ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wybuch gazu odebrał im wszystko. Rodzina z Oleszyc potrzebuje pomocy


Na portalu zrzutka.pl ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy dla rodziny z Oleszyc, której w wyniku wybuchu gazu spłonął dom. Gorąco zachęcamy do pomagania!

Nigdy nie spodziewali się, że dotknie ich taka tragedia. W domu rodziny z Oleszyc wybuchł gaz. W ciągu kilkunastu minut stracili cały dorobek swojego życia, nie zostało im nic, prócz tego co mieli przy sobie wybiegając z domu.

Do pożaru, który na zawsze odmienił życie czteroosobowej rodziny doszło w niedzielę, 3 lutego. Obok ich domu rozszczelniła się rura z gazem. Niestety, gaz dostał się do domu i tam doszło do eksplozji. Budynek momentalnie stanął cały w płomieniach. Na szczęście, domownicy gaz wyczuli chwilę wcześniej i zdążyli uciec z budynku. Jeden moment uratował ich życie. Jednakże pożar zabrał im wszystko. Nie mają nic, dosłownie nic. Ogień pochłonął cały dobytek rodziny Horeczy. Spłonęło wyposażenie, meble, sprzęt RTV/AGD, dokumenty, oszczędności, ubrania.

Co najgorsze budynek nadaje się tylko do rozbiórki. Rodzina na szczęście znalazła schronienie u rodziny. 

Każda wpłacona złotówka daje szansę  na powrót do normalnego życia. Zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla rodziny z Oleszyc. Nasza pomoc, sprawi że tragedia jaka dotknęła państwa Horeczy, zostanie pokonana przez ludzkie dobro. - czytamy na zrzutka.pl

Cała sprawa jest w toku, tymczasem rodzina musi zacząć od zera. Prezenty to cenne wsparcie ale realna najlepsza pomoc jak zawsze w takiej sytuacji jest każda złotówka, która pomoże zorganizować i zgromadzić to co niezbędne do funkcjonowania.

Redakcja portalu ZLUBACZOWA.PL gorąco zachęca do pomagania. Wielokrotnie wspólnie pokazaliśmy  już, ze potrafiliśmy pomagać. Niech się stanie tak i teraz!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POMÓC!

zrzutka-bartek007.jpgzrzutka-bartek008.jpgzrzutka-bartek009.JPGzrzutka-bartek010.JPGzrzutka-bartek011.JPGzrzutka-bartek012.JPG

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.