z uwagi na to, że jest to nieletni, po zabezpieczeniu wszelkich śladów i dowodów oraz po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności całość materiału zostanie przesłana do sądu dla spraw rodzinnych – mówi oficer prasowy lubaczowskich policjantów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.