ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Joanna Szczybyło nie żyje. Dziewczyna przegrała nierówną walkę z chorobą


Joanna Szczybyło zmarła. Dziewczyna dzielnie walczyła ze złośliwym rakiem kości. Pogrzeb odbędzie się najbliższą sobotę.

Joanna o chorobie dowiedziała się ponad dwa lata temu. Zgłosiła się wtedy do lekarza z bólem kręgosłupa. Wstępnie diagnozowano, że ból nie zwiastuje poważnej choroby. Niestety, kilka miesięcy później okazało się, że w jej miednicy znajduje się guz, który był złośliwym nowotworem. Joanna była jednak bardzo odważna i dzielna -  musiała nie tylko zmagać się z chorobą, ale i z samym sobą, bo poprzez chorobę stała się osobą niepełnosprawną. Nie poddawała się.

Dziewczyna leczyła się w warszawskim Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie. Pod koniec stycznia ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Joanny. W pomocy młodej kobiecie licznie zaangażowali się mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.

Niestety, Joanna Szczybyło przegrała nierówną walkę z chorobą.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę  o godz. 13:00 w lubaczowskiej Konkatedrze.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.