ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Te zdarzenia poruszyły naszych Czytelników. Podsumowujemy 2018 rok


Koniec nowego roku to zwykle czas wielu podsumowań. Sprawdziliśmy, które artykuły opublikowane w 2018 roku cieszyły się największym zainteresowaniem.

1. Wybory samorządowe 2018. Znamy wyniki!  Odsłon: 53817

W październiku relacjonowaliśmy przebieg wyborów samorządowych w powiecie lubaczowskim. Przypomnijmy, że doszło do kilku ważnych zmian. Zainteresowanie wynikami wyborów było ogromne. W dzień pierwszej tury jak i dzień później nasz portal odwiedziła ogromna liczba mieszkańców powiatu lubaczowskiego. Krótko mówiąc - wybory były najważniejszym wydarzeniem mijającego roku.


2. Czołowe zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką na trasie Dachnów - Cieszanów  Odsłon: 36419

W październiku na drodze z Cieszanowa do Dachnowa doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały cztery osoby. 


3. Emilka Jasic nie żyje. Dziewczynka przegrała nierówną walkę z chorobą  Odsłon: 35964

W lutym zmarła Emilka Jasic z Oleszyc. Dziewczynka walczyła z nowotworem. W walce wspierała ją rodzina, za Emilkę kciuki trzymało też wiele osób, przejętych chorobą dzielnego dziecka. 


4. Tragiczny wypadek na trasie Chotylub - Cieszanów. Nie żyje 25-latek  Odsłon: 26348

Pod koniec października na drodze powiatowej Chotylub - Cieszanów doszło do tragicznego wypadku. W wyniku dachowania osobowego BMW zginął 25-letni mężczyzna.


5. Zenon Swatek nowym starostą lubaczowskim!  Odsłon: 24020

W listopadzie po 19 latach doszło do zmiany na stanowisku starosty powiatu lubaczowskiego. Zenon Swatek zastąpił Józefa Michalika. 


6. Fatalne warunki na drogach. Omal nie doszło do kolejnej tragedii Odsłon: 19953

W październiku na trasie Cieszanów - Dachnów doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Z powodu całkowitej blokady drogi, utworzył się korek, a samochody zatrzymywały się na drodze. Widoczność przez bardzo gęstą mgłę była ograniczona nawet do 50 metrów. Niespełna kilkaset metrów od miejsca wypadku mogło dojść do kolejnego… Nasz czytelnik, dopiero w ostatniej chwili zauważył, że na jezdni stoi auto. Chcąc uniknąć zderzenia, wjechał do rowu, dzięki czemu na szczęście nikomu nic nie stało.


7. Niezwykłe odkrycie w Oleszycach. Co jeszcze kryją ruiny?  Odsłon: 17561

W kwietniu rozpoczęły się badania archeologiczne w Oleszycach, związane z realizacją projektu rewitalizacji wzgórza zamkowego. W trakcie prac archeolodzy dokonali niesamowitych odkryć!


8. Poważny wypadek motocyklisty w Oleszycach. Zabrał go helikopter LPR Odsłon: 16508

Pod koniec sierpnia na ulicy Sapiehy w Oleszycach doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego ciężko ranny został 26-letni Mateusz z Oleszyc. Niedawno rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na rehabilitację mieszkańca Oleszyc.


9. PiS wygrywa w powiecie lubaczowskim! Wyniki wyborów do Rady Powiatu Lubaczowskiego Odsłon: 15516

Kolejna informacja wyborcza, która wzbudziła ogromne zainteresowanie naszych czytelników. W październiku informowaliśmy o historycznej zmianie w Radzie Powiatu - PiS wygrał z PSL.


10. Pomóż 22-letniemu Bogdanowi stanąć na nogi Odsłon: 15316

We wrześniu ruszyła zbiórka pieniędzy dla 22-letniego mieszkańca Starego Sioła Bogdana Kuźmika, który po wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.