ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Czołowe zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką na trasie Dachnów - Cieszanów [ZDJĘCIA]

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów
fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

Dzisiaj po godzinie 7:00 na drodze z Cieszanowa do Dachnowa doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały cztery osoby. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Na 42 kilometrze drogi wojewódzkiej 856  na odcinku Dachnów – Cieszanów doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki DAF z osobowym Volkswagenem. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby: kierowca ciężarówki oraz 3 osoby podróżujące samochodem osobowym. – informuje rzecznik KP PSP Lubaczów kpt. Wojciech Wus

W momencie przyjazdu służb dwie osoby z samochodu osobowego znajdowały się poza pojazdem, by ewakuować jedna osobę uwięzioną strażacy musieli użyć zestawu hydraulicznych narzędzi ratowniczych – mówi kpt. Wojciech Wus

Droga z Dachnowa do Cieszanowa jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z JRG PSP Lubaczów, OSP Dachnów, Cieszanów, Oleszyce, ratownicy medyczni oraz policjanci.

AKTUALIZACJA

Droga po godzinie 17:00 została odblokowana.

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów
fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Masakra
+18 # Masakra 2018-10-10 09:16
Gęsta mgła, wyprzedzanie, brak wyobraźni to przepis na tragedię. ZACZNIJMY MYŚLEĆ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
vik
+2 # vik 2018-10-11 00:13
szczochy nie myślą, jest na liczniku 200, można 200, jak w komputerowych grach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
3xX
+16 # 3xX 2018-10-10 09:19
Czyżby próba wyprzedzania we mgle przez osobówkę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xerox
-1 # Xerox 2018-10-10 09:23
Tam byli też strażacy z województwa. Lubelskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
asd
-5 # asd 2018-10-10 10:02
skąd taka informacja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Minetek
-8 # Minetek 2018-10-10 09:34
Po noc na miejsce jedzie premier czy to prawda ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
+5 # n 2018-10-10 12:16
Cytuję Minetek:
Po noc na miejsce jedzie premier czy to prawda ??

Dysgrafia czy nieuctwo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+4 # ja 2018-10-10 17:27
Dysmózgowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Tuw
-6 # Tuw 2018-10-10 09:36
Skad info ze to wypadek ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
A
+2 # A 2018-10-10 09:51
A co? Premedytacją?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aspyr
+1 # Aspyr 2018-10-10 09:51
Patrząc na to auto to pewnie stan osób jest krytyczny :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
br
+3 # br 2018-10-10 11:39
oby nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Aga
+10 # Aga 2018-10-10 09:53
Grunt ze wszyscy żyją! Ale przy takiej mgle raczej należy zwrócić szczególna uwagę na bezpieczeństwo! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bar
-2 # Bar 2018-10-10 10:04
Od Cieszanowa ani policjanta bo są w Dachnowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Adamiakowa
+6 # Adamiakowa 2018-10-10 10:18
Bar chyba jestes w barze bo policja od7.30 stoi i kieruje ruchem na krzyżówce przy rynku .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kom
-7 # kom 2018-10-10 10:46
ukraińcy czy rodacy ?
Jak ukraińskie to nie ma czego żałować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hr
+1 # hr 2018-10-10 16:47
Cytuję kom:
ukraińcy czy rodacy ?
Jak ukraińskie to nie ma czego żałować.


Madry czy głupi? Jak głupi nie ma co go czytać, lepiej kierunek Kosciuszki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Obywatel zasmucony
+4 # Obywatel zasmucony 2018-10-10 11:11
Pan Zdzisław K. Z Cieszanowa chciał nową furą pokazać... I pokazał. Z relacji świadków wynika, że wyprzedzał w tej mgle dwie osobówki na raz. Jechałem tą trasą około 3 minuty wcześniej to widoczność była na 20-30 metrów!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
XyZ
+4 # XyZ 2018-10-10 11:37
Dobrze, że w Twojej rodzinie wszyscy zdrowi.

Ja życzę bardzo dużo zdrowia dla Ciebie i dla niej.


Rodzina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pko
0 # pko 2018-10-10 13:11
Co za ściema. Autem jechał Marian K. z Chotylubia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Znajomy
0 # Znajomy 2018-10-10 14:13
Danych osób nie musisz podawać, Rodo obowiązuje wszystkich...ch yba że bardzo chcesz zabłysnąć. Nie wiesz jak było...więc nie komentuj!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Grześ
-8 # Grześ 2018-10-10 12:05
Wie ktoś może czy to był sedan czy kombi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Grzesio
+9 # Grzesio 2018-10-10 12:08
a co części potrzebujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wajda
0 # wajda 2018-10-10 12:07
czy droga już jest przejezdna?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BKS ŁADA
0 # BKS ŁADA 2018-10-10 12:34
Stan na 12:25. Droga nieprzejezdna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wajda
0 # wajda 2018-10-10 12:53
dziękuję za informacje, pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Kinia
-1 # Kinia 2018-10-10 13:01
Czy ktoś wie czy można już przejechać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
BKS ŁADA
0 # BKS ŁADA 2018-10-10 13:09
NIE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kuna
+2 # kuna 2018-10-10 13:50
czy wszyscy zyja to jest teraz najważniejsze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Akinom
+1 # Akinom 2018-10-10 14:12
Można przejechać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kuna
+1 # kuna 2018-10-10 14:35
już tak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
cgh
-3 # cgh 2018-10-10 15:21
Zamknięta, prokurator jeszcze robi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mako
+1 # Mako 2018-10-10 15:47
Czy ktoś wie czy to był wypadek śmiertelny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec
+2 # Mieszkaniec 2018-10-10 18:33
Prokurator ? Od kiedy na takich wypadkach jest prokurator ?, miejsce zdarzenia dokumentuje policja (technicy) , nie Jest to wypadek śmiertelny .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Danek
+1 # Danek 2018-10-10 22:48
Robi to znaczy ze co robi, na rowie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mako
+1 # Mako 2018-10-10 15:41
Po co piszesz że droga jest przejezdna jak jest zablokowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Znam
-4 # Znam 2018-10-10 16:43
Bardzo mi przykro z powodu tego wypadku.wypadku . nie ma co osądzać ze wina kierowcy osobowego. To też człowiek jak my wszyscy. .... każdemu jest coś pisane! !!!!! Oby wszystko dobrze się zakończyło!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
n
0 # n 2018-10-13 10:07
Cytuję Znam:
Bardzo mi przykro z powodu tego wypadku.wypadku . nie ma co osądzać ze wina kierowcy osobowego. To też człowiek jak my wszyscy. .... każdemu jest coś pisane! !!!!! Oby wszystko dobrze się zakończyło!

Jasne to wszystko wina mgły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ZS
+6 # ZS 2018-10-10 17:13
Wypadek na szczęście bez ofiar śmiertelnych, zderzyły się 2 samochody a droga zamknięta ponad 8 godzin, świetny "prokurator". Strach pomyśleć co by się stało przy zderzeniu kilku aut - droga zamknięta byłaby chyba przez parę dni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Danek
+4 # Danek 2018-10-10 22:53
Musiał odpowiednio dorobić opis zeby było tak jak powinno a nie jak było, tyle ludzi do dwóch pojazdów to absurd, jak trzeba nie ma żadnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mik
+15 # Mik 2018-10-10 19:00
Brawa dla policjant ktory donosnym glosem usunal wszystkich gapiow w sekunde. Super
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
...
-1 # ... 2018-10-10 19:00
:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mgła. ...
-4 # Mgła. ... 2018-10-10 19:14
Ludzie piszecie takie żeczy ze się nie chce czytać. ... ciekawe jak by ktoś z waszej rodziny miał taki wypadek. ....tez tak byście pisali? ?? Osadzali kogoś? ??? Dwa razy się zastanówcie co piszecie! !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Ghj
+12 # Ghj 2018-10-10 19:33
Rodziny się nie wybiera , głupiec za kierownicą to ciągle głupiec
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Klm
-1 # Klm 2018-10-10 21:02
Cytuję Ghj:
Rodziny się nie wybiera , głupiec za kierownicą to ciągle głupiec

Każdy sądzi według siebie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jak
0 # jak 2018-10-11 00:16
orty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kamil lamalalajdakov
-3 # kamil lamalalajdakov 2018-10-10 19:42
Ograniczenia silnikow porobic tak aby pojazd jechal do 60 km/h bo na wiecej ludzkosc nie zasluguje za niepanowanie nad pojazdami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Andrzej
0 # Andrzej 2018-10-11 20:22
Sam sobie jeździj 60 :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Janek
+10 # Janek 2018-10-10 20:50
Duzo duzo zdrowia dla poszkodowanych i dla Pana Z.K . fajnego czlowieka wracaj do zdrowia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Komentator
0 # Komentator 2018-10-12 13:03
A którędy był objazd przeprowadzony? Nieźle musieli inni kilometrów nadrobić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi