ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Teresa Pamuła kandydatką do Parlamentu Europejskiego


Dyrektor podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacja Rolnictwa, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Pamuła będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego.

Na konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w sobotę w Jasionce oficjalnie zaprezentowano kandydatów do Europarlamentu. Spośród dziesięciu kandydatów w okręgu nr 9 obejmującym województwo podkarpackiego na siódmym miejscu jest Teresa Pamuła.

Oto lista kandydatów:

  1. Tomasz Poręba europoseł
  2. Bogdan Józef Rzońca, poseł
  3. Ewa Leniart, wojewoda
  4. Piotr Pilch, wicemarszałek województwa podkarpackiego
  5. Krystyna Wróblewska poseł
  6. Kazimierz Gołojuch, poseł
  7. Teresa Pamuła, dyrektor Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, wiceprzewodnicząca sejmiku województwa podkarpackiego
  8. Stanisław Kruczek członek zarządu województwa podkarpackiego
  9. Maria Kurowska, członek zarządu województwa podkarpackiego
  10. Janina Sagatowska, senator

Teresa Pamuła od stycznia 2016 roku jest dyrektorem Podkarpackiego Oddziału ARiMR. Pochodzi z Horyńca-Zdroju Ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie, a także studia podyplomowe „Wspólna Polityka Rolna”.  Od 16 lat związana z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przed objęciem stanowiska dyrektora podkarpackiego oddziału T. Pamuła pracowała lubaczowskim biurze. Wcześniej była nauczycielką, animatorem kultury, kierownikiem w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubaczowie. W listopadzie została wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ama
-14 # Ama 2019-03-10 21:48
No i dobrze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zenek
+14 # Zenek 2019-03-10 22:12
Dali na listę, bo trza 10 kandydatów podać. I tyle....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olaboga
-3 # olaboga 2019-03-11 06:43
Cytuję Zenek:
Dali na listę, bo trza 10 kandydatów podać. I tyle....


Pociagnie tę listę i z 7 miejsca do Brukseli przecież do odwaznych BMW) świat należy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kulfon
+21 # Kulfon 2019-03-10 23:10
Gdzie droga do Jarosławia ?? Zróbcie drogę to zagłosuje a nie pierdoli cię 3 po 4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ani be ani me
+26 # ani be ani me 2019-03-11 05:30
a jakie języki obce zna pani Teresa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ona
-13 # ona 2019-03-11 19:46
Cytuję ani be ani me:
a jakie języki obce zna pani Teresa?
Zapytaj sam bo teraz mało kto jezyka angielskiego nie umie haha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gorszy sort
-9 # gorszy sort 2019-03-12 07:24
zna niemiecki i angielski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
olaboga
+4 # olaboga 2019-03-12 15:20
Cytuję gorszy sort:
zna niemiecki i angielski

Cytuję gorszy sort:
zna niemiecki i angielski


achiński tez?;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kuba
-13 # Kuba 2019-03-11 07:47
Witam znam tą panią osobiscie i cieszę się z jej osiągnięć .Jest to osoba ambitna, uczciwa,lubi żartować i wcale nie unosi głowy wysoko i nie próbuje sie wyróżniać od innych na siłę . Poprostu zawsze jest sobą! :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomasz lis
+7 # Tomasz lis 2019-03-11 09:30
Cytuję Kuba:
Witam znam tą panią osobiscie i cieszę się z jej osiągnięć .Jest to osoba ambitna, uczciwa,lubi żartować i wcale nie unosi głowy wysoko i nie próbuje sie wyróżniać od innych na siłę . Poprostu zawsze jest sobą! :D

Żart?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+8 # n 2019-03-11 11:19
Cytuję Kuba:
Witam znam tą panią osobiscie i cieszę się z jej osiągnięć .Jest to osoba ambitna, uczciwa,lubi żartować i wcale nie unosi głowy wysoko i nie próbuje sie wyróżniać od innych na siłę . Poprostu zawsze jest sobą! :D

Jak to dobrze pożartować z rana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Waldek
+11 # Waldek 2019-03-11 13:55
Tak Pani Terenia zawsze jest sobą. Przypomnijmy wszystkim

Cytat:
Dyrektor podkarpackiego oddziału ARiMR w Rzeszowie, działaczka PiS, kandydatka partii w wyborach do Sejmu w 2015 oraz w wyborach samorządowych. Po objęciu kierownictwa w ARiMR w Rzeszowie zwolniła w ciągu jednego dnia wszystkich kierowników biur regionalnych ARiMR na Podkarpaciu. Łącznie 20 osób straciło pracę bez przedstawienia powodu zwolnienia. Jak przekonywała sama Pamuła zwolniła wszystkich kierowników ponieważ „ma do tego prawo i nie musi się z tej decyzji tłumaczyć”. Dalej cytat: „Nie rozpatruję zwolnień w kategoriach czy ktoś był złym, czy dobrym pracownikiem. Ustawa daje mi takie uprawnienia i postanowiłam z nich skorzystać”.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arnold
-4 # Arnold 2019-03-12 05:46
psl dostał na przeczyszczenie i dobrze! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
-1 # Ja 2019-03-12 08:04
Racja. Gonić PSL-owskie dziadostwo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszczuch
+1 # mieszczuch 2019-03-11 08:13
senokura
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
0 # maria 2019-03-11 22:37
Cytuję mieszczuch:
senokura

