ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zenon Swatek nowym starostą lubaczowskim! [RELACJA NA ŻYWO]



Zenon Swatek z Prawa i Sprawiedliwości został nowym Starostą Powiatu Lubaczowskiego. Wicestarostą będzie Paweł Głaz.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. 

14:15 Podsumujmy.
Zenon Swatek
został nowym starostą powiatu lubaczowskiego. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzymał 9 głosów. Józef Michalik zdobył poparcie 7 radnych. 1 osoba wstrzymała się od głosu.

Wice-starostą na wniosek Zenona Swatka jest Paweł Głaz z KWW Samorząd Lubaczowski. Zagłosowało na niego 10 radnych, 5 przeciw a dwóch się wstrzymało.

Funkcję Przewodniczącej Rady Powiatu powierzono Marcie Tabaczek (KW PiS). M. Tabaczek zdobyła 9 głosów. Zbigniew Wróbel (KW PSL) 7, a 1 radny wstrzymał się od oddania głosu.

Wiceprzewodniczącymi rady są Adam Swatek-Czernecki oraz Zygmunt Gmyrek.

Członkowie zarządu: Stanisław Strumidło, Barbara Broź i Józef Ozimek

Po 19 latach nastąpiła zmiana na stanowisku starosty powiatu lubaczowskiego.


 

13:50 Stanisław Strumidło, Barbara Broź i Józef Ozimek członkami Zarządu Powiatu Lubaczowskiego.

13:23 Paweł Głaz wicestarostą. Zagłosowało na niego 10 radnych, 5 przeciw a dwóch się wstrzymało. 

13:07 Trwa głosowanie na wicestarostę.

12:49 Nowy starosta zaproponował Pawła Głaza na wice-starostę.


 

12:43 ZENON SWATEK STAROSTĄ LUBACZOWSKIM! Zenon Swatek z Prawa i Sprawiedliwości został nowym starostą powiatu lubaczowskiego. W głosowaniu zdobył 9 głosów, a Józef Michalik 7. Jeden radny się wstrzymał.


12:35 Zamyślony Józef Michalik.


 

12:31 W tej urnie znajdują się głosy. Teraz komisja skrutacyjna liczy. Emocje rosną.


 

12:28: Głosowanie zakończone. Komisja liczy głosy.

12:26: Głosują.:


 

12:20 Za chwilę najważniejszy moment. Rozpocznie się głosowanie na starostę powiatu lubaczowskiego. Obecnie trwa przedstawianie regulaminu.

12:08 PSL wystawił Józefa Michalika. Marcin Piotrowski z Forum Samorządowo-Gospodarczego zaproponował na starostę Kazimierza Rymarowicza, ale ten zrezygnował z kandydowania.



 

12:04 ZENON SWATEK KANDYDATEM PIS NA STAROSTĘ!


 

12:00 Oficjalnie - Adam Swatek-Czernecki i Zygmunt Gmyrek wice-przewodniczącymi Rady Powiatu.

11:43 Kolejna przerwa. Tym razem komisja liczy głosy.

11:40 Głosowanie na wiceprzewodniczących rady trwa.


 

11:33: Już po przerwie. Za chwilę głosowanie na wice-przewodniczących Rady Powiatu.

11:31: Na sali wśród gości są obecni m.in. dyrektorzy szkół średnich w Lubaczowie Zbigniew Hypiak, Andrzej Nepelski, dyrektor PUP w Lubaczowie Marek Hadel, a także szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Lubaczowie Zenon Swatek.

11:28: Jeżeli radni zagłosują tak samo jak na przewodniczącą to sprawa jest jasna - będzie nowy starosta.

11:25 Cały czas trwa przerwa.

11:11 Adam Swatek-Czernecki i Zygmunt Gmyrek prawdopodobnie zostaną wice-przewodniczącymi Rady Powiatu Lubaczowskiego. Nie zgłoszono innych kandydatów.

Adam Swatek Czernecki
Adam Swatek Czernecki

Adam Swatek Czernecki

Zygmunt Gmyrek
Zygmunt Gmyrek

Zygmunt Gmyrek

 

11:03: DZISIAJ POZNAMY STAROSTĘ. TO PEWNE.

11:00 MARTA TABACZEK (PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ) PRZEWODNICZĄCĄ RADY POWIATU LUBACZOWSKIEGO. KANDYDATKA PIS ZDOBYŁA 9 GŁOSÓW, ZBIGNIEW WRÓBEL 7, A 1 RADNY SIĘ WSTRZYMAŁ.


 

10:52 To bardzo ważny moment. Jeżeli Przewodniczącą Rady zostanie Marta Tabaczek to można podejrzewać, że będzie nowy starosta. Jednak to tylko nasze przypuszczenia. Poczekajmy do wyborów starosty, które powinny się odbyć tuż po wyborze przewodniczącego.


 

10:42 Komisja liczy głosy na przewodniczącego rady. Kolejna przerwa.

10:38 Głosowanie trwa.


 

 10:34 Trwa wyjaśnianie regulaminu głosowania na Przewodniczącego Rady Powiatu.

10:27 Przerwa ciągle trwa. Zamyślony Józef Michalik. Czy będzie starostą na kolejną kadencję?


 

10:18 Trwa przerwa w obradach.

10:15 Marta Tabaczek i Zbigniew Wróbel wyrażają zgodę na kandydowanie na przewodniczącego Rady.

10:14 Polskie Stronnictwo Ludowe na przewodniczącego rekomenduje Zbigniewa Wróbla

10:12 Zygmunt Gmyrek na przewodniczącą Rady Powiatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości zgłasza Martę Tabaczek

10:07 Radni właśnie składają przysięgę.


 

10:00 Rozpoczęła się Sesja Rady Powiatu Lubaczowskiego

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

popcorn i oglądamy
+7 # popcorn i oglądamy 2018-11-20 09:48
1. Kto starostą?
2. Kto vice?
3. Kto w zarządzie?
4. Kto sekretarzem?
5. Kto skarbnikiem?
6. Kto dyrektorem PUP?
7. Ilu ostanie się wychowanków biura karier??
8. Gdzie oni wszyscy pójdą do pracy??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+3 # ja 2018-11-20 09:59
Czyli przedstawiciel tzw. gawiedzi czeka na igrzyska. Skakanie sobie do gardeł, niszczenie, zwalnianie, obrażanie, poniżanie- to jest to, nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Realista
-11 # Realista 2018-11-20 10:55
Gawiedź podnieca się igrzyskami tworzonymi przez władzę a władza załatwia interesy w zaciszu gabinetów (patrz: KNF).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
-7 # chichot losu 2018-11-20 11:23
Cytuję Realista:
Gawiedź podnieca się igrzyskami tworzonymi przez władzę a władza załatwia interesy w zaciszu gabinetów (patrz: KNF).
Powinno być obligatoryjne nagrywanie każdy każdego. Wtedy była by jakakolwiek sprawiedliwość: D Taki mały żarcik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+14 # chochoł 2018-11-20 11:22
Niestety takie są zawsze skutki zmiany władzy, nie ważne kto ją przejmuje. Oczywiście nikomu ze znanych osobistości (dyrektorów etc) wielka krzywda się nie stanie, bo zawsze gdzieś posadkę dostaną, może mniej płatną ale cóż takie życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+5 # chochoł 2018-11-20 10:45
Starosta na 95 % z PiS. Podobno Zenon S. reszta jak wyjdzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+8 # chochoł 2018-11-20 11:20
Jak ktoś miał jeszcze wątpliwości to już patrząc na wybór zastępców przewodnicząceg o rady powiatu, można powiedzieć, że PSL już się poddał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krul
-2 # Krul 2018-11-20 10:08
Gdzie będzie to transmitowane? Bo już po 10:00 i nic nie ma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Krul
+5 # Krul 2018-11-20 10:12
Aha, już czaje. Relacja a nie relacja na żywo. To śledzimy ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
+3 # chichot losu 2018-11-20 11:51
Na żywo jest na sąsiednim portalu Lubaczowskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obserwator
-1 # obserwator 2018-11-20 10:12
link: kamery.pgnet.com.pl/kam6 nie ma linku bo nic nie działa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
abc
-6 # abc 2018-11-20 10:21
ciekawe kto stoi za tym, że nie ma transmisji na żywo, przecież to jest obowiązek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gosc
-7 # gosc 2018-11-20 10:25
kamery.pgnet.com.pl/kam6

tez leci na żywo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
abc
-3 # abc 2018-11-20 10:31
g... leci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Video
+5 # Video 2018-11-20 11:48
Na elubaczow transmisja na żywo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+5 # chochoł 2018-11-20 11:00
Przewodnicząca Rady Powiatu Marta Tabaczek głosów 9, Zbigniewa Wróbla głosów 7, 1 osoba wstrzymała się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wiesiek
+5 # Wiesiek 2018-11-20 11:43
Gratuluję Marta ,Twoja kreatywnosc i odwaga jest godna podziwu.Zycze.W szystkiego dobrego ,niech Bog bedzie z Toba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiwat
-4 # wiwat 2018-11-21 18:28
Oczywiście to wójt gminy Lubaczów , jaka kreatywnośc? i jaka odwaga? konferansjerka uroczystości i to ją przejęła scmidt-rodziewi cz, i to wszystko, kobieta , która pojęcia nie ma o samorzadzie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
elf
+5 # elf 2018-11-21 23:37
Tak, bo wójt gminy nie ma nic innego do roboty, jak śledzić komentarze w portalach internetowych. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewcia
-3 # ewcia 2018-11-24 20:18
a co w ogóle ma do roboty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gg
+24 # gg 2018-11-20 11:49
Panie Michalik, czas się pakować i zabierać ze sobą to całe towarzystwo wzajemnej adoracji. Przez 20 lat nie zrobiliście NIC dla powiatu ,powtórzę NIC!!!! ZERO!!!Już wystarczy ,ranking powiatów mówi sam za siebie, jedno z ostatnich miejsc w Polsce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+11 # aa 2018-11-20 11:50
byle nie zenek, jemu już ludzie dali czerwona kartke na radnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
0 # chichot losu 2018-11-20 11:52
Obawiam się, że to raczej 95% Zenek. Cóż lepszy znany swój aniżeli jakiś przytargany z daleka. Lub Pani Alicja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Sahara
+6 # Sahara 2018-11-20 13:50
Tutaj masz rację ...w wyborach samorządowych nie przeszedł bo ludzie nie mają do niego zaufania ...a teraz NAKAZ z góry od Kuchcińskiego ? no i zastępuje Michalika czy coś się zmieni ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gg
+22 # gg 2018-11-20 11:57
Co się teraz stanie z Kurierem Lubaczowskim? już ogłosili upadłość?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hehe
+12 # hehe 2018-11-20 12:58
Cytuję gg:
Co się teraz stanie z Kurierem Lubaczowskim? już ogłosili upadłość?

nie będzie pieniążków na wychwalanie zielonej zarazy ,to pewnie umrze śmiercią naturalną :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Koniczyna
+22 # Koniczyna 2018-11-20 11:58
Brawo radni, po 20 latach dosyć tego PSL-u
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czarny
+11 # Czarny 2018-11-20 11:59
Nie wyłamywać się tylko teraz!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+5 # aa 2018-11-20 12:01
oby im pani poseł i pani pamulowa sypnela groszem. bo biznesmeni to to poza Gmyrkiem i Leskim nie sa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aaa
+7 # aaa 2018-11-20 12:03
Dobrze, że Michalik to biznesmen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gg
+7 # gg 2018-11-20 12:03
Cytuję aa:
oby im pani poseł i pani pamulowa sypnela groszem. bo biznesmeni to to poza Gmyrkiem i Leskim nie sa

a który to z PSL-u takim wielkim biznesmenem był? nie przypominam sobie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kefas777
+4 # kefas777 2018-11-20 23:14
Cytuję gg:
Cytuję aa:
oby im pani poseł i pani pamulowa sypnela groszem. bo biznesmeni to to poza Gmyrkiem i Leskim nie sa

a który to z PSL-u takim wielkim biznesmenem był? nie przypominam sobie :)

Powykupywali w szemranych przetargach masę ziemi o której niektórzy dowiadywali się po FAKCIE to jest do sprawdzenia---d o głównie działacze PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Awe
+11 # Awe 2018-11-20 12:04
Mam nadzieję, że będzie nowy starosta!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
+5 # chichot losu 2018-11-20 12:04
Zenon Swatek, czyli już wszystko wiadomo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ptaku
+54 # Ptaku 2018-11-20 12:05
Jedyna zaleta, Zenon nie będzie już gnębił dzieci w szkole....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+30 # ... 2018-11-20 14:34
ponad 20 lat temu kończyłam podstawówkę a on dalej działa mi na nerwy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Madzia
-2 # Madzia 2018-11-21 09:13
Pewnie dlatego że uczyć się nie chciało...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+10 # ... 2018-11-21 12:59
Oceny miałam dobre, historię uwielbiam a tego historyka dalej nie lubię. Dociera do Ciebie Madziu ze nie każdy nadaje się na nauczyciela.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BRAWO!!!!
+10 # BRAWO!!!! 2018-11-20 12:04
Dożynanie watahy TRWA!!! Brawo Tak trzymać!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wtyk
+28 # Wtyk 2018-11-20 12:07
Tak trzymać!!! Koniec z tym PSL-owskim układem w Lubaczowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kefas777
+9 # kefas777 2018-11-20 23:02
Cytuję Wtyk:
Tak trzymać!!! Koniec z tym PSL-owskim układem w Lubaczowie

Mam pytanie czy teraz pracownicy powiatu będą płacić składki ze swoich poborów na partię PSL jak było do tej pory---bo to był wymóg !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aza
-4 # aza 2018-11-21 07:59
Cytuję kefas777:
Cytuję Wtyk:
Tak trzymać!!! Koniec z tym PSL-owskim układem w Lubaczowie

Mam pytanie czy teraz pracownicy powiatu będą płacić składki ze swoich poborów na partię PSL jak było do tej pory---bo to był wymóg !!!!!!!



Teraz będą płacić na PiS bo bedzie taki wymóg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ptaku
-15 # Ptaku 2018-11-20 12:09
Najlepsze wyjdzie jak Jakiś mini układ się stworzy i Józek zostanie, w końcu jestem tam kilku starych Towarzyszy, po obu stronach barykady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wolni
+25 # Wolni 2018-11-20 12:14
Hehe starosta siedzi smutny, ciekawe dlaczego, przecież 20 lat intensywnego rozwoju naszego powiatu powinno go cieszyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obcy
+31 # obcy 2018-11-20 12:14
Oby niwy starosta o ile bedzie nowy zrobil porzadek w wydziale komunikacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+18 # ... 2018-11-20 12:17
Racja kolego, od tego trzeba zacząć. Urzędnicy mają się brać za robotę solidnie. A jak komuś nie pasuje to droga wolna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
+24 # ... 2018-11-20 12:20
Żegnamy was (PSL), dziękujemy za 20 wspaniałych lat. Nie zapraszamy ponownie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Komunikant
-2 # Komunikant 2018-11-20 12:38
Oby nie taki porządek jaki państwo zrobiło z przeglądami okresowymi samochodów, że trzeba stać w kolejce mimo, że stacje kontroli powydłużały godziny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
typ
+6 # typ 2018-11-20 13:14
Cytuję Komunikant:
Oby nie taki porządek jaki państwo zrobiło z przeglądami okresowymi samochodów, że trzeba stać w kolejce mimo, że stacje kontroli powydłużały godziny.

o czym piszesz ,byłe w zeszłym tygodni na przeglądzie i wszystko przebiegło bez problemu, mamy tyle stacji diagnostycznych do wybory ,że nie trzeba w kolejkach stać. Bzdury wypisujesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
-3 # chochoł 2018-11-20 18:42
Cytuję typ:
Cytuję Komunikant:
Oby nie taki porządek jaki państwo zrobiło z przeglądami okresowymi samochodów, że trzeba stać w kolejce mimo, że stacje kontroli powydłużały godziny.

o czym piszesz ,byłe w zeszłym tygodni na przeglądzie i wszystko przebiegło bez problemu, mamy tyle stacji diagnostycznych do wybory ,że nie trzeba w kolejkach stać. Bzdury wypisujesz
może kolega jeździ tylko tam gdzie dostanie pieczątkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+20 # nn 2018-11-20 12:30
Po tylu latach wreszcie. Dzieki Bogu każdy będzie lepszy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DuziDodo
+24 # DuziDodo 2018-11-20 12:36
Boże byle nie Zenon , chociaż moze gdyby został to by sie w szkole nad dziećmi nie znęcał ! W końcu !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ptaku
+13 # Ptaku 2018-11-20 12:38
Z dwojga złego, już tam wole Swatka od Józka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+4 # ja 2018-11-20 12:38
swatek zajechany jaki swoj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pete
-7 # Pete 2018-11-20 19:31
Jaki zajechany tumanie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+11 # chochoł 2018-11-20 12:43
Zenon Swatek - 9 głosów
Józef Michalik - 7 głosów.
Wstrzymało się: 1 głos
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+7 # chochoł 2018-11-20 12:44
Józek Poleciał pogratulować Swatkowi, może skłamałem, pokaturlał się pogratulować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wielka mania
+17 # wielka mania 2018-11-20 12:51
a ja wątpiłam, przepraszam.
dziękuję za tą zmianę, w końcu.
być może jak ktoś tu wyżej napisał nigdy już nie powróci zielona szarańcza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Uuuuuu
+15 # Uuuuuu 2018-11-20 12:51
W końcu zmiana. Gratulacje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+8 # chochoł 2018-11-20 12:51
A ten Paweł dał się wpakować, Lepiej jak by sobie wziął jakiś referat, aniżeli wicestarosto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gośka
-18 # Gośka 2018-11-20 12:56
No wreszcie mogę to powiedzieć Paweł ale żeś się dał. Mam nadzieję że ja nigdy nie usłyszę takich słów jak ty, bo w życiu do wszystkiego trzeba dojść samemu, by nikt nigdy pewnych rzeczy nie wypominał gdzieś tam na drodze:) Buzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+29 # chochoł 2018-11-20 13:00
Cytuję Gośka:
No wreszcie mogę to powiedzieć Paweł ale żeś się dał. Mam nadzieję że ja nigdy nie usłyszę takich słów jak ty, bo w życiu do wszystkiego trzeba dojść samemu, by nikt nigdy pewnych rzeczy nie wypominał gdzieś tam na drodze:) Buzi

Cóż z moich informacji (słyszane od wielu dosyć obeznanych w środowisku osób) wynika, że Pan były starosta potraktował Pawła jak "gówniarza" to i nie dziwię się, że wybrał drugą stronę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiwat
-11 # wiwat 2018-11-21 19:03
wybrał lepsze pieniądze, a nie lepszą stronę/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nim
+7 # nim 2018-11-21 19:23
Pieniądze takie same, niezależnie od strony. Wybór był: vice z Pis albo vice z Psl - przyjmij to do wiadomości. Tyle że PIS nie urządził tej fałszywej propagandy, w której łykające wszystko społeczeństwo dopomogło, co też pewnie nie pozostało bez wpływu na wybór. Gratuluję, mu że się nie ugiął.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pero
-5 # Pero 2018-11-20 19:33
Głupi żeś słomiany snopku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniectosię
-6 # mieszkaniectosię 2018-11-20 12:55
oj to już mamy nowe pomniki zagwarantowane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hehe
+4 # hehe 2018-11-20 13:12
Cytuję mieszkaniectosię:
oj to już mamy nowe pomniki zagwarantowane

gdy to będą pomniki Polaków patriotów ,nie mam nic przeciwko, ale dla ciebie to pewnie nie do zrozumienia, ty pewnie chodzisz znicze zaświecać na grobach z czerwoną gwiazdą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mieszkaniectosię
-13 # mieszkaniectosię 2018-11-20 16:42
jeszcze się zdziwisz mieliśmy już panią burmistrz nauczyciel teraz mamy starostę nauczyciela
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
krajan
+4 # krajan 2018-11-25 12:55
Tutaj chyba trzeba też spojrzeć na płeć, bo pani nauczyciel stawiała na "estetykę", a panowie może aż tak estetyczni nie są, więc może na czym innym skupią uwagę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AS
-2 # AS 2018-11-21 16:29
Oj nie tylko. Już jakiś banderowiec latał z mecenasem po MOPS-ie przy ul. Wyszyńskiego że to jego własność przedwojenna - bo tak Zenek S., wielki historyk wynalazł. Tak się chwalił po Mopsie!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lukash
+15 # Lukash 2018-11-20 13:01
Super wkoncu jakąś zmiana
Już myślałem że Michalik jest przyspawNy do tego stołka na zawsze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
omega
+13 # omega 2018-11-20 13:11
wymowne jest to że pewien pan karierowicz od folkowiska nie poparł nowego starosty, oznacza że karierę dalszą będzie robił przy pomocy PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
99999
+10 # 99999 2018-11-20 13:27
RCytuję omega:
wymowne jest to że pewien pan karierowicz od folkowiska nie poparł nowego starosty, oznacza że karierę dalszą będzie robił przy pomocy PSL.

Robił i dalej będzie robił gdyby nie był popierany przez burmistrza cieszanowa to ze swoich pieniędzy by tak swoich braci Ukraińców nie gościł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Rosolik
+14 # Rosolik 2018-11-20 13:23
To rosoliki zostali kolebka PSLU i będą jedynym ratunkiem dla bylych ubekow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Prawy
+21 # Prawy 2018-11-20 13:38
Ale się porobiło:))) Wreszcie, ta data dla powiatu lubaczowskiego powinna być zapisana w kartach historii. W końcu siła wyższa pokonała tego co myślał że nikt mu nie da rady. W Straostwie lament przydupasow. Popłoch jak nigdy:))) Brawo, brawo brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+13 # chochoł 2018-11-20 14:08
Oj tam w starostwie, pomyśl ilu dyrektorów podmiotów zależnych od starostwa już drży...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWY
+17 # PRAWY 2018-11-20 15:05
co niektórzy to nawet na dwóch dyrektorskich etatach są.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
vv
+9 # vv 2018-11-20 15:23
Cytuję chochoł:
Oj tam w starostwie, pomyśl ilu dyrektorów podmiotów zależnych od starostwa już drży...



... i gdzie bidaki znajda pracę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pup
+12 # Pup 2018-11-20 16:05
Cytuję vv:
Cytuję chochoł:
Oj tam w starostwie, pomyśl ilu dyrektorów podmiotów zależnych od starostwa już drży...



... i gdzie bidaki znajda pracę?

Ja proponuję do cisu albo są różne szkolenia przekwalifikowa nia w PuP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xx
+12 # xx 2018-11-20 16:37
A prace interwencyjne nie laska?!;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Hania
+16 # Hania 2018-11-20 13:40
Nareszcie!!!!! Zmiana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obserwator
-8 # Obserwator 2018-11-20 13:51
Ludzie ile w Was nienawisci, że aż szkoda że meczycie sie tak sami z sobą obrazając innych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zet
+15 # zet 2018-11-20 14:21
to nie jest nienawiść to radość z uwolnienia od ciemiężenia przez PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obserwator
-18 # Obserwator 2018-11-20 15:25
Jak tak wyglafa radość. To współczuję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nareszcie
+15 # Nareszcie 2018-11-20 13:43
Nareszcie odetchniemy po 20 latach "oblężenia" powiatu przez zielone ludziki. Kurier Lubaczowski i TV Lubaczów zapewne odejdą do lamusa jako reżimowe media dotowane aby wychwalać starostę i jego "dokonania" których brak. Dwie dekady zaległości ciężko będzie nadrobić prze 5 lat ale ze wsparciem wojewódzkim i ogólnopolskim może się udać.Koniec stagnacji i spychania naszego powiatu na margines marginesów ( niżej już nie można być jak za panowania PSL-u i tegoż starosty)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
On
+13 # On 2018-11-20 13:46
OJ minka nie w sosie od koryta go odcinają....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ikl
-6 # ikl 2018-11-20 13:48
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nareszcie
+21 # Nareszcie 2018-11-20 14:15
Cytuję ikl:
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.

Nie Lubaczów tylko pow. lubaczowski i może nie mlekiem i miodem płynący ,bo 20 lat zaniedbań nie da się w przeciągu 5 lat naprawić, ale jak najbardziej stanie się powiatem rozwijającym się i wstającym z kolan, taką mam nadzieję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
qqqq
-12 # qqqq 2018-11-20 15:25
Cytuję ikl:
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.

Cytuję ikl:
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.


Czyli kraina wszelakiej szczęśliwości, a potem ręka w nocniku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak osp
+21 # strażak osp 2018-11-20 22:13
Cytuję qqqq:
Cytuję ikl:
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.

Cytuję ikl:
No to teraz na powiat lubaczowski powinna spadać manna z niebie pieniążków na rozwój powiatu nie powinno zabraknąć gdyż mamy z partii rządzącej, starostę, radnych Panią Teresę P w sejmiku. Lubaczów powinien być krainą mlekiem i miodem płynącą.


Czyli kraina wszelakiej szczęśliwości, a potem ręka w nocniku

Do dziś mieliśmy dwie ręce w nocniku i dwie nogi !!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
omega
+10 # omega 2018-11-20 13:54
może od razu cudów nie będzie, ale przynajmniej jest nadzieja na poprawę, PSL nawet nadziei nie dawał,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+12 # chochoł 2018-11-20 14:09
Rzec można z pewnością, że gorzej to być raczej nie może.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WYBORCA
-14 # WYBORCA 2018-11-20 14:04
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pl
+3 # pl 2018-11-20 14:35
Cytuję WYBORCA:
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......

A Kaczyńsk to jakiś dyktator,przest ępca czy może były prezydent ,który zginął tragicznie w drodze Smoleńska, to komu powinno się stawiać pomniki twoim zdaniem ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
patriota lubaczowski
-5 # patriota lubaczowski 2018-11-20 15:26
Cytuję pl:
Cytuję WYBORCA:
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......

A Kaczyńsk to jakiś dyktator,przestępca czy może były prezydent ,który zginął tragicznie w drodze Smoleńska, to komu powinno się stawiać pomniki twoim zdaniem ?


zgiął?! zostal zamordowany przez putina przy pomocy pelo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
orest
-4 # orest 2018-11-20 18:30
Ja proponuję postawić pomnik Lecha.z tą jednakże różnicą że Lecha Wałęsy a nie Kaczyńskiego.my sle że już w niedalekiej przyszłości historia dokona rozliczenia ich zasług. I prawda historyczna a nie ta ktora jest w tej chwili pisana przez partie Jarka pisana, zwycieży.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
+6 # Marian 2018-11-21 06:02
Ubekom i kapusiom pomników nie stawiamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
-3 # Gość 2018-11-21 13:48
Nie ma Lecha Wałęsy jest PS Bolek!! Pamiętaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
do wyborcy
+2 # do wyborcy 2018-11-20 15:16
a kogo ma być Tuska? weź się nie ośmieszaj palancie, dla ciebie Pan Prezydent Rzeczypospolite j Lech Kaczyński miernoto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Od wyborcy
-2 # Od wyborcy 2018-11-21 21:34
Ani Tuska ani Kaczyńskiego. Szczerze mówiąc to jest tych pomników do obrzydzenia i się dziwię że w kolebce PiSu jakim jest Podkarpacie jeszcze pomników tego pana nie ma. I nie obrażaj pajacu jak ciebie nikt nie obraża.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
asada
0 # asada 2018-11-20 17:23
Cytuję WYBORCA:
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......

Tak masz rację będzie ,bo to zacny człowiek był ŚP Prezydent Lech Kaczyński
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
orest
-2 # orest 2018-11-20 18:52
Cytuję asada:
Cytuję WYBORCA:
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......

Tak masz rację będzie ,bo to zacny człowiek był ŚP Prezydent Lech Kaczyński


Pana Prezydenta Rzeczpospolitej wybiera suweren.Wiec kazdej byłej glowie panstwa a wiec Panu Prezydentowi Wałęsie, Kwaśniewskiemu Kaczyńskiemu należy sie szacunek. I nalezne miejsce na Wawelu równieżCytuję asada:
Cytuję WYBORCA:
znaczy się w Lubaczowie będzie teraz pomnik Kaczyńskich. brawo......

Tak masz rację będzie ,bo to zacny człowiek był ŚP Prezydent Lech Kaczyński
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lubaczowian
+12 # lubaczowian 2018-11-20 14:20
GRATULACJE!!!! PSL W KOŃCU BAJ BAJ BAJ!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obserwator
+11 # Obserwator 2018-11-20 14:21
.Przebudowę świata najlepiej zacząć od Siebie a nie obrzucać błotem innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
O
-1 # O 2018-11-20 14:23
Na koniec sesji żenujące wynurzenia b. starosty. Nie da się tego słuchać!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pero
+7 # Pero 2018-11-20 19:39
Takie pierdolamento odrywanego od koryta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubaczowianin
+27 # Lubaczowianin 2018-11-20 14:26
Gratulacje dla nowego Starosty i v-ce Starosty. Teraz brać się za wymianę wszystkich kierowników. I nie patrzeć na ,,kwik" tylko wymieniać. I do roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marianek
+21 # Marianek 2018-11-20 14:49
Tak jest. Wymiana kierowników jednostek konieczna!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jann
0 # Jann 2018-11-21 15:40
Popieram
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zenek
+2 # zenek 2018-11-20 14:33
zenek zostawi dzieci wreszcie w spokoju. głaz sie sprzedal pisowi i stopyrze.
w sumie za te kilka lat w miescie nic nie osiagnal to moze w starostwie osiagnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
O
-3 # O 2018-11-20 14:43
Imiona i nazwiska pisze się z dużej litery buraku z psl-u!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolo
-19 # bolo 2018-11-20 19:10
dokładnie! Głaz to miernota i w dodatku sprzedawczyk!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak osp
+18 # strażak osp 2018-11-20 22:24
Cytuję bolo:
dokładnie! Głaz to miernota i w dodatku sprzedawczyk!!

Pan Głaz to mądry człowiek nie dał się kupić zielonej
zarazie bo wiedziął że na tym stracą mieszkańcy POWIATU i MIASTA LUBACZÓW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
-8 # Marian 2018-11-21 06:05
bolo a ty zwykły śmieć jesteś nawet twój nick nawiązuje do innego śmiecia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
X25
+25 # X25 2018-11-20 20:39
Od kiedy on jest w PiSie? Przecież Stopyra to PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWY
+10 # PRAWY 2018-11-20 14:34
UWAGA DLA RZĄDZĄCYCH, TERAZ WOKÓŁ WAS POJAWIĄ SIĘ FAŁSZYWI PRZYJACIELE. UWAŻAJCIE! ufajcie tylko tym , którzy byli przyjaciółmi przed wyborami!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
AntyPiS
+24 # AntyPiS 2018-11-20 14:48
Mimo, że nie lubię PiS-u to życzę sukcesów w obecnej kadencji bo jeśli się uda to wszystkim wyjdzie na dobre. Mam tylko taką nadzieję, że powiat będzie rządzony z Lubaczowa a nie z Jarosławia a nowy starostą będzie tylko przedstawiciele m Pani Poseł Schmidt-Rodziew icz na powiat lubaczowski. Z mojej strony mogę podziękować odchodzącemu Panu Staroście za te 20 lat rządzenia naszym powiatem a nie jest łatwo m.in. z racji naszego pokolenia. Bardzo mi się też podobało wystapienie na koniec odchodzącego Pana Starosty, który z klasą przekazał władzę następcom. Życzę powodzenia w dalszej pracy na rzecz naszej społeczności już w tej innej roli. P.S. A propos przemów nie podobała mi się przemowa Pana Goraja. Butą aż zionie. I brak Panu po prostu kultury. Teraz to Pan pracuje a nie krytykuje. Za 5 lat to i Pan straci władzę. Ciekawe czy wtedy też będzie Pan taki butny w swoich opiniach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+8 # Ama 2018-11-20 14:57
Lepszy rydz niż nic, pan Swatek mam nadzieje sobie poradzi. Gratulacje dla nowego Starosty proszę zadbać o Lubaczów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-8 # Ama 2018-11-20 15:12
Pan Głaz to słabe ogniwo, ciekawe kiedy się zmęczy pracà i zacznie myśleć o rezygnacji. Niczego nie osiągnął mimo , ze w mieście piastował stanowiska dyr. MOS, szefa promocji, itd. Taki karierowicz ale mo wszystko życzę sukcesów, niech się sprawdzi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nim
+7 # nim 2018-11-21 00:09
Jesteś pewna? A kto załatwił dzieciakom szkółki Nivea? Który z tutejszych dyrektorów/kier owników ma taką determinację, żeby osobiście chodzić od placówki do placówki i organizować głosowanie. Dla siebie to robił? Jeśli tak, to ja poproszę więcej takich karierowiczów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
+16 # Lubacz 2018-11-21 07:58
Najwięcej krytyki mają PSLowcy oderwani od koryta - boli?? I ma boleć!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWY
+3 # PRAWY 2018-11-20 15:14
Wielkie brawa dla działaczy PIS-u, staliście na wysokości zadania. Gratulacje!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolo
-12 # bolo 2018-11-20 19:12
tzn. przekupiliście wszystkich, których mogliście!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
dd
+11 # dd 2018-11-20 15:19
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak osp
+17 # strażak osp 2018-11-20 22:34
Cytuję dd:
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....


A Michalik jest jak MODEL na wybiegu - to co najlepiej robił to zastraszać LUDZI mających inne poglądy i inne zdanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
asia
-7 # asia 2018-11-21 08:46
Cytuję strażak osp:
Cytuję dd:
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....


A Michalik jest jak MODEL na wybiegu - to co najlepiej robił to zastraszać LUDZI mających inne poglądy i inne zdanie

Cytuję strażak osp:
Cytuję dd:
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....


A Michalik jest jak MODEL na wybiegu - to co najlepiej robił to zastraszać LUDZI mających inne poglądy i inne zdanie


Ciekawe jak ty wygladasz! Dzieci straszyć? Odruchy wymiotne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ina
0 # ina 2018-11-22 00:36
Cytuję asia:
Cytuję strażak osp:
Cytuję dd:
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....


A Michalik jest jak MODEL na wybiegu - to co najlepiej robił to zastraszać LUDZI mających inne poglądy i inne zdanie

Cytuję strażak osp:
Cytuję dd:
Nic nie bedzie innego po staremu zostanie...a Ten Zenek nie ma prezencji nawet na staroste....


A Michalik jest jak MODEL na wybiegu - to co najlepiej robił to zastraszać LUDZI mających inne poglądy i inne zdanie


Ciekawe jak ty wygladasz! Dzieci straszyć? Odruchy wymiotne?

Wiek 32 lata waga 91 kg wzrost 187 i co jeszcze chcesz wiedzieć-a dalej dopasuj mój wygląd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
spraiwdliwy wśród lu
+16 # spraiwdliwy wśród lu 2018-11-20 15:40
Cieszę się bardzo że były a...... z przemyskiej listy nie będzie już starostą, i myślę że nie będziemy cytować przysłowia "po złym Panie gorszy nastanie"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
37 latek
+5 # 37 latek 2018-11-20 15:57
Dzięki Bogu :))) VIVAT NIECH ZYJE NOWY
NOWY STAROSTA !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
37 latek
+21 # 37 latek 2018-11-20 16:01
Panie starosto teraz trzeba wykonać starannie audyt urzędu i wszystkich podleglych mu instytucji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
LUIZA
-23 # LUIZA 2018-11-20 16:39
Cytuję 37 latek:
Panie starosto teraz trzeba wykonać starannie audyt urzędu i wszystkich podleglych mu instytucji.


Dokladnie! Armia chętnych już czeka (takie lubaczowskie; teraz k... my)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Komisja śledcza
-4 # Komisja śledcza 2018-11-21 09:50
Cytuję 37 latek:
Panie starosto teraz trzeba wykonać starannie audyt urzędu i wszystkich podleglych mu instytucji.

Po co audyt? Od razu komisję śledczą powołać z Henrykiem Gorajem na czele!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pliszka
+1 # Pliszka 2018-11-20 16:27
A może by tak popeawic ten błąd?Pan Adam Swatek Czernecki nie Czarnecki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XD
+17 # XD 2018-11-20 16:51
Ale teraz będę miał ulgę na lekcjach, zazdroszczę następnym pokoleniom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
suma sumarum
+29 # suma sumarum 2018-11-20 17:06
Po co tyle jadu i szyderstw? Gratulacje dla nowo wybranych, szacunek dla odchodzącej władzy. Tyle w temacie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gość
-14 # Gość 2018-11-20 17:12
Gratulacje dla nowego Starosty!! Panie Starosty czas zmienić Dyrektor Szkoły w Rudzie Różanieckiej na kogoś bardziej kreatywnego!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jola
-3 # Jola 2018-11-20 18:20
Cytuję Prawy:
Ale się porobiło:))) Wreszcie, ta data dla powiatu lubaczowskiego powinna być zapisana w kartach historii. W końcu siła wyższa pokonała tego co myślał że nikt mu nie da rady. W Straostwie lament przydupasow. Popłoch jak nigdy:))) Brawo, brawo brawo.

Cytuję zet:
to nie jest nienawiść to radość z uwolnienia od ciemiężenia przez PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+11 # chochoł 2018-11-20 18:50
Cytuję Gość:
Gratulacje dla nowego Starosty!! Panie Starosty czas zmienić Dyrektor Szkoły w Rudzie Różanieckiej na kogoś bardziej kreatywnego!!

Szkoła w Rudzie Rozanieckiej to raczej w gesti gminy. Bo starostwo to ma szkoły średnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kefas777
+1 # kefas777 2018-11-21 10:12
Cytuję chochoł:
Cytuję Gość:
Gratulacje dla nowego Starosty!! Panie Starosty czas zmienić Dyrektor Szkoły w Rudzie Różanieckiej na kogoś bardziej kreatywnego!!

Szkoła w Rudzie Rozanieckiej to raczej w gesti gminy. Bo starostwo to ma szkoły średnie.

Zapytajcie nauczycieli o dyrektorkę jaki w tej szkole jest MOBING w stosunku do nich to trwa i trwa!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nn
+11 # nn 2018-11-20 17:54
Paweł gratuluję znam Cię i wiem ze jesteś OK. Opowiedziałeś się po jasnej stronie mocy, zielonym dziękujemy. Wreszcie się doczekaliśmy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jola
+18 # Jola 2018-11-20 18:32
Przyjacielu nie oceniaj, a nie będziesz oceniany. Pani dyr.szkoły o której wspominasz nie podlega organizacyjnie pod Starostwo , więc nie pisz głupot bo tylko się ośmieszasz. Jak jesteś taki mocny w zarządzaniu to może sam wystartuj i przekonaj się jak smakuje ten chleb. Więcej odwagi bracie,krytykow ać największy głąb potrafi, pokaż na co cię stać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
+1 # Ama 2018-11-20 19:17
Ciekawe, co teraz będzie robił były już starosta i wicestarosta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nie martw się
+23 # nie martw się 2018-11-20 19:35
starosta 24 marca 2019r kończy 65 lat i przechodzi na emeryturę, dzięki PIS-owi które obniżyło wiek emerytalny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Prawy
+6 # Prawy 2018-11-21 04:58
To po co stary starosta skomlał jak pies jeszcze tylko 2 lata. Dobrze niech choć troszeczkę zasmakuje tego jak to być bezrobotnym. Tam na Suchą Wolę i posprzątać co rozp...... A z Vive powini zrobić to samo do łopaty, a nie pseudo dyrektor, który trzyma z sbekami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aza
+1 # aza 2018-11-20 20:30
Cytuję Ama:
Ciekawe, co teraz będzie robił były już starosta i wicestarosta


Ciepłe posadki już dawno sobie załatwili, zwlaszcza vice erudyta powiatowy;-). Mam nadzieję że nowy zapanuje nad tym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+2 # demos 2018-11-20 19:28
Cóż my do tej pory mamy?starosta niezbyt lubiany przez ludzi!, wicestarosta Głaz , który mógłby osiagnąc nawet status starosty! bo , tyle dawał max. Pis, w celu osiągnięcia władzy, czyli uzyskał min. tego co dawał Pis, bo akurat Psl nie kupczył stołkami!co dalej? należy się zastanowić , co ugrał Głaz dla swojego mentora Zubrzyckiego?co do obsady jakichkolwiek stanowisk , bardzo nie obawiałbym sie, Pis nie ma ludzi na poziomie, raczej to społeczeństwo na zasadzie 500+ , czyli co? nie mają ludzi odpowiednio wykształconych, by przejąc niektóre urzędy! to taka zbieranina pomysłów, by dostać się do władzy, a pózniej...nic!z a wszelką cenę przejąć władzę, a pózniej czas pokaże!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sl
+13 # sl 2018-11-20 20:18
Gdybyś był taki wszechwiedzący, to wiedziałbyś, że PSL proponował nowemu wice nie mniej niż PIS, a Zubrzyckiemu daleko do jego mentora. Oj dziećki, dziećki, żebyście wiedzieli, jak mało wiecie, to byście raczej milczeli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
-21 # demos 2018-11-20 20:30
Kolego!! absolutnie nic nie proponował, a wiem to bardzo dobrze, bo fotel wicestarosty i Psl byłoby dalej u władzy!..widzis z co niektórych w osobach Michalika i Szyka , czołowych działaczy Psl-u ni e przemówisz im do rozsądku, a tu=ym bardziej im przetłumacz, przecież Psl powiedziało na początku,że nie będzie kupczenia stanowiskami!a co do ....pozostałych treści twojego wpisu, uznaję,że kompletnie brak ci wiedzy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sl
+20 # sl 2018-11-20 20:37
No właśnie "Psl powiedziało", a Ty uwierzyłeś.. I chyba nie tylko Ty, ale cóż, takie było założenie tej propagandy, która miała na celu przeciągnąć go na swoją stronę, a niestety przyniosła skutek odwrotny. Oj dziećki, dziećki.. Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego p. Michalikowi. Za to, co było należy podziękować. A nowo wybranym gratuluję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
psl
-14 # psl 2018-11-21 19:43
No to akurat kolego, powiem ci,że autentycznie Pis nic nie proponowało Głazowi, gdzie powiem bez ogródek,że to był kardynalny błąd Michalika, który dał się ograć jak małe dziecko, jeszcze raz powtarzam, największym błędem Psl-u było nie zaproponowanie Głazowi chociazby czegoś w postaci jakiejś funkcji, i na tym niestey poległ Psl w tym powiecie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ewcia
-8 # ewcia 2018-11-21 21:47
Akurat funkcje wice tzn.ich proponowanie to domena PIS-u. łagodnie ujęte , powinno byc kupowanie, a przykład masz w woj.ślaskim, gdzie za funkcje wice , PIS kupiło wiekszość w województwie także kupowanie większości to z pewnością właściwości typowe jedynej Prawej i Sprawiedliwej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pawccio
+24 # Pawccio 2018-11-20 20:30
"Psl nie kupczył stołkami!" hahahaha dawno się tak nie uśmiałem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
psl
-18 # psl 2018-11-21 19:22
niestety, zapytajcie sie samego Głaza, to wam odpowie, Psl nic nie proponował!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sl
+9 # sl 2018-11-21 20:13
Powiem więcej, zapytajcie samego Głaza i jeszcze samego Piotrowskiego, a przekonacie się, że Psl mówi jedno (czy tam dla propagandy pisze w artykułach), a robi, co innego. :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxxl
-14 # xxxl 2018-11-21 20:55
pewnie pomyliłes psl z pis-em
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xxxl
-9 # xxxl 2018-11-21 21:04
wiadomości....P is przekupiło radnego nowoczesnej w województwie sląskim i ma większośc.....t akze kolego akurat Pis jest znane w całej Polsce z przekupstwa, nie tylko w Lubaczowie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
-1 # WSI 2018-11-20 19:42
ama nie mów, że z tego powodu boli cię głowa? A co stanie się z radcą Z, może się będzie musiał wstrzymać - zgodnie z wytycznymi od brata?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
-3 # demos 2018-11-20 19:43
Co do szkół średnich, owszem ludzie z Psl-u , ale akurat mają podpisane kontrakty,bodaj że na 5 lat, czyli dyrektorzy LO, ZSZ, czy "poprawczaka" raczej są nie do ruszenia!co dalej? urząd pracy? Powiatowy rejon dróg publicznych?... .co do urzędu pracy...Pis nie ma kandydata, co do rejonu, owszem...ma!!co dalej w tej łamigłówce, są teraz starzy, doswiadczeni pracą pracownicy, jeżeli będą zmainy to utwierdzę się w przekonaniu, że krawat Pis-u znaczy więcej niż jakiekolwiek predyspozycje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
realista
+6 # realista 2018-11-20 20:19
a PSL 20 lat doświadczenia miał w rządzeniu, tylko nie przekładało się to na sytuację powiatu. Dlatego dobrze się stało, że nastąpiły zmiany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+1 # demos 2018-11-20 20:36
to nie o to chodzi!...jest Polska A i Polska B!...i zrozum nikt nic nie zrobi, akurat takie uwarunkowania, brak przemysłu, brak konkurencyjnośc i!, aczkolwiek dziwię sie,,,,powiat lubaczowski- kolebka Pisu od niemalże trzech lat u władzy , a u nas nie doświadczam tego jako , mieszkaniec powiatu, gdzie pis ma największe poparcie w Polsce, przecież tu cuda juz powinny być??? a tu co??...nikt nie dziękuje za rekordowe poparcie dla Pisu w Polsce!...dalej biedaki od 3 lat!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
0 # WSI 2018-11-20 20:56
Wierzysz w cuda? Był już "Cud nad Wisłą", nawet ten wyjątkowy generał co go zaplanował jest kwestionowany jako nie jego sprawca! Co do spraw gospodarczych - sam powiedziałeś - takie uwarunkowania itd., itd,. O rozwoju, koniunkturze danego regionu decydują określone czynniki. Pewnych tendencji nie da się odwrócić jak machnięciem zaczarowanej różdżki. Powiat Lubaczowski się wyludnia i będzie się niestety dalej wyludniał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
P
-2 # P 2018-11-20 21:39
ICytuję demos:
to nie o to chodzi!...jest Polska A i Polska B!...i zrozum nikt nic nie zrobi, akurat takie uwarunkowania, brak przemysłu, brak konkurencyjności!, aczkolwiek dziwię sie,,,,powiat lubaczowski- kolebka Pisu od niemalże trzech lat u władzy , a u nas nie doświadczam tego jako , mieszkaniec powiatu, gdzie pis ma największe poparcie w Polsce, przecież tu cuda juz powinny być??? a tu co??...nikt nie dziękuje za rekordowe poparcie dla Pisu w Polsce!...dalej biedaki od 3 lat!!

Idoto, bo te trzy lata rządów PiS nie obejmują naszegi powiatu!!!!! Kto z PSLem chciał rozmawiać, powiem ci, nikt!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiem
+6 # wiem 2018-11-20 21:44
po tym jak starosta Michalik w programie TVP RZESZÓW powiedział, ze trzeba czasami potrząsnąć marszałkiem województwa to dobrze się stało że już nie jest starostą dla dobra nas wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
-4 # demos 2018-11-20 21:53
no tak debilu!...nasz powiat był wtedy w Afryce!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiem
+1 # wiem 2018-11-20 22:09
a jak rozmawiać ze starostą który chce do drugiego województwa przenieść powiat lubaczowski?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kefas777
+6 # kefas777 2018-11-20 22:49
Cytuję bolo:
słuchaj! w tym momencie Szpyt miażdży Swatka tak samo jak i Kapel, to o czym my rozmawiamy, starosta Swatek ma najmniejsze poparcie wśród rządzących w całym powiecie , to kto go robi starostą?

Cytuję demos:
to nie o to chodzi!...jest Polska A i Polska B!...i zrozum nikt nic nie zrobi, akurat takie uwarunkowania, brak przemysłu, brak konkurencyjności!, aczkolwiek dziwię sie,,,,powiat lubaczowski- kolebka Pisu od niemalże trzech lat u władzy , a u nas nie doświadczam tego jako , mieszkaniec powiatu, gdzie pis ma największe poparcie w Polsce, przecież tu cuda juz powinny być??? a tu co??...nikt nie dziękuje za rekordowe poparcie dla Pisu w Polsce!...dalej biedaki od 3 lat!!

POPATRZ NA GMINĘ LUBACZÓW ILE TAM ZROBIŁ WÓJT KAPEL--trzeba tylko chcieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
-3 # chichot losu 2018-11-21 15:56
Oczywiście za chwile wyskoczą, że układy etc. Ale może oprócz Zadwornego nie ma takiego drugiego włodarza w Powiecie. Zanim ktoś zacznie pluć, niech zobaczy, ile wójt pracuje, i w prawie każdej sprawie coś tam wie, bo nie podpisuje wszystkiego co mu tam podrzucą, tylko to ogarnia. Wy tu narzekacie na Swatka (który teoretycznie nic nie zrobił - ale to się oceni za jakiś czas). A wystarczy popatrzeć na naszego Burmistrza (takie wielkie poparcie), on nigdy nic nie wie. Zawsze musi się spytać osoby zależnej. Dokonaniami też można powiedzieć nie powala (chyba, że ktoś łyka basen i MDK) gdzie jeszcze z 5 mln trzeba będzie kredytów wsiąść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
suma sumarum
+8 # suma sumarum 2018-11-21 17:14
W sklepie Euro jest do kupienia pasztet Zdzicha. Smacznego. W innych placówkach handlowych nie ma takiego pasztetu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
real
+8 # real 2018-11-21 19:20
a co zrobił oprócz długów w gminie? i wysokich podatków? i oczywiscie jedne z najwyższych w Polsce poborów wójtowych? i powsadzania swoich na stołki w urzedzie? i jeszcze cos, gdy ludzie którzy poprzez żywioł traca częsć swego mienia, i muszą kajac sie przed wó0jtem, by po 3 miesiącach uzyskać jakies ochłapy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pawccio
+2 # Pawccio 2018-11-20 20:28
demos czyli twoim zdaniem jak ktoś sprawuje dane stanowisko to powinien na nim siedzieć do usranej śmierci i nie ma prawa go nikt ruszyć i dać szansę komuś innemu? Myślisz że te osoby które teraz są poobsadzane to jak zdobyły swoje stanowiska? dokładnie to co napisałeś, powchodziły w miejsce doświadczonych pracowników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
0 # demos 2018-11-20 21:09
To tak samo jak historykowi Morawieckiemu ojciec załatwił posadę prezesa banku, gdzie tak a propos , był lichym, teraz zrobili go premierem i opowiada głupstwa o vat, dotacjach unijnych itd.. kolego akurat troche uczyłem sie ekonomii, i to co opowiada premier , po prostu pierwszy raz słysze...takie głupoty!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PL
+1 # PL 2018-11-20 21:35
Cytuję demos:
To tak samo jak historykowi Morawieckiemu ojciec załatwił posadę prezesa banku, gdzie tak a propos , był lichym, teraz zrobili go premierem i opowiada głupstwa o vat, dotacjach unijnych itd.. kolego akurat troche uczyłem sie ekonomii, i to co opowiada premier , po prostu pierwszy raz słysze...takie głupoty!

Boś głupi i tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
-5 # demos 2018-11-20 21:55
...a dla ciebie pojęcie głupi wprost byłoby niemalże zaszczytem! brak słów!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
-4 # Marian 2018-11-21 06:17
Do ciebie "głupi" nie pasuje. Ty zwykły tuman jesteś. Trochę uczyłeś się ekonomii? Z czego? Z tvn-u czy wybiórczej? Lis był twoim profesorem czy jakaś inna łajza? Do szewca się nadajesz skórę zębami naciągać a nie pouczać innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wiwat
-1 # wiwat 2018-11-21 18:34
a ty sie nadajesz jako pokarm dla zgłodniałych psów, Marian , łajzo jedna!takiego idioty powiat lubaczowski by nie urodził...skad ty jesteś błażnie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
-4 # Marian 2018-11-22 05:18
Cytuję wiwat:
a ty sie nadajesz jako pokarm dla zgłodniałych psów, Marian , łajzo jedna!takiego idioty powiat lubaczowski by nie urodził...skad ty jesteś błażnie?

Puściły nerwy peeselowskiej sierocie? Zagrożony jesteś że tak wyjesz? Widocznie nadajesz się do odstrzału tak jak reszta zielonych ludków :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Nie wierzę politykom
-4 # Nie wierzę politykom 2018-11-20 22:27
Premier odkąd został premierem jest politykiem, nie ekonomistą i jeżeli opowiada głupstwa, to jak to polityk, robi to pod publikę. Gdyby wierzył w te głupstwa to nie byłby nigdy prezesem żadnego banku, a już na pewno nie prywatnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chichot losu
-3 # chichot losu 2018-11-21 15:58
chyba demos mylisz pojęcia, akurat można ich łatwo wymienić. Mało jest stanowisk, których władza nie może ruszyć po wygranych wyborach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
antyLRD6
+6 # antyLRD6 2018-11-20 19:46
Wyjechałem z powiatu lubaczowskiego zaraz po maturze to już sporo lat , pamiętam powiat jaki był...i z perspektywy czasu mogę stwierdzić ze nic się nie zmieniło moze z wyjątkiem wybudowania kilku większych sklepów. Państwo dyskutujecie o zwycięzcach i przegranych - to Wyście przegrali - Wy mieszkańcy tego powiatu - nikt tam teraz nic nie wygrał - Pan Swatek nie zostanie faraonem , Pan Michalik zapewne też się łzami nie zaleje z powodu porażki. Wy się podniecacie tym? Co wyniknie z tego? Odpowiedź jest banalna - nic....nic przosze Pąństwa tak samo jak nic nie wyniknie z tego! no i co dalej? Otóż dalej nic...kompletni e nic. To taka typowa cecha przeciętnego obywatela tego grajdołka - najlepiej żeby było tak jak było a młodzi....a młodzi szukają dobrego połączenia do Londynu, Monachium czy gdzie tam jeszcze...Ci nieśmiali Jadą do Rzeszowa czy Warszawy...śmie szno i straszno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
+9 # WSI 2018-11-20 20:02
demos nie demonizuj. Co do kadr- nie ma ludzi niezastąpionych . A czy wszyscy muszą należeć do PiS-u? Tak jak wszyscy należeli do PSL-u? Uważasz, że nie ma ludzi wykształconych? Zejdź z obłoków i nie uważaj wszystkich, którzy mogą sprawować jakiś urząd czy stanowisko za politruków. A tak niegrzecznie mówiąc po 20 latach można dorobić się kadr, nieprawdaż?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
demos
+1 # demos 2018-11-20 20:40
TO popatrz chociażby na dzisiejsze rozstrzygnięcia w radzie powiatu! czyż w Psl-u nie ma ludzi potrafiących dzierżyć różne funkcje, nawet w sejmie opozycja ma swoich przedstawicieli w prezydium! a u nas co? wszystko Pis , bo pfrzecież to najjasniejsi z jasnych?trochę pokory a nie tylko chamstwa!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
0 # WSI 2018-11-20 21:09
TO popatrz kto dzierżył wszystkie funkcje w radzie przez ostatnią kadencję? Czyżby demencja? A budynek starostwa znajduje się przy ulicy Jasnej?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bolo
+8 # bolo 2018-11-20 20:46
słuchaj! w tym momencie Szpyt miażdży Swatka tak samo jak i Kapel, to o czym my rozmawiamy, starosta Swatek ma najmniejsze poparcie wśród rządzących w całym powiecie , to kto go robi starostą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
realista
-3 # realista 2018-11-20 20:59
nie pisz głupot, gdyby nie miał poparcia to nie został by starostą, przecież sam siebie nie wybrał, poza tym na pewno wszystko zostało wcześniej ustalone w gronie działaczy PIS-u.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
real
+4 # real 2018-11-21 19:14
Ipewnie Swatek uczył cie pisać po polsku?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kinka
-19 # kinka 2018-11-20 20:08
o rety historyk i geograf' wszak polonistka już byla.A ja myślałam że nauczyciele mają za zadanie uczyć a nie rządzić jakze byłam naiwna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kawa inka
+25 # kawa inka 2018-11-20 21:26
a myślałaś, że elektryk powinien być elektrykiem a nie prezydentem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWY
+28 # PRAWY 2018-11-20 21:34
WIELKI DZIEŃ, SZACUN DLA PANA GŁAZA, ŻE POSTAWIŁ NA DOBRO POWIATU I LUBACZOWA. Spośród trzech osób tylko pan wykazał się odwagą. WIELKIE BRAWA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lewy
-24 # lewy 2018-11-20 21:51
Że postawił na siebie , egoista , karierowicz i przede wszystkim materialista
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+16 # chochoł 2018-11-21 15:49
No tak panie "lewy" bo jak by postawił na Byłego starostę to już było by cacy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
strażak osp
+16 # strażak osp 2018-11-20 22:37
TAK PANIE PAWLE SZACUN I WIELKIE BRAWA



















pw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lubaczowianin
-12 # lubaczowianin 2018-11-21 19:13
jesteśmy kolegami dlatego powiem otwarcie , nie głosowałem na ciebie, głosując na Pis, olałeś mnie i wiele innych osób, jesteś cholernie nieuczciwy i sprzedawalny, Paweł . zawiodłem się na tobie, kameleonie cholerny...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
elf
+13 # elf 2018-11-21 21:26
Jak jesteście kolegami, to dlaczego nie powiesz mu tego w twarz? Tylko publicznie obrzucasz błotem anonimowo w internecie, hmm..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
elf
+15 # elf 2018-11-21 21:33
Oj, brzydko, brzydko, i to pod różnymi nickami ta sama treść z tymi samymi błędami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
+9 # Lubacz 2018-11-21 23:04
Nie głosowałeś na niego to czego chcesz?! Głosowałeś na Michalika to idź tam gdzie on teraz - na zieloną trawkę!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Michał
+9 # Michał 2018-11-20 22:16
W pierwszej kolejności przydałoby się zająć powiatowym centrum kultury- są w powiecie osoby młode i wykształcone i z doświadczeniem ktore mogłyby o wiele lepiej kierować tą placówką. Kultura to pasja. Z resztą popatrzcie jaki ogromny wachlarz obowiązków posiada PCK - od kultury przez promocję po zabytki - tu naprawdę jest czym zabłysnąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lubaczowian
+13 # lubaczowian 2018-11-20 22:21
Zgadzam się!!! W pierwszej kolejności powinno się zlikwidować Lubaczów TV tam nie ma nic nic ciekawego. Później Kurier Lubaczowski out.

Czas najwyższy skonczyc z finansowaniem państwa L.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gazeta
+14 # gazeta 2018-11-20 22:28
jak do tej pory to ogromne pieniądze były wydawane na kurier lubaczowski, wydruk 10000 egz to jest duża kwota miesięcznie, ciekawe jaka?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Michał
+9 # Michał 2018-11-20 23:29
To czy tv Lubaczow ma rację bytu można dprawdzić poprzez określenie ich zasięgu odbiorców, na YouTube mozna zobaczyć oglądalność poszczególnych programów - większość oscyluje w granicach 100 - czy ma sens opłacanie takiej reklamy? Lepiej chyba te pieniądze orzeznaczyć na inny rodzaj promocji bądź wydarzenia kulturalne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pacjent
+17 # Pacjent 2018-11-20 23:41
Nowy starosta = nowy dyrektor szpitala.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
+5 # maria 2018-11-21 14:45
Nowy dyrektor i współpracownicy ! Kadrowy i in. , wymienić to towarzystwo !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Prawy
+1 # Prawy 2018-11-24 17:12
Popieram. Nowy dyrektor i nowe salowe. A nie te które podają się za pielegniarki A faktycznie nimi nie są. Trzeba tym się zająć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mateo
+15 # mateo 2018-11-21 06:22
niech sie wezmie za ludzi co robia prywate w godzinach pracy, a drzwi pokoju zamkniete sa zawsze i nawet czytniki nie pomagaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ludmiła
+9 # ludmiła 2018-11-21 08:08
Cytuję mateo:
niech sie wezmie za ludzi co robia prywate w godzinach pracy, a drzwi pokoju zamkniete sa zawsze i nawet czytniki nie pomagaja


Ciekawe czy pracownicy podlegli staroście dalej bedą się udzielać w mediach społecznościowy ch, w godzinach pracy np administracyjni w szkołach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Prywaciarz
+12 # Prywaciarz 2018-11-21 09:07
To nie chodzi o to, że ktoś w godzinach pracy sobie wlezie na fejsa, jak nie ma akurat co robić to niech sobie włazi. Chodzi o takich co w czasie pracy wykonują prywatną pracę zarobkową, korzystając przy tym ze służbowego sprzętu i zasobów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ludmiła
-1 # ludmiła 2018-11-21 09:28
Cytuję Prywaciarz:
To nie chodzi o to, że ktoś w godzinach pracy sobie wlezie na fejsa, jak nie ma akurat co robić to niech sobie włazi. Chodzi o takich co w czasie pracy wykonują prywatną pracę zarobkową, korzystając przy tym ze służbowego sprzętu i zasobów.


Czyli dla przyjemności mozna sie rozerwac w pracy, zarobkowo Broń Boże. Sądzisz że takie teraz będą standarty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olympus
-4 # Olympus 2018-11-21 11:11
Cytuję Prywaciarz:
To nie chodzi o to, że ktoś w godzinach pracy sobie wlezie na fejsa, jak nie ma akurat co robić to niech sobie włazi. Chodzi o takich co w czasie pracy wykonują prywatną pracę zarobkową, korzystając przy tym ze służbowego sprzętu i zasobów.

Chodzi ci o pana ze starostwa co to pseudo reklamę z powietrza kręci?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olympus
-3 # Olympus 2018-11-21 13:25
Cytuję Olympus:
Cytuję Prywaciarz:
To nie chodzi o to, że ktoś w godzinach pracy sobie wlezie na fejsa, jak nie ma akurat co robić to niech sobie włazi. Chodzi o takich co w czasie pracy wykonują prywatną pracę zarobkową, korzystając przy tym ze służbowego sprzętu i zasobów.

Chodzi ci o pana ze starostwa co to pseudo reklamę z powietrza kręci?

Bo mylisz się - ten osobnik ma własny sprzęt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Osobnik
+7 # Osobnik 2018-11-21 13:30
Tak ten osobnik ma własny sprzęt. A reklamę kręcił w niedziele. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olympus
-7 # Olympus 2018-11-21 14:22
Co sugerujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Osobnik
-1 # Osobnik 2018-11-21 14:56
Nic. Gościu robi to prywatnie na własnym sprzęcie. Co w tym złego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Olympus
-1 # Olympus 2018-11-21 15:35
Właśnie to napisałem wyżej - wyluzuj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
-2 # chochoł 2018-11-21 15:48
Wy tu pitu pitu, a takich co sobie w godzinach pracy dorabiają jest dużo więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ta ola
-9 # ta ola 2018-11-21 09:07
brawo brawo i co dalej ?????????????/
- rozdawnictwo ciepłych posadek- kolejni Misiewicze na stołki w powiecie , smutne i słabe a może nawet żałosne bo zapłacimy za to wszyscy ....
Głaziu - głosowałem na ciebie !!!! OD kiedy motorowe towarzystwo wspiera PIS ....- spłacisz kredyt na dom, kupisz nowy motor może gdzieś pojedziesz i 5 lat jakoś minie ......
i co dalej::.. ????
gratulacje i wyrazy współczucia - najpierw PO , teraz PIS Lubaczów jest mały środowiskiem a ludzie pamiętają ..........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ziuta
+18 # ziuta 2018-11-21 09:48
a nie przeszkadzała ci stagnacja w starostwie, brak współpracy z miastem z województwem i zero perspektyw dla rozwoju?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kefas777
+9 # kefas777 2018-11-21 10:05
Cytuję ta ola:
brawo brawo i co dalej ?????????????/
- rozdawnictwo ciepłych posadek- kolejni Misiewicze na stołki w powiecie , smutne i słabe a może nawet żałosne bo zapłacimy za to wszyscy ....
Głaziu - głosowałem na ciebie !!!! OD kiedy motorowe towarzystwo wspiera PIS ....- spłacisz kredyt na dom, kupisz nowy motor może gdzieś pojedziesz i 5 lat jakoś minie ......
i co dalej::.. ????
gratulacje i wyrazy współczucia - najpierw PO , teraz PIS Lubaczów jest mały środowiskiem a ludzie pamiętają ..........

CZłecze czy ty niewidzisz że PO i PSL to już dawno przeszło na stronę LEWACTWA zobacz CO I KOGO oni bronią i wspierają -chyba że jesteś ślepy i Głupi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mol
-15 # mol 2018-11-21 17:54
Cytuję kefas777:
Cytuję ta ola:
brawo brawo i co dalej ?????????????/
- rozdawnictwo ciepłych posadek- kolejni Misiewicze na stołki w powiecie , smutne i słabe a może nawet żałosne bo zapłacimy za to wszyscy ....
Głaziu - głosowałem na ciebie !!!! OD kiedy motorowe towarzystwo wspiera PIS ....- spłacisz kredyt na dom, kupisz nowy motor może gdzieś pojedziesz i 5 lat jakoś minie ......
i co dalej::.. ????
gratulacje i wyrazy współczucia - najpierw PO , teraz PIS Lubaczów jest mały środowiskiem a ludzie pamiętają ..........

CZłecze czy ty niewidzisz że PO i PSL to już dawno przeszło na stronę LEWACTWA zobacz CO I KOGO oni bronią i wspierają -chyba że jesteś ślepy i Głupi


Odebrałeś TVP info/PiS propagandę. Takich ludzi nam potrzeba w powiecie;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
+9 # chochoł 2018-11-21 15:46
Zawsze tak jest jak się nowa partia dorwie do władzy, Nie wiem czym tu się podniecać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
motojar
-12 # motojar 2018-11-21 19:09
Głazek- po prostu powiem,że nie spodziewałem się,żże jesteś takim sprzedawczykiem , a myślałem,że jesteś gosciu -spoko, bardzo sie pomyliłem karierowiczu bez ambicji/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pero
+5 # Pero 2018-11-21 19:29
A kim ty jesteś śmieciu żeby innych obrażać?
Co miał Głaz zrobić? Poprzeć ten pslowski chlew?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
peron
-18 # peron 2018-11-21 19:46
Śmieciem, na którego ne warto spogladać jesteś własnie ty , świniozerco!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sl
+5 # sl 2018-11-22 14:54
Jeśli to się nazywa sprzedawczyk, to tak też należałoby nazwać partię PSL, która przez wiele, wiele lat w rządzie wchodziła w koalicję z innymi partiami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Wielkie Oczy
+9 # Wielkie Oczy 2018-11-22 20:42
Cytuję motojar:
Głazek- po prostu powiem,że nie spodziewałem się,żże jesteś takim sprzedawczykiem, a myślałem,że jesteś gosciu -spoko, bardzo sie pomyliłem karierowiczu bez ambicji/


EEE ale jesteś małe IQ, 70% społeczeństwa chciało ZMIANY, Paweł Głaz dał tą zmianę i do WSZYSTKICH TYCH którzy mówią mój głos to nic, nie idę na wybory albo co jeden może - TO MOŻE, Jako jedyny który wyszedł z "KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LUBACZOWSKI" on zadecydował kto będzie rządził, i PIS czy PSL mogą przed nim klękać i to eis nazywa JEDNOSTKA każdy głos każda osoba ma znaczenie.
BRAWO Panie Pawle i dzięki za zmianę choć PISIURÓW nie nawiozę jak komarów ale popieram ZMIANĘ tak jak 70% mieszkańców powiatu, aa tak na boku PSL nie chciał zmian nadal wystawiał tego samego pionka który przez 20 lat sie spasł, blleeee - WSTYDZ SIE !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kertoip
+9 # Kertoip 2018-11-23 21:10
Czy lubię PIS czy nie to ma małe znaczenie. Ważne, że na ten PSL patrzeć już nie mogłem. To dzięki Głaziowi. przynajmniej mojego głosu nie zmarnowałeś :) A tymi pieniaczami opuszczającymi mury Starostwa się nie przejmuj - będą krzyczeć, obrażać, taka ich natura. Choć pewnie zdążyłeś przekonać się podczas rozmów z nimi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lubacz
+11 # Lubacz 2018-11-21 23:07
Jeden klekot wypisuje pod różnymi nickami! Przecież były starosta już nie zapłaci-myślisz trochę?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wargaf
+8 # wargaf 2018-11-21 10:12
Jeszcze będziecie wiele zawdzięczać Pawłowi. Świetna decyzja! Nareszcie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
chochoł
-1 # chochoł 2018-11-21 15:45
Zobaczymy, bo na razie jego osiągnięcia w ściąganiu inwestorów są powiedzmy nie za wielkie. A samo budowanie (myśląc o dotacjach z województwa) chodników, dróg i świetlic etc raczej wiele nie zmieni w mieście i powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nim
+11 # nim 2018-11-21 16:07
to teraz następca będzie miał okazję się wykazać, czekam aż ściągną tu tłumy inwestorów, swoją drogą czy ktoś tak rozliczał kandydatów na burmistrzów z ich osiągnięć? nudne to już jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
krajan
-2 # krajan 2018-11-25 13:14
Za Pawła inwestorów zyskaliśmy co najmniej dwóch - zakłady krawieckie, z których jeden zatrudnia ok. 200 osób. Jak na początek to uważam, że całkiem nieźle. A kolejne inwestycje w toku, tyle że teraz to już inni będą zbierać laury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
krajan
+1 # krajan 2018-11-25 17:18
Zastanawiają mnie natomiast te czerwone minusiki po prawej. Czyżby było coś złego w tych jego działaniach, czy też przeszkadza komuś, że jednak coś osiągnął?? A może za dużo osiągnął?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aneta
-14 # aneta 2018-11-21 10:27
ale mape inwestycji zrobi :P osiagniecie zycia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PRAWY
0 # PRAWY 2018-11-21 10:28
BRAWO PIS, najważniejsza bitwa w powiecie wygrana. nie zmarnujcie tego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
-12 # ja 2018-11-21 13:28
diwie się nić nie zrobią co mają z zycia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
+4 # WSI 2018-11-21 14:22
Przedstawiciel "trzeciej siły" zgłosił Pana Rymarowicza a ten zaskoczony nie wyraził zgody na kandydowanie. Posunięcie kabaretowe radnego Piotrowskiego. Widać, że działał w stanie wyższej konieczności. Na folkowisku powinna wystąpić Budka SUFLERA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
0000
+7 # 0000 2018-11-21 17:22
Cytuję WSI:
Przedstawiciel "trzeciej siły" zgłosił Pana Rymarowicza a ten zaskoczony nie wyraził zgody na kandydowanie. Posunięcie kabaretowe radnego Piotrowskiego. Widać, że działał w stanie wyższej konieczności. Na folkowisku powinna wystąpić Budka SUFLERA

Chciał zaistnieć chociaż na chwilę, że jego zdanie tez się liczy ale może zrozumiał ze może jedynie sobie filmiki nagrywac; CZESC tu......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
WSI
-8 # WSI 2018-11-21 18:00
Wstrzymam się od zrozumienia. Ale warto przytoczyć Zygmunta Baumana, który stwierdził, że "socjologia to zazwyczaj spoglądanie na ludzkie czynności, jak na fragmenty większych całości. Owymi całościami są nieprzypadkowe grupy ludzi, które są powiązane siecią wzajemnych zależności"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pero
+6 # Pero 2018-11-21 19:30
Nie ma to jak cytat ze starego ubeka. Brawo!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TW
-5 # TW 2018-11-22 08:20
Może i ubek, ale w dziedzinie socjologii wybitny specjalista.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
0 # Marian 2018-11-24 04:54
Może i socjolog, ale wybitny ubek na pewno! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
TW
+1 # TW 2018-11-24 15:26
I to go dyskwalifikuje jako socjologa? Nie wolno go zacytować? Kim dla Ciebie w takim razie jest taki ktoś jak poseł Piotrowicz? Podobało Ci się jak mówił o "dawaniu ciumka" broniąc księdza pedofila? Nie mówię, że jeden jest całkiem super a drugi całkiem zły, każdemu wolno zmienić poglądy, ale trochę obiektywizmu, i może by trochę widzieć belkę w swoim oku a nie tylko źdźbło w czyimś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
-1 # Marian 2018-11-24 16:42
Co tu ma do rzeczy Piotrowicz? Ty przytomny jesteś? Spieramy się o starego ubola Baumana. Dla mnie był, jest i będzie czerwoną mendą i szlus.
Jakie sympatyczne masz nicki "WSI" "TW". Widać, gdzie szukasz autorytetów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gieno
-12 # Gieno 2018-11-21 18:16
Najsłabszy zarząd w historii starostwa .Sami wkrótce przekonamy się że pis wygrał negacją bez pokrycia z gatunku nic na powiecie się nie zrobiło za tamtej władzy ,On jest za długo starostą ,nie budują zakładów pracy ,nie tworzą terenów inwestycyjnych, Ogólnopolski łomot w mediach publicznych wspierany toruńską rozgłośnią nawet mógł ruszyć nieboszczyka .W m.Rzeszów radni pis przez 5 lat będą siedzieć w kącie bez jakiegokolwiek wpływu na rozwój miasta a u nas tacy nowocześni i prorozwojowi ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
oko
+11 # oko 2018-11-21 19:14
do Gienia: nie ma to jak stara sitwa PSL-u ona taka rozwojowa, postępowa, że po prostu czapki z głów, a PIS jeszcze nie zaczął rządzić a już cenzurkę wystawiasz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ina
+6 # ina 2018-11-22 00:05
Cytuję oko:
do Gienia: nie ma to jak stara sitwa PSL-u ona taka rozwojowa, postępowa, że po prostu czapki z głów, a PIS jeszcze nie zaczął rządzić a już cenzurkę wystawiasz.

Tak oko zgadzam się z tobą subwencja powiatowa służyła po to aby dać posadkę swoim i nic poza tym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mol
-1 # mol 2018-11-22 16:30
Cytuję ina:
Cytuję oko:
do Gienia: nie ma to jak stara sitwa PSL-u ona taka rozwojowa, postępowa, że po prostu czapki z głów, a PIS jeszcze nie zaczął rządzić a już cenzurkę wystawiasz.

Tak oko zgadzam się z tobą subwencja powiatowa służyła po to aby dać posadkę swoim i nic poza tym



Teraz po nich kto dostanie te posadki? MARSJANIE?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
trzecia siła
+6 # trzecia siła 2018-11-21 19:09
" krowa która dużo ryczy mało mleka daje": okazuje się, że Marcin Piotrowski chciał żeby zaszły zmiany aby dać przykład młodym a sam głosował za stagnacją. Myślałem, że jest bardziej odważny.? Stracił w moich oczach i to bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
&&&&&
+5 # &&&&& 2018-11-21 19:28
Cytuję trzecia siła:
" krowa która dużo ryczy mało mleka daje": okazuje się, że Marcin Piotrowski chciał żeby zaszły zmiany aby dać przykład młodym a sam głosował za stagnacją. Myślałem, że jest bardziej odważny.? Stracił w moich oczach i to bardzo.

A za kim miał glosowac jak.zaistniał dzięki PSL owi i poparciu burmistrza cieszanowa gdyby nie on i partia siedziałby z telefonem w gorajcu albo ogłosił upadłość i wyjechał z wsi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
$$$
+2 # $$$ 2018-11-21 20:54
skoro zaistniał dzięki PSL-wi to dlaczego nie startował z PSL-u tylko z innej partii i mówił, że chce zmian.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
&&&&&
+2 # &&&&& 2018-11-21 21:16
Cytuję $$$:
skoro zaistniał dzięki PSL-wi to dlaczego nie startował z PSL-u tylko z innej partii i mówił, że chce zmian.

Ponieważ jakby startował z listy Pslu mając zaledwie 300 głosów poparcia nie został by radnym tylko osoba wyżej z listy Pslu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Łolaboga
-6 # Łolaboga 2018-11-21 23:05
Akurat on wstrzymał się od głosu a to juz dowód na to że nie należy do zwolenników żadnej partii - po prostu nie było odpowiedniego dla niego kandydata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ina
+1 # ina 2018-11-22 00:09
Cytuję Łolaboga:
Akurat on wstrzymał się od głosu a to juz dowód na to że nie należy do zwolenników żadnej partii - po prostu nie było odpowiedniego dla niego kandydata.

Skąd to wiesz że się wstrzymał głosowanie było tajne ja wiem inaczej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
halo halo
+7 # halo halo 2018-11-21 21:43
forum samorządowe to tylko i wyłącznie taka zbieranina, których nic nie łączy a kompletowana i wystawiana jest na czas wyborów. Łomot w mediach, festiwale, filmiki i clipy ściągają inwestorów i turystów, że aż miło patrzeć. Niezapominajki nie mogą nadążyć z robieniem pierogów, Turyści na kąpielisku w Nowym Siole nie mogą znaleźć wolnego miejsca, lodowisko pęka w szwach a The Rolling Stones prawie, prawie zagrali na rock festiwalu. Kabaret za kabaretem za friko na amfiteatrze. Czapki z głów, klękajcie narody
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Łolaboga
0 # Łolaboga 2018-11-21 22:56
Ludzie wy jesteście jacyś pokrzywdzeni przez los chyba. Jakbyście nie mieli nic to byście darli mor..... że nic nie ma, macie tyle fajnych obiektów to się zamknijcie i sie cieszcie że choć tyle jest. Skoro tak wam z tego powodu źle to wyjedźcie i cieszcie się wolnością, a nie na czyimś garnuszku siedzicie. W jaki sposób według was ma wyglądać promocja miasta żeby ktoś tu zechciał przyjechać i przyciągnąć inwestorów? Drukować ulotki i wkładać je za wycieraczke?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nie swoj
+1 # nie swoj 2018-11-22 00:24
uderz w stół a nożyce się odezwą!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ina
0 # ina 2018-11-22 00:24
Psy szczekają karawana Prawa i sprawiedliwości jedzie dalej--ludzie widzą co się wcześniej działo jak normalny UCZCIWY POLAK PATRIOTA dostawał w D---- POLACY się obudzili głównie MŁODZI to do nich należy JUTRO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ina
0 # ina 2018-11-22 10:55
Cytuję ina:
Psy szczekają karawana Prawa i sprawiedliwości jedzie dalej--ludzie widzą co się wcześniej działo jak normalny UCZCIWY POLAK PATRIOTA dostawał w D---- POLACY się obudzili głównie MŁODZI to do nich należy JUTRO

Młodzi są CZYŚCI nie współpracowali z SBECJĄ i myślą o OJCZYŻNIE SILNEJ i BEZPIECZNEJ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
stary czysty
+3 # stary czysty 2018-11-22 12:33
Co za jakieś durnowate uogólnianie i tworzenie stereotypów. Wśród młodych nie ma takich, którym siła i bezpieczeństwo ojczyzny jest obojętne, ważniejszy najnowszy srajfon czy inne głupoty? A wśród starych są tylko zdrajcy, i czy jeżeli nawet współpracowali to nie mogli zmienić poglądów, czy to tylko politykom PiS wolno mieć PRL-owską przeszłość, jak np. posłowi Piotrowskiemu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
halo halo
0 # halo halo 2018-11-22 09:24
Może jednak ty siedzisz na czyimś garnuszku? Efekty, efekty i jeszcze raz efekty. Rozróżniasz chyba pojęcie efekciarstwa od efektów. Przyjeżdżało w ostatnich latach tysiące ludzi na "igrzyska" i co...? Zostali czy wyjechali? Powstawały teledyski? Nie sztuka nastawiać "pomników" z dotacji. Bob budowniczy przedobrzył w stawianiu "bubli" więc idź na syntetyczne lodowisko i rób sztuczny tłok. Można zrobić z tego wszystkiego ciekawy całoroczny clip i cieszcie się, że choć tyle jest, że szum medialny się opłaca dla własnej wyjątkowości i satysfakcji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sfg
-4 # sfg 2018-11-22 06:00
Pan Swatek to człowiek sukcesu. Nie dał rady zostać radnym miejskim, to został starostą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
elf
+9 # elf 2018-11-22 07:33
Podobnie można by rzec o byłym wicestaroście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jasna 1
-1 # jasna 1 2018-11-22 08:44
Reasumując wybór to powiedzenie ,,mierny ale wierny,, i to mu się opłaciło bo skoro dla suwerena nie przedstawiał już żadnej wartości(znikom a ilość głosów na radnego bo nic nie robił)ale za wierność partii dostał etat urzędnika bez potrzeby liczenia na suwerena.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Onmlody
+5 # Onmlody 2018-11-22 17:19
Mierny wierny ale nie z PSLu. Rzadzili 20 lat i zyli jak "paczki a masle". Koniec tego eldorado i dziadostwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ama
-1 # Ama 2018-11-22 20:10
Myślę ze już pisarze napisali co chcieli . Starosta wybrany, wice tez, rada powiatu równieź to myślę, że nie ma już o czym pisać. Poszukajcie pisarze innego tematu a ten odpuście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zenobiusz
-9 # zenobiusz 2018-11-23 06:50
Już widać transporty mleka i miodu, które jadą do lubaczowskiej krainy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gucio
+8 # Gucio 2018-11-23 08:19
Nie jadą, tylko będą produkowane na miejscu, przez naszych rolników i pszczelarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
maria
-4 # maria 2018-11-23 20:47
Od teraz ? To wg Ciebie rolnicy i pszczelarze czekali na tę chwilę nic nie robiąc ?
Hmm ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Gucio
+8 # Gucio 2018-11-24 09:44
Robili, ale nie dawali rady zrobić powiat krainą mlekiem i miodem płynącą, a teraz dadzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi