ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Czołowe zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką na trasie Dachnów - Cieszanów [ZDJĘCIA]

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów
fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

Dzisiaj po godzinie 7:00 na drodze z Cieszanowa do Dachnowa doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ranne zostały cztery osoby. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Na 42 kilometrze drogi wojewódzkiej 856  na odcinku Dachnów – Cieszanów doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki DAF z osobowym Volkswagenem. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby: kierowca ciężarówki oraz 3 osoby podróżujące samochodem osobowym. – informuje rzecznik KP PSP Lubaczów kpt. Wojciech Wus

W momencie przyjazdu służb dwie osoby z samochodu osobowego znajdowały się poza pojazdem, by ewakuować jedna osobę uwięzioną strażacy musieli użyć zestawu hydraulicznych narzędzi ratowniczych – mówi kpt. Wojciech Wus

Droga z Dachnowa do Cieszanowa jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z JRG PSP Lubaczów, OSP Dachnów, Cieszanów, Oleszyce, ratownicy medyczni oraz policjanci.

AKTUALIZACJA

Droga po godzinie 17:00 została odblokowana.

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów
fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

fot. mł. kpt. Marek Chomyszyn KP PSP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Masakra
+19 # Masakra 2018-10-10 09:16
Gęsta mgła, wyprzedzanie, brak wyobraźni to przepis na tragedię. ZACZNIJMY MYŚLEĆ
vik
+2 # vik 2018-10-11 00:13
szczochy nie myślą, jest na liczniku 200, można 200, jak w komputerowych grach
3xX
+16 # 3xX 2018-10-10 09:19
Czyżby próba wyprzedzania we mgle przez osobówkę?
Xerox
-1 # Xerox 2018-10-10 09:23
Tam byli też strażacy z województwa. Lubelskiego
asd
-5 # asd 2018-10-10 10:02
skąd taka informacja
Minetek
-8 # Minetek 2018-10-10 09:34
Po noc na miejsce jedzie premier czy to prawda ??
n
+5 # n 2018-10-10 12:16
Cytuję Minetek:
Po noc na miejsce jedzie premier czy to prawda ??

Dysgrafia czy nieuctwo?
ja
+4 # ja 2018-10-10 17:27
Dysmózgowie
Tuw
-6 # Tuw 2018-10-10 09:36
Skad info ze to wypadek ?
A
+2 # A 2018-10-10 09:51
A co? Premedytacją?
Aspyr
+1 # Aspyr 2018-10-10 09:51
Patrząc na to auto to pewnie stan osób jest krytyczny :(
br
+3 # br 2018-10-10 11:39
oby nie
Aga
+10 # Aga 2018-10-10 09:53
Grunt ze wszyscy żyją! Ale przy takiej mgle raczej należy zwrócić szczególna uwagę na bezpieczeństwo! !!
Bar
-2 # Bar 2018-10-10 10:04
Od Cieszanowa ani policjanta bo są w Dachnowie
Adamiakowa
+6 # Adamiakowa 2018-10-10 10:18
Bar chyba jestes w barze bo policja od7.30 stoi i kieruje ruchem na krzyżówce przy rynku .
kom
-7 # kom 2018-10-10 10:46
ukraińcy czy rodacy ?
Jak ukraińskie to nie ma czego żałować.
hr
+1 # hr 2018-10-10 16:47
Cytuję kom:
ukraińcy czy rodacy ?
Jak ukraińskie to nie ma czego żałować.


Madry czy głupi? Jak głupi nie ma co go czytać, lepiej kierunek Kosciuszki
Obywatel zasmucony
+4 # Obywatel zasmucony 2018-10-10 11:11
Pan Zdzisław K. Z Cieszanowa chciał nową furą pokazać... I pokazał. Z relacji świadków wynika, że wyprzedzał w tej mgle dwie osobówki na raz. Jechałem tą trasą około 3 minuty wcześniej to widoczność była na 20-30 metrów!
XyZ
+4 # XyZ 2018-10-10 11:37
Dobrze, że w Twojej rodzinie wszyscy zdrowi.

Ja życzę bardzo dużo zdrowia dla Ciebie i dla niej.


Rodzina
pko
0 # pko 2018-10-10 13:11
Co za ściema. Autem jechał Marian K. z Chotylubia.
Znajomy
0 # Znajomy 2018-10-10 14:13
Danych osób nie musisz podawać, Rodo obowiązuje wszystkich...ch yba że bardzo chcesz zabłysnąć. Nie wiesz jak było...więc nie komentuj!
Grześ
-8 # Grześ 2018-10-10 12:05
Wie ktoś może czy to był sedan czy kombi?
Grzesio
+8 # Grzesio 2018-10-10 12:08
a co części potrzebujesz?
wajda
0 # wajda 2018-10-10 12:07
czy droga już jest przejezdna?
BKS ŁADA
0 # BKS ŁADA 2018-10-10 12:34
Stan na 12:25. Droga nieprzejezdna
wajda
0 # wajda 2018-10-10 12:53
dziękuję za informacje, pozdrawiam
Kinia
-1 # Kinia 2018-10-10 13:01
Czy ktoś wie czy można już przejechać?
BKS ŁADA
0 # BKS ŁADA 2018-10-10 13:09
NIE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
kuna
+2 # kuna 2018-10-10 13:50
czy wszyscy zyja to jest teraz najważniejsze
Akinom
+1 # Akinom 2018-10-10 14:12
Można przejechać?
kuna
+1 # kuna 2018-10-10 14:35
już tak
cgh
-3 # cgh 2018-10-10 15:21
Zamknięta, prokurator jeszcze robi
Mako
+1 # Mako 2018-10-10 15:47
Czy ktoś wie czy to był wypadek śmiertelny?
Mieszkaniec
+2 # Mieszkaniec 2018-10-10 18:33
Prokurator ? Od kiedy na takich wypadkach jest prokurator ?, miejsce zdarzenia dokumentuje policja (technicy) , nie Jest to wypadek śmiertelny .
Danek
+1 # Danek 2018-10-10 22:48
Robi to znaczy ze co robi, na rowie
Mako
+1 # Mako 2018-10-10 15:41
Po co piszesz że droga jest przejezdna jak jest zablokowana.
Znam
-4 # Znam 2018-10-10 16:43
Bardzo mi przykro z powodu tego wypadku.wypadku . nie ma co osądzać ze wina kierowcy osobowego. To też człowiek jak my wszyscy. .... każdemu jest coś pisane! !!!!! Oby wszystko dobrze się zakończyło!
n
0 # n 2018-10-13 10:07
Cytuję Znam:
Bardzo mi przykro z powodu tego wypadku.wypadku . nie ma co osądzać ze wina kierowcy osobowego. To też człowiek jak my wszyscy. .... każdemu jest coś pisane! !!!!! Oby wszystko dobrze się zakończyło!

Jasne to wszystko wina mgły.
ZS
+6 # ZS 2018-10-10 17:13
Wypadek na szczęście bez ofiar śmiertelnych, zderzyły się 2 samochody a droga zamknięta ponad 8 godzin, świetny "prokurator". Strach pomyśleć co by się stało przy zderzeniu kilku aut - droga zamknięta byłaby chyba przez parę dni.
Danek
+4 # Danek 2018-10-10 22:53
Musiał odpowiednio dorobić opis zeby było tak jak powinno a nie jak było, tyle ludzi do dwóch pojazdów to absurd, jak trzeba nie ma żadnego
Mik
+15 # Mik 2018-10-10 19:00
Brawa dla policjant ktory donosnym glosem usunal wszystkich gapiow w sekunde. Super
...
-1 # ... 2018-10-10 19:00
:)
Mgła. ...
-4 # Mgła. ... 2018-10-10 19:14
Ludzie piszecie takie żeczy ze się nie chce czytać. ... ciekawe jak by ktoś z waszej rodziny miał taki wypadek. ....tez tak byście pisali? ?? Osadzali kogoś? ??? Dwa razy się zastanówcie co piszecie! !!!!
Ghj
+12 # Ghj 2018-10-10 19:33
Rodziny się nie wybiera , głupiec za kierownicą to ciągle głupiec
Klm
-1 # Klm 2018-10-10 21:02
Cytuję Ghj:
Rodziny się nie wybiera , głupiec za kierownicą to ciągle głupiec

Każdy sądzi według siebie
jak
0 # jak 2018-10-11 00:16
orty
kamil lamalalajdakov
-3 # kamil lamalalajdakov 2018-10-10 19:42
Ograniczenia silnikow porobic tak aby pojazd jechal do 60 km/h bo na wiecej ludzkosc nie zasluguje za niepanowanie nad pojazdami
Andrzej
0 # Andrzej 2018-10-11 20:22
Sam sobie jeździj 60 :)
Janek
+10 # Janek 2018-10-10 20:50
Duzo duzo zdrowia dla poszkodowanych i dla Pana Z.K . fajnego czlowieka wracaj do zdrowia
Komentator
0 # Komentator 2018-10-12 13:03
A którędy był objazd przeprowadzony? Nieźle musieli inni kilometrów nadrobić.