synekura ! , ot to !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
-18 # oko 2019-03-11 08:22
dobrze, że na liście do PE będzie osoba z Lubaczowa,. Gratuluję,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wyborca lokalny
+3 # Wyborca lokalny 2019-03-11 09:09
Lubaczów bardziej skorzysta jeżeli pani Pamuła pozostanie w Sejmiku Województwa, który ma realny wpływ na nasz powiat, PE żadnego konkretnego wpływu nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
-1 # maria 2019-03-13 17:20
Cytuję Wyborca lokalny:
Lubaczów bardziej skorzysta jeżeli pani Pamuła pozostanie w Sejmiku Województwa, który ma realny wpływ na nasz powiat, PE żadnego konkretnego wpływu nie ma.

Żarty robisz ! Ta pani ma wpływ na to , co w naszym powiecie ? Owszem " pomogła " kilku osobom znależć zatrudnienie ... . Osiągnięcia jakieś ma ?
Czas na emeryturę !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wyborca lokalny
+1 # Wyborca lokalny 2019-03-13 18:14
Sejmik ma wpływ, w przeciwieństwie do PE. Nie wiem jakie ma osiągnięcia, nie jest z mojej bajki, ale głosowałem na nią, bo jest stąd i miała największe szanse wejść z naszego terenu do Sejmiku, a chyba więcej zrobi dla nas niż radni z Jarosławia, Przeworska czy Przemyśla albo pan Nepelski będący w opozycji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aaa
+5 # aaa 2019-03-11 11:41
zdjęci nie pomoże Ha!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aaa
+8 # aaa 2019-03-11 17:22
Super!!! panie moderatorze. należy usuwać wszystkie komentarze. bo po co pisać niewygodną prawdę dla rządzących i ich ślepo popierających fanatyków takich jak np. pan!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Orest
+17 # Orest 2019-03-11 18:48
Pracowałem kiedyś z tą Panią. Podpadłem przez moją opinie oceniajacą dzisiejszą partie rządzącą.I patrząc na tą sytuację z perspektywy czasu,utwierdza jąc się w przekonaniu że moja opinia była trafna, nie potrafię zrozumieć jak można wyrzucić z pracy wszystkich kierowników powiatowych.tak ot tylko dlatego że ...... no właśnie że co?a więc reasumujac nie popieram ponieważ Parlament Europejski to miejsce w którym umiejętność dialogu jest bardzo cenna, a wręcz niezbędna.A jakoś nie umiem się jej doszukać u Pani Dyrektor.I jeśli wolno mi zapytać to chciałbym się dowiedzieć jakim językiem obcym włada?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ona
-7 # ona 2019-03-11 19:55
Złosc nienawisc iglupie gadanie przypomnijcie sobie jak tamte partie wyrzucaly ludzi z PISu ktos jak miał inne poglady to pracy niedostal cały powiat to sam PSL iPO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kotwa
+8 # kotwa 2019-03-11 20:44
Cytuję ona:
Złosc nienawisc iglupie gadanie przypomnijcie sobie jak tamte partie wyrzucaly ludzi z PISu ktos jak miał inne poglady to pracy niedostal cały powiat to sam PSL iPO

To by znaczyło że PIS tak samo postępuje jak poprzednicy. Uważam że to nie jest dobra droga. Fachowców należy zostawiać w pracy niezależnie od ich poglądów politycznych. kotwa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mario
-1 # mario 2019-03-12 03:36
...taaaak, tam byli sami fachowcy! najznamienitsi "fachowcy" hehehe, kawał dnia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Arnold
+6 # Arnold 2019-03-12 05:48
Taa szwagier wujka i kuzyn zięcia pslowkiego sołtysa. Sama elita tam była. Klękajcie narody :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ona
+6 # Ona 2019-03-12 08:10
Cytuję kotwa:
Cytuję ona:
Złosc nienawisc iglupie gadanie przypomnijcie sobie jak tamte partie wyrzucaly ludzi z PISu ktos jak miał inne poglady to pracy niedostal cały powiat to sam PSL iPO

To by znaczyło że PIS tak samo postępuje jak poprzednicy. Uważam że to nie jest dobra droga. Fachowców należy zostawiać w pracy niezależnie od ich poglądów politycznych. kotwa

T
Sami fachowcy smiechu warte


Tam byli sami fachowcy smiechu warte zwlaszcza powiat Lubaczow haha






T
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bor
+4 # Bor 2019-03-13 14:32
Podaj konkretny przykład kto z ludzi PIS został wyrzucony z pracy przez poprzedników, tylko dlatego , że należał do tej partii.Mam na myśli nasz powiat.Z mojej wiedzy wynika, że w samym Starostwie naczelnikami wydziałów byli ludzie związani z różnymi partiami w tym PIS.przykład naczelnik wydziału komunikacji.Pod obnie było w instytucjach podległych pod Starostwo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kotwa
+12 # kotwa 2019-03-12 22:01
Łącznie 20 osób straciło pracę bez przedstawienia powodu zwolnienia to może między nimi był ktoś kto się znał na tym co robił? A swoją drogą ciekawe czy obecni pracownicy nie zatrudniają znajomych/rodzi ny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
my do
+5 # my do 2019-03-13 14:27
magierowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi