ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

FAKT: Skandal w pogotowiu w Lubaczowie. Lekarz był pijany, pacjent zmarł



W dzisiejszym wydaniu dziennika FAKT na pierwszej stronie pojawił się artykuł opisujący skandaliczne zachowanie lekarza z lubaczowskiego szpitala, który nie ratował pacjenta i był pod wpływem alkoholu.

Do tej tragicznej sytuacji doszło 19 stycznia. Pan Grzegorz ze Starych Oleszyc źle się poczuł, bolał go brzuch i z trudem łapał powietrze. Żona, Pani Bożena natychmiast wezwała karetkę. Ratownicy z lubaczowskiego szpitala na miejscu pojawili się po około 20 minutach.

Jak relacjonuje żona zmarłego, lekarz Bogusław C. nie raczył nawet wyjść z samochodu. Zapalił papierosa i czekał. Na pomoc ruszyło dwóch ratowników medycznych.  Pani Bożena kilkukrotnie prosiła doktora, aby udzielił pomocy mężczyźnie. Gdy zdecydował się wyjść z karetki, to podszedł tylko do pacjenta i stwierdził, że z bólu brzucha jeszcze nikt nie umarł.

- Usiadł sobie spokojnie i w ogóle nie chciał udzielić pomocy mojemu mężowi – opowiada żona Pana Grzegorza

Tymczasem córka i żona prosiły, aby jak najszybciej udać się do szpitala. Po nosze do karetki poszli sąsiedzi, którzy byli obecni w domu, gdyż ratownicy medyczni byli zajęci ratowaniem pacjenta. Lekarz niestety w dalszym ciągu nie zamierzał ratować konającego człowieka. Zajmował się tylko wypalaniem papierosów.

Gdy w końcu Pan Grzegorz trafił do szpitala, był w krytycznym stanie. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować. Przyczyną śmierci był zator płucny.

Załamana i zrozpaczona Pani Bożena, gdy w szpitalu zauważyła policjantów, od razu poprosiła, aby zbadali alkomatem lekarza. Ten odmówił. Pobrano mu jednak krew. Okazało się, że dwie godziny po śmierci pacjenta medyk we krwi miał 1,23 promila alkoholu!

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci przez lekarza. Przeciwko niemu pracodawca prowadzi też postępowania dyscyplinarne.

Więcej w najnowszym wydaniu dziennika FAKT.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Krzys
+19 # Krzys 2019-02-11 09:41
Jak można tak lekceważyć. Może człowiek by przeżył.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hehe
+6 # hehe 2019-02-11 15:20
zawsze znajdzie się jakiś lekarz burak ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hejter
+1 # hejter 2019-02-15 18:06
albo Cwikla
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AnonimowyAnonim
+5 # AnonimowyAnonim 2019-02-11 18:07
Najlepiej zamknąć dziada w więzieniu bez opieki medycznej, gdy zachoruje - patrzeć jak karma wraca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#ANDZIA
+22 # #ANDZIA 2019-02-11 09:58
Dlaczego nie jest podane do publicznej wiadomości nazwisko tego lekarza ????To straszne należy współczuć tylko rodzinie i wierzyć że ten człowiek nigdy więcej nie wyjedzie do pacjenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anka
+8 # Anka 2019-02-11 10:30
Cytuję #ANDZIA:
Dlaczego nie jest podane do publicznej wiadomości nazwisko tego lekarza ????To straszne należy współczuć tylko rodzinie i wierzyć że ten człowiek nigdy więcej nie wyjedzie do pacjenta

Pewnie dlatego, że ma postawione zarzuty, a wtedy nie można. Chociaz nie oszukujmy się że to pierwszy raz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Js
+9 # Js 2019-02-11 10:55
Cytuję Anka:
Chociaz nie oszukujmy się że to pierwszy raz

I o jeden raz za dużo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mata
+1 # Mata 2019-02-11 18:18
lekarz ogólnie znany , zwłaszcza w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
absolwent
+16 # absolwent 2019-02-11 11:01
uciekać z lubaczowskiego szpitala, tam najwyżej można leczyć migrenę, i też bym się bała
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Megi
+9 # Megi 2019-02-11 13:40
Niestety migreny tez nie rozpoznali.lecz yli na coś innego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nox
+30 # nox 2019-02-11 11:04
Praca dr Ć. pod wpływem alkoholu to zjawisko trwające od lat. Gdzie przez ten czas była dyrekcja szpitala?
Najsensowniej należałoby skontrolować szerzej całą tę placówkę (NIK, CBA), bo różnych brudów i absurdów tam nie brakuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
omega
+26 # omega 2019-02-11 11:19
w powiecie nastąpiła zmiana władz a w szpitalu wszystko zostało po staremu. Czas na zmiany!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mariam
+27 # Mariam 2019-02-11 11:46
Czy nie jest to pora by rozpocząć dyskusję na temat ;jakości poziomu leczenia w lubaczowskim szpitalu,stosun ku lekarzy i pielęgniarek do pacjentów, opisywania osobistych sytuacji z pobytu w tym szpitalu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mocna
+17 # mocna 2019-02-11 12:09
Na dyżurach śpią i czeszą dobrą kasę,przewraca im się w głowach i nie tylko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nox
+17 # nox 2019-02-11 12:25
Wiadomo, że jest ogólnie moda na "jazdę" na służbę zdrowia. Ale może bądźmy obiektywni. Są oddziały w lubaczowskim szpitalu, które działają sprawnie, głównie dzięki ordynatorom.
Szerszy problem leży w całościowym zarządzaniu. Jak mają się czuć pielęgniarki, które za własne pieniądze kupują sobie odzież do pracy a zarabiają grosze? Jednocześnie po szpitalu kręcą się osoby zatrudnione na zbędnych etatach jeszcze po protekcji byłego starosty (ile to kosztuje).
Relatywnie nowy budynek jest wadliwy energetycznie - źle docieplony, z psującą się nieszczelną stolarką okienną (kto to projektował i budował?). Co zimę panuje epidemia grypy, bo pacjenci chorują od chłodu, a potem jednen od drugiego łapie infekcje.
Do tego odwieczny problem z psującymi się windami.
Problemów organizacyjnych do rozwiązania nie brakuje. Nowy starosta wręcz musi wymienić zarządzanie na choćby jakieś normalne, bo w tej chwili szpitalem zarządzają ludzie niewydolni intelektualnie.
I jeszcze tak na marginesie - w szpitalach w Jarosławiu czy Przemyślu także zdarzają się koszmary odnośnie standardów leczenia i zachowania kadry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kierownik
+5 # Kierownik 2019-02-11 12:50
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janek
+7 # Janek 2019-02-11 13:08
Cytuję Kierownik:
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?

Ty jesteś niespełna rozumu mam żonę z 30letnim stażem pracy i jak dotąd to nigdy nie widziałem takich piniędzy nno chyba.że za dodatkowe dyżury w dps
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
-4 # n 2019-02-11 13:19
Cytuję Janek:
Cytuję Kierownik:
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?

Ty jesteś niespełna rozumu mam żonę z 30letnim stażem pracy i jak dotąd to nigdy nie widziałem takich piniędzy nno chyba.że za dodatkowe dyżury w dps

Żona melduje się u ciebie z paskiem poborów co miesiąc?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wio
+2 # wio 2019-02-11 15:38
Cytuję Janek:
Cytuję Kierownik:
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?

Ty jesteś niespełna rozumu mam żonę z 30letnim stażem pracy i jak dotąd to nigdy nie widziałem takich piniędzy nno chyba.że za dodatkowe dyżury w dps

Cytuję Janek:
Cytuję Kierownik:
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?

Ty jesteś niespełna rozumu mam żonę z 30letnim stażem pracy i jak dotąd to nigdy nie widziałem takich piniędzy nno chyba.że za dodatkowe dyżury w dps



widocznie malo znasz żonę;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kierownik
+1 # Kierownik 2019-02-11 17:33
Nie widziałeś bo żona przerwala na głupoty hahahhaa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
A taka tam
+7 # A taka tam 2019-02-11 13:37
Ciekawe gdzie Pan widział ze 4 tys na rękę ma pielęgniarka połowę z tego ludzie w jakim wy świecie żyjecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+3 # n 2019-02-13 08:19
Cytuję Kierownik:
Pielęgniarki zarabiają mało? 4 tys. Na rękę to mało?
Co ma powiedzieć osoba w starostwie która zarabia najniższa krajową?

Pielęgniarki przynajmniej ciężko pracują,a osoba kora pracuje w starostwie za najniższą krajowa powinna zmienić prace i wziąć kredyt ,jak mawiał klasyk dowcipu politycznego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WWW
+27 # WWW 2019-02-11 12:23
Warto przyjrzeć się dokładniej traktowaniu pacjentów na Izbie Przyjęć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
+21 # maria 2019-02-11 16:39
Cytuję WWW:
Warto przyjrzeć się dokładniej traktowaniu pacjentów na Izbie Przyjęć.

Ciekawi mnie , czy pielęgniarki tam pracujące , chciałyby być traktowane tak ,jak traktują chorych . Totalna znieczulica , wieczne fochy i pokazywanie kto tu rządzi . O lekarzach nie wspomnę , godzinami chorzy czekają ,bo na oddziale pracują ale na oddziale ich nie ma bo są na izbie przyjęć ... ,kto wreszcie popędzi to towarzystwo ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Romek
-4 # Romek 2019-02-11 12:33
Zespół ,,S,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xl
+15 # Xl 2019-02-11 12:55
Szpital dobry i sprzet też ale dyrekcja i satasi wyjadacze to jedna wielka mafia w białych fartychach reka reke myje i sama snietanka siedzi i rece wystawia dasz to bedziesz leczony niedasz to cie odesla albo wywioza?a pacjeci cierpia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
A
+7 # A 2019-02-11 14:04
Ale PIERDUSIASZ!!! kto tam tak bardzo bierze??? co np. na OIOM-ie??? już widzę jak Pan P. bierze kasę, jak nie pomorze to nigdy nie zaszkodzi!!! miałam ostatnio na wewnętrznym i na chirurgii rodziców nic nie dawałam i nikt nie dał odczuć, że powinnam! Podobnie jest z pozostałymi oddziałami! No co innego z wiedzą i zaangażowaniem co niektórych lekarzy:) ale, że tak biorą..........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marcin
+1 # Marcin 2019-02-11 14:37
Kiedys bylem w PSL wiem co sie dzialo za rzadow PSL istny burdel. Teraz to wychodzi na jaw. 20 lat burdelu w powiecie lubaczowskim!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
A
+16 # A 2019-02-11 14:58
Co to ma wspólnego z zaistniałą sytuacją??? Człowiek pijący, bez empatii, mający daleko w poważaniu drugiego człowieka będzie się tak zachowywał, czy będzie rządzić PSL, PIS, LSD czy jeszcze inna "cholera"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dokładnie
+21 # dokładnie 2019-02-11 14:41
TAK WYGLĄDA LUBACZOWSKI SZPITAL W PIGUŁCE, A ZWŁASZCZA SOR. CZY PAN ZYGMUNT GMYREK WICEPRZEWODNICZ ĄCY RADY POWIATU LUBACZOWSKIEGO TEGO NIE WIDZI CZY MOZĘ NIE CHCE WIDZIEĆ. GŁOSOWALISMY NA PANA I MAMY NADZIEJĘ, ŻE W KOŃCU ZACZNIE PAN PORZĄDKI W LUBACZOWSKIM SORZE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
neo
+31 # neo 2019-02-11 15:09
No , Pan Gmyrek napewno.Robić porządki niech zacznie od siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mocna
+22 # mocna 2019-02-11 17:08
Najpierw niech zrobi punktualność w swoim OŚRODKU,pracują jak się podoba.Widzi się innych,tylko nie siebie!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+2 # ja 2019-02-12 17:11
jak byłem i niego na nocnym dyżurze jeszcze w kor-med z urazem oka to nic nie pomógł i ja chciałem skierowanie to powiedział że wymuszam nie wiele brakowało a by trzeba było działać operacyjnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ktoś
+3 # Ktoś 2019-02-12 21:56
Cytuję ja:
jak byłem i niego na nocnym dyżurze jeszcze w kor-med z urazem oka to nic nie pomógł i ja chciałem skierowanie to powiedział że wymuszam nie wiele brakowało a by trzeba było działać operacyjnie

