ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wydarzenia Polsatu o pijanym lekarzu z lubaczowskiego pogotowia [VIDEO]


W piątkowym wydaniu „Wydarzeń” telewizji Polsat pojawił się reportaż dotyczący skandalicznego zachowania lekarza z lubaczowskiego pogotowia.

Przed kamerami Polsatu wypowiedziała się żona Pana Grzegorza, która opisała zachowanie lekarza Bogusława Ć.

Aby zobaczyć reportaż, należy kliknąć w zdjęcie poniżej. Początek od 14:02.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

bleble
-31 # bleble 2019-02-18 08:36
długo jeszcze będzie wałkować ten temat?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
-1 # Mieszkaniec 2019-02-18 11:09
Trzeba spojrzeć na ta sprawę obiektywnie. To,że lekarz był na bani ok trzeba zareagować i można nagłośnić sprawę ale w tych wszystkich artykułach(Fakt ,Wydarzenia) jest sporo słów które nie mają potwierdzenia a rzucają źle światło na ratownictwo np.czas dojazdu 25min - nieprawda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-6 # n 2019-02-18 12:55
Czuć swąd odsmażanego ,starego kotleta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Js
+4 # Js 2019-02-18 14:34
Śmiało 14 minuta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
rafatus
+17 # rafatus 2019-02-18 15:04
Lubaczów stał się sławny w mediach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
melon
+11 # melon 2019-02-18 18:20
Nowa władza powiatowa i od razu nasze miasto sławne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adam B.
-11 # Adam B. 2019-02-19 06:07
Cytuję melon:
Nowa władza powiatowa i od razu nasze miasto sławne

Co to ma wspólnego pajacu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Długo
+12 # Długo 2019-02-18 21:52
Długo !!! Takich dziadów trzeba szczególnie wałkować aby inni mieli przestroge i nie pili na dyżurze ! Pewnie jesteś z rodziny i wstydzisz się co ? !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ewa
+7 # Ewa 2019-02-18 22:36
Brawo dla odważnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
katolik
+7 # katolik 2019-02-19 08:32
co to za lekarz jakie to ma wartości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
August
-18 # August 2019-02-19 08:56
Nie szkalujcie lekarza, nic o nim nie wiecie. Trochę empatii!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkanka
+9 # Mieszkanka 2019-02-19 19:47
Wiemy że to nieodpowiedzial ny pijak, takie fakty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
-5 # maria 2019-02-20 14:00
Najlepszy lekasz jaki znam uratowal mnie rzycie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kasia