ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Wiceminister sportu w Lubaczowie: Lubaczów zasługuje na więcej


W poniedziałek (24.09)  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski wspólnie z posłanką PiS Anna Schmidt-Rodziewicz wizytowali Stadion Miejski w Lubaczowie.

Wiceminister Jarosław Stawiarski odwiedzając stadion w Lubaczowie, zapoznał się z problemami w rozwoju infrastruktury sportowej w regionie. Jak podkreślał, Podkarpacie otrzymało z Ministerstwa Sportu w ostatnich trzech latach rekordową kwotę 235 mln zł.

Województwo podkarpackie jest największym beneficjentem środków ministerialnych jeśli chodzi o rozwój infrastruktury sportowej. – mówił podczas briefingu prasowego J. Stawiarski.

Wiceminister sportu podkreślił również, że takie jakie miejscowości jak Przeworsk czy Lubaczów zasługują na więcej.

Przez ostatnich 8 lat tutaj działo się mało, mała była pomoc Państwa jeżeli chodzi o obiekty. Wiemy, że Polska powiatowa w województwach podkarpackim, lubelskim czy świętokrzyskim to taka sama Polska jak w Krakowie, Poznaniu czy Gdańsku, dlatego nasza pomoc skierowana jest na wschód. – zaznaczał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Jarosław Stawiarski poinformował, że ministerstwo ma coraz więcej pieniędzy do rozdysponowania.

Z roku na rok mamy coraz więcej pieniędzy na dotacje. Chcemy te pieniądze dzielić sprawiedliwe i wyrównywać szanse. - mówił

Alicja Antonik kandydatka PiS na burmistrza Lubaczowa podziękowała wiceministrowi Sportu za wsparcie finansowe budowy basenu.

Chciałam złożyć ogromne podziękowania. W ciągu mijającej kadencji miasto Lubaczów otrzymało ogromną ministerialną dotację na budowę basenu w Lubaczowie. To jest obiekt sportowy, który będzie służył wszystkim mieszkańcom miasta, ale również powiatu. To jest wielka inwestycja, wielka pomoc ze strony ministerstwa.

Alicja Antonik zwróciła także uwagę na potrzebę wybudowania w mieście nowego stadionu. Wiceminister Jarosław Stawiarski pozytywnie odniósł się do zamierzeń inwestycyjnych w tym zakresie.

Wszelkie starania ludzi, którzy na co dzień zajmują się tym obiektem, są niweczone dlatego że teren na którym leży jest podmokły.  Jest to obiekt archaiczny. Musimy zmienić lokalizację stadionu i wybudować go od nowa. Jesteśmy w końcu miastem powiatowym. – mówiła kandydatka na burmistrza Lubaczowa

Jarosław Stawiarski zgodził się Alicją Antonik i jak stwierdził „ten obiekt jest archaiczny, tutaj zatrzymały się czasy Gomułki”.

Radna Rady Miejskiej w Lