ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Świętowali 50-lecie pożycia małżeńskiego

fot. horyniec-zdroj.pl
fot. horyniec-zdroj.pl

fot. horyniec-zdroj.pl

We worek (25.09) w restauracji „Cafe Sanacja” w Horyńcu-Zdroju odbyły się uroczystości jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego par z terenu gminy Horyniec-Zdrój.

Dumni z półwiecznego dzielenia się troskami życia codziennego mogą być:   

- Maria i Feliks Dydyk
- Leonora i Tadeusz Ulicki
- Maria i Władysław Rejman
- Janina i Eugeniusz Luchowscy
- Krystyna i Stanisław Stobierscy
- Rozalia i Tadeusz Maciuła

Po przywitaniu Wójt Gminy Horyniec-Zdrój złożył dostojnym Jubilatom życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu. Następnie Jubilaci zostali odznaczeni medalami, które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wręczyli Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Gminy Bogusław Hałucha. Dostojnym Jubilatom wręczono także kwiaty oraz pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej wzniesiono toast za zdrowie szanownych Jubilatów. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu. Spotkanie przebiegało w pełnej serdeczności atmosferze, przepełnionej wspomnieniami ze wspólnie spędzonych lat.

Źródło: horyniec-zdroj.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Trwa cisza wyborcza. Od soboty do niedzieli do godz. 21:00 na portalu została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.
Zapraszamy czytelników ZLUBACZOWA.PL na specjalny serwis wyborczy. Początek w niedzielę po godzinie 21:00. Gdy tylko poznamy wyniki wyborów od razu podamy je do publicznej wiadomości. Pierwsze informacje odnośnie wyników w naszym powiecie prawdopodobnie pojawią się po godz. 22:00.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.