Nie tylko pan miał taką przyjemność obecnie na mocnej opiece obok budynku ZUS gdy przychodzi wieczorem pacjent do owego doktora z gorączką i potężnym bulem ucha doktor pyta dlaczego do rana nie poczekał... Nie mówiąc już nic o badaniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kinga
+14 # Kinga 2019-02-11 15:02
Nie wiem jak na innych oddziałach ale ja urodziłam w tym szpitalu i Położne i Pielegniarki były miłe i bardzo wspierające. No może oprócz jednej ale to chyba taki człowiek. Lekarze też ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gienka
+12 # Gienka 2019-02-11 15:52
proszę o kontakt z rodziną bo też przez tego pana dzisiaj nie żyje mój mąż moge zeznawać w sądie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Just
+4 # Just 2019-02-11 18:54
Proszę podać do siebie kontakt a na pewno się odezwiemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Redakcja ZLUBACZOWA
+5 # Redakcja ZLUBACZOWA 2019-02-11 20:21
Jeżeli nie chce Pani publikować kontaktu na forum to prosimy o kontakt na . Przekażemy do rodziny.

Pozdrawiam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mariam
+8 # Mariam 2019-02-11 16:05
Normą jest,że pacjent w podeszłym wieku który jest leżący łapie w szpitalu zapalenie płuc. A jak to się kończy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Daaaaa
+8 # Daaaaa 2019-02-11 16:53
Jak to szło?
Przyszła teczka do doktora, a doktor był pijany, przylepił się do ściany
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tomasz lis
+8 # Tomasz lis 2019-02-11 17:32
Fajne ujęcie gościa w gaciach na klatce schodowej. Powinien sobie wrzucić na Instagramie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xd
+15 # Xd 2019-02-11 18:18
To co się dzieje w naszym szpitalu w lubaczowie to przechodzi ludzkie pojęcie na izbie przyjęć to pielęgniarki robia wszystko z wielkiej łaski ,niestety jeśli ktos decyduje się na taką pracę to trzeba miec świadomość że nie będzie słodko mialam przyjemność pezekonac sie o tym osobiście kilka razy jakie jest podejście do pacjenta!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
+11 # maria 2019-02-11 20:39
Brakuje słów bo opisać sytuację , szczególnie osoby chore , w zaawansowanym wieku , pozostawione same sobie . Podłączona kroplówka i baj , żyj albo umieraj . Nikt choćby ze zwykłego ludzkiego odruchu nie zapyta , może łyk wody z kranu , albo pampers przemókł , a rodzina jeszcze nie dotarła . Nie wspomnę o sytuacjach gdy nie ma kto odłączyć kroplówki , bo już dawno się skończyła . A osoba sprzątająca jeszcze ofuknie , żeby pościeli nie przemoczyć , bo tylko zmieniać trzeba .
Smutne , ale prawdziwe !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+3 # Mieszkaniec 2019-02-13 18:10
Tak jedziecie po tym sorze i szpitalu że masakra a nie widzicie że dziennie przewija się tam ponad 60 pacjentów ?? Pacjenci z byle gównem idą na sor bo im się czekać w przychodni nie chce bo tam jest kolejka a przyjdzie takie bydło jak większość tu komentujących posiedzą 10 min bo mają sraczkę i nagle wielce oburzeni bo muszą czekać. Wiecie co to jest sor ?? Szpitalny oddział ratunkowy (stany nagłego zagrożenia życia) a przez wasze sraczki i inne pierdoły ten sor działa jak poz albo przychodnia . Wiecie co to triage ?? To sobie poczytajcie i się nie dziwcie że musicie czekać ze swoją sraczka bo są pacjenci ci którzy wymagają natychmiastowej opieki a przez was muszą czekać bo przecież wy jesteście najważniejsi . Żenada ludzie żenada
Ps
Nie macie obowiązku leczenia w szpitalu w lubaczowie jak wam tak źle to jest Jarosław , Rzeszów więc do auta i wypad
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mata
+5 # Mata 2019-02-11 18:19
lekarz ogólnie znany w Lubaczowie , nazwisko znane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dorota
+7 # Dorota 2019-02-11 18:48
czy to nie ten sam lekarz przypadkiem: nowiny24.pl/.../6011023
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krul
+5 # Krul 2019-02-11 19:34
Z tego wynika ze ten sam. Lekarz to zbyt mocno powiedziane. Zero empatii, chamstwo i pogarda. Weterynarze są częściej bardziej empatyczni niż ten osobnik. Żal!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
+3 # maria 2019-02-11 21:31
Cytuję Krul:
Z tego wynika ze ten sam. Lekarz to zbyt mocno powiedziane. Zero empatii, chamstwo i pogarda. Weterynarze są częściej bardziej empatyczni niż ten osobnik. Żal!

Nieważne , lekarz , weterynarz , ekspedientka czy nauczyciel . Ważne by w każdej sytuacji być człowiekiem . Człowieczeństwo predysponuje nas do pewnych zachowań . Czasami zapominamy o tym .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+7 # nn 2019-02-11 20:45
Lekarz tak dbający (podlewający) kwiaty......ole wa ludzi?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
uio
+12 # uio 2019-02-11 21:26
tak na SOR-ze kolejka a trzy panie kawkę piją i gadka szmatka,pacjent czeka,kiedy to się skończy.Ludzie nagrywajcie takie sceny i do tv,bo innego wyjścia nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Szok
+11 # Szok 2019-02-11 21:45
Ktoś pozwolił temu lekarzowi wsiąść do karetki :( ktoś na to patrzył :( każdy się boi ale nie możemy się biernie przyglądać - postępowanie jak np. z pijanym kierowcą - uniemożliwić dalszą jazdę :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dobre pytanie
+5 # Dobre pytanie 2019-02-11 23:22
Cytuję Dorota:
czy to nie ten sam lekarz przypadkiem: nowiny24.pl/.../6011023

Ten sam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dokładnie
+6 # dokładnie 2019-02-12 07:30
JEŻELI WŁADZE POWIATU NIE WEZMĄ SIĘ ZA FATALNĄ SYTUACJĘ W LUBACZOWSKIM SOR-rze takie sytuacje będą się powtarzać. Niestety to nie był odosobniony przypadek, już wielokrotnie informowano poprzednie władze ze starostą na czele jakie cyrki dzieją się na tzw. izbie przyjęć, ale niestety nic to nie dało rezultatu i nic się jak widać do dnia dzisiejszego nie zmieniło. SZANOWNI CZŁONKOWIE ZARZĄDU POWIATU I RADY POWIATU LUBACZOWSKIEGO zróbcie coś z tym tematem bo to nie działa na Naszą i Waszą korzyść. Pozdrawiam wyborca.,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
on
0 # on 2019-02-12 09:37
rozgranicz pojęcie SOR a pogotowie o którym mowa w artykule... wy wszyscy nie wiecie po co jest SOR
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pacjent
-4 # pacjent 2019-02-12 15:45
katolik z Zamoscia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
B
+1 # B 2019-02-14 14:12
??????????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Super
+2 # Super 2019-02-13 10:29
Tylko orpotedia ratuje ten "szpital"

Brak jakiej kolwiek empatii dla pacjenta, szpital zachęca do wejścia i leczenia jedynie wyglądem. Pomijam fakt, iż historie z tego szpitala są znane na całą Europę.

Jednym zdaniem: unikać jak ognia. Lepiej przejechać te kilkadziesiąt kilometrów do Tomaszowa czy Jarosławia, ale nigdy w życiu Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
0 # n 2019-02-13 11:02
Cytuję Super:
Tylko orpotedia ratuje ten "szpital"

Brak jakiej kolwiek empatii dla pacjenta, szpital zachęca do wejścia i leczenia jedynie wyglądem. Pomijam fakt, iż historie z tego szpitala są znane na całą Europę.

Jednym zdaniem: unikać jak ognia. Lepiej przejechać te kilkadziesiąt kilometrów do Tomaszowa czy Jarosławia, ale nigdy w życiu Lubaczów

Wypisujesz głupoty, w dodatku z błędami.Europa ma inne problemy niż myślenie o szpitalu na tym zadupiu.Napisz jeszcze ,że cały świat mówi o Lubaczowie.Wiad omo są oddziały ,które kuleją ale nie można też krytykować wszystkiego i wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gosc
-1 # Gosc 2019-02-13 18:16
Nie masz obowiązku leczenia się w tym szpitalu więc droga wolna i żegnam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ja
+5 # Ja 2019-02-13 16:30
Jeszcze dzień dwa i wszystko ucichnie i będzie tak jak było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Anna73
-3 # Anna73 2019-02-13 17:47
Jak ten lekarz ma na nazwisko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
B
0 # B 2019-02-14 15:36
Franek Sztacheta z rodziny Płotów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi