ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Tak wygląda Miejski Dom Kultury w Lubaczowie. Jak Wam się podoba?


Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zmienia swoje oblicze. Trwają zaawansowane prace przebudowie budynku. Roboty powinny zakończyć się jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Inwestycja kosztuje 4,8 mln złotych, z czego 3 mln to dofinansowanie od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.  Wykonawcą zadania jest firma REMBUD z Oleszyc.

Zgodnie z planami, przebudowa ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2019 roku.

Jak będzie wyglądał obiekt po przebudowie? Sprawdź tutaj.





PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Kulfon
+21 # Kulfon 2019-03-05 17:33
Czy to prawda że na parterze ma być biedronka ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sztos
-1 # Sztos 2019-03-05 18:04
fajnie jak by jakiś kolor przecinał tą ogromną biel i czerń ;). Kojarzy mi sie z urzędem..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
0 # polak2010 2019-03-05 18:16
Bardzo ładny obiekt tylko mam nadzieję że Burmistrz nie będzie z nas ściągał pieniędzy stawiając parkometry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
# Guest 2019-03-05 20:19
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
n
+6 # n 2019-03-06 07:46
Cytuję Aha:
jak Ci szkoda 1zl to wypierdalaj cebuli stać gdzieś gdzie twoja dusza Janusza to przecierpi, im więcej parkomatów tym mniej takich pizd jak ty

Halo ,redakcjo ,mowa nienawiści.Dlac zego tego komentarza jeszcze nie usunięto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja.
+2 # Ja. 2019-03-05 19:38
Mi się podoba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
GHOST
+2 # GHOST 2019-03-05 19:48
w PRLu już takie budowali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ty
+3 # ty 2019-03-05 20:06
Lubaczów i okolice to śmietanka smakoszy kultury i dobrego zachowania jak na skalę Polski i UE. Myślę że inwestycja jak najbardziej potrzebna..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ekhm
+7 # ekhm 2019-03-05 20:18
Cytuję ty:
... na skalę Polski i UE.....

Galaktyki całej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pl
0 # pl 2019-03-05 20:19
Całkowity stalinowski styl. Brak smaku estetycznego. Gigantomania. Jeszcze te kolory, kurz i brud uliczny uzupełni całość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
poli
+7 # poli 2019-03-05 20:27
od razu widać kto projektował, jakie biuro ,jak za PRL-u
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomasz lis
+10 # Tomasz lis 2019-03-05 22:50
A ja mam pytanie z innej beczki.Dlaczego stawka opłaty za śmieci wynosi 14.50 za osoby a miało by 12.50.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wer
+8 # wer 2019-03-06 08:05
Zmieniono uchwałę i zniesiono zniżki. Szkoda, że żaden portal lubaczowski o tym nie wspomniał. Może mieli zakaz o tym pisać??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ekhm
+8 # ekhm 2019-03-05 22:58
Zapytaj radnego swego, maile są na stronie miasta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
paula
+8 # paula 2019-03-06 09:03
A co z tym istniejącym budynkiem z tyłu? z przodu liceum, z tyłu muzeum czy co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2019-03-07 09:49
Ale przebudowa jako wielki sukces przebudowy można sobie zapisać w ulotce wyborczej :D Klasyczny przykład, że zmienimy wygląd budynku z drogi, żeby ładnie wyglądało a z tyłu po staremu bo kto tam będzie zaglądał ;) Pewnie klasycznie nie było pieniędzy od Marszałka ;), wybory minęły i trzeba było jakoś kombinować z remontem. Dodajmy też, że remont zakończy się z miesięcznym opóźnieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
polak2010
0 # polak2010 2019-03-09 21:01
Za wywóz śmieci w regionie płacimy najwięcej i znowu podwyżki czy to ma związek z tą budową.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi