ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Tragiczny wypadek na trasie Chotylub - Cieszanów. Nie żyje 25-latek [ZDJĘCIA]

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów
fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

Na drodze powiatowej Chotylub - Cieszanów doszło do tragicznego wypadku. W wyniku dachowania osobowego BMW zginął 25-letni mężczyzna.

25-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój zginął w wypadku, do którego doszło pomiędzy miejscowościami Chotylub i Cieszanów. Samochód osobowy na prostym odcinku drogi poza terenem zabudowanym z nieznanych przyczyn wjechał do rowu i dachował. Drugi mężczyzna, 26-latek z gminy Horyniec-Zdrój podróżujący tym samochodem, w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie kpt. Wojciech Wus „przypuszczalną przyczyna zdarzenia była nadmierna prędkość i niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu środków transportu”

W momencie przyjazdu służb ratunkowych jedna osoba była nieprzytomna, a druga przytomna. Poszkodowali znajdowali się w pojeździe.

Na miejscu pracowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  z Lubaczowa, ochotnicy z Cieszanowa i Chotylubia, policjanci z lubaczowskiej komendy oraz ratownicy medyczni.

Wkrótce więcej informacji.

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów
fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów
fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

fot. kpt. Wojciech Wus, KP PSP Lubaczów

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ZxRx
+5 # ZxRx 2018-10-31 23:55
Tak młodo :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
tuw
+16 # tuw 2018-11-01 08:06
A tak durno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tajnik
-10 # Tajnik 2018-11-01 00:37
Wiadomo kto to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Wojtyła
-6 # Wojtyła 2018-11-01 00:59
Cytuję Tajnik:
Wiadomo kto to?

Na gosci chyba mowili dawca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
3mmc
-3 # 3mmc 2018-11-01 01:32
To nie dawca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
byk
+6 # byk 2018-11-01 07:03
prosta droga poza terenem zabudowanym.. jak nieznane przyczyny.. przeliczył sie kierownik ze swoimi siłami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Fff
-14 # Fff 2018-11-01 07:07
Wiadomo kto to ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jurek
+43 # Jurek 2018-11-01 07:53
Dlaczego nigdy nie czytamy o wypadkach młodych kierowców w fiatach, w skodach, w oplach czy citroenach, tylko zawsze w bolidach młodzieży wiejskiej? Kupi złoma za 3 tysiące, nic tam nie jest sprawne, opony pamiętają zeszłą dekadę, ale ma 150+ koni pod maską i jest królem prostej, ale na zakręcie się jego panowanie kończy. A potem płacz w komentarzach i posty obrońców typu: "Nie wypowiadajcie się bo nie wiecie co czuje rodzina".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
tuw
+13 # tuw 2018-11-01 08:05
Swietny komentarz. Ta wycieczka nie mogla skonczyc.sie szczesliwie. To co.mlodziency ? Czekamy na.kolejny artykul z tej serii ? Koledzy z borchowa z mini.coopera chyba sie nauczyli ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
xxvictoriax_x
-4 # xxvictoriax_x 2018-11-02 14:31
oby więcej czegoś takiego nie było :-( z borchowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ktoś
-24 # Ktoś 2018-11-01 10:21
Jak zawsze nagonka na BMW , jakby to auta same jeździły . Sprawdź sobie statystyki wypadków , zobaczysz że BMW nie jest pierwsze na liście ;) Druga sprawa to było na prostej , prędzej było widać że kilka razy łapał pobocze , możliwe że było też drugie auto z którym się ścigał. Także jak nic nie wiesz to lepiej nie pisz :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
obecny
-6 # obecny 2018-11-01 09:18
czy to może z Brusna?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gosc
-11 # Gosc 2018-11-01 12:11
Wiadomo kto to zginął?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Elżbieta B.
-25 # Elżbieta B. 2018-11-01 12:27
Do redakcji. Proszę zablokować możliwość komentowania ze względu na pamięć zmarłego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
T
+21 # T 2018-11-01 12:54
Ale jaką pamięć? Nikt nie wskazał kto się zabił w tym wypadku, więc dlaczego niby powinny zostać zablokowane komentarze? Jak się Pani nie podoba sposób w jaki ludzie się tutaj wypowiadają to po prostu proszę zrezygnować z czytania i nie zawracać sobie tym głowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gościa
0 # Gościa 2018-11-01 20:15
A może po to zablokować że to może też rodzina czytać i pomysł sobie co może czuć. Aaa w sumie i tak sobie nie możesz to wyobrazić, dopiero będziesz to w stanie zrobić jak sam przeżyjesz taka tragedię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Anonim
+14 # Anonim 2018-11-01 22:18
myślę, że rodzina ma teraz ważniejsze sprawy niż czytanie komentarzy na jakimś portalu internetowym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Super
+3 # Super 2018-11-01 22:38
Dlaczego? Dobrze, że nie zabił niewinnej osoby na tej drodze. Ludzie umierają w siwym wieku spełniając swoje marzenia, niektórzy woleli pościgac się na wąskiej drodze. Szkoda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bob
-6 # Bob 2018-11-01 13:55
Prawidłowa reakcja logo T.... PS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
rafal
-3 # rafal 2018-11-01 16:54
z POLANKI
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kary
0 # Kary 2018-11-01 17:35
Szkoda chlopaka na wlasne zyczenie tak skonczyc cale zycie przed nim bylo ....do wszystkich wielbicieli Bmw pracuje w niemczech to tutaj z tego badziewia smieja sie bo to nie auto tylko mowia bedziesz mial wypadek wiec uluhiency bmw niech pomysla zanim wsiadaja to tego wyrazy wspolczucia dla rodziny ....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Imon
-3 # Imon 2018-11-01 18:53
nie auto jest tutaj winne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
yy
-13 # yy 2018-11-01 18:40
pracujesz w niemchech jolopie ale wyslowic sie nie potrsfisz nawet po polsku...co dodpiero po niemiecku,,z tego pewnie tez nie zle smieja....co za wiesniak wymyslil bmw ...bedziesz ial wypadek..co tu do czzego ech...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kary
-1 # Kary 2018-11-01 20:44
A Ty taki madry gdzie pracujesz takich jak Ty to tylko zablokowac ja szanuje karzdego bo ma imie i nazwisko a Bmw to juz nie pierwszy wypadek jak silnik 3.0 to po co?tylko szpan i nic wiecej kto w dzisiejszych czasach takie auto z silnikiem kupuje ?nikt madry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gosc
-5 # Gosc 2018-11-01 20:12
Może i fajnie wam się pisze te komentarze typu : jednego idioty mniej, BMW zrobiło swoje.. Ale pomysleliscie o rodzinie, bliskich?? Nawet nie macie pojęcia co oni mogę czuć czytając takie durnowaty komentarze, możecie zdanie zachować dla siebie bo nie wiecie jak wy skończycie.
A redakcja najlepiej niech zablokuje dodawanie tych bezsensownych komentarzy od jeszcze większych debili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ZxRx
+4 # ZxRx 2018-11-01 20:15
Cytuję Gosc:
Może i fajnie wam się pisze te komentarze typu : jednego idioty mniej, BMW zrobiło swoje.. Ale pomysleliscie o rodzinie, bliskich?? Nawet nie macie pojęcia co oni mogę czuć czytając takie durnowaty komentarze, możecie zdanie zachować dla siebie bo nie wiecie jak wy skończycie.
A redakcja najlepiej niech zablokuje dodawanie tych bezsensownych komentarzy od jeszcze większych debili.


Wszystko ok . Wydaje mi się jednak,że czytanie komentarzy to teraz ostatnia rzecz o jakiej myślą .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gościa
-4 # Gościa 2018-11-01 20:17
Może i nie teraz ale z czasem i tak wejdą na tą informację i przeczytają te bezsensowne komentarze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lop
+8 # Lop 2018-11-01 20:31
A gdzie była rodzina jak młodzieniec Napier.... 170 km/h na prostej ? Elo. Mógł też komuś zrobić krzywdę . Co powiedzielibyśc ie wtedy tej przypadkowej rodzinie ? Sorry. Brak wyobraźni i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
.
-12 # . 2018-11-01 20:52
Elo.... już od razu wiesz ile jechał?? Nie było was tam to skończcie z tymi komentarzami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Olek
+7 # Olek 2018-11-01 20:49
Tak jak kolega pisze dobrze ze nikt z przeciwnej stronybnie jechal bo masakra... A z Bmw to kolego masz racje silnik 3.0 i pedal na max a pozniej placz?a gdzie rodzice nie widzieli co ma syn ...zachod wypycha stare auta a mlodzi pojada zarobia i kupuja bo jest szpan a wychodzi tragedia .....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
.
+3 # . 2018-11-01 20:55
Malucha a nie bmw mlodym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tyyyyy
-12 # Tyyyyy 2018-11-01 21:20
Tyyyu idioto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
.
-4 # . 2018-11-01 22:28
Kary jesteś ido..ą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lop
+4 # Lop 2018-11-01 23:14
Dobrze że nas tam nie było bo pewnie dziś byśmy tego nie pisali. Na szczęście mam wyobraźnię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Maniio
-1 # Maniio 2018-11-01 23:18
Jak czytam co niektórzy wypisują to się zastanawiamówi gdzie ci ludzie mają mózg?! Piszecie w komentarzach głupoty a to nie wróci życia temu młodemu człowiekowi ani be ostrzeże innych kierowców a może wyrządzić krzywdę bliskim i znajomym. Ciekawa jestem czy gdyby w waszej miejscowości ktoś tak zginął tez byście tak "krzyczeli" ze glupi ze dawca itp. W necie piszecie te swoje mądrości bo jakieś 70 % z was nie miało by odwagi powiedzieć tego komuś wprost albo i tak nikt by Was nie słuchał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
B
+3 # B 2018-11-01 23:54
Prawdopodobnie przy większej prędkości pękła opona i kierowca nie dał rady utrzymać kierunku jazdy, felgą aż rywała asfalt, i samochód nieuchronnie zjeżdżał z drogi, wykosił krzaki i dachował, jeden z pasażerów zmarł, drugi wylądował w spitalu, jego stan jest podobno pozytywny, nie wiadomo jakie obrażenia dokładnie doznał. Niektórzy komentujący za bardzo kombinują, zazwyczaj by doszło do wypadku musi się zebrać na raz kilka przyczyn niezależnych od kierowcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lop
+4 # Lop 2018-11-02 10:02
Zgodzę się. Jednak przy odpowiedniej prędkości w większości przypadków da się wyjść z tych przyczyn niezależnych czyż nie? Noga z gazu i wszystko będzie w porządku nieucierpi też nikt postronny . Elo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
3mmc
+3 # 3mmc 2018-11-02 18:00
Skończcie to bezsensowne [wulgaryzm]nie nie byliście tam nie widzieliście to nie pierdolcie ! Elo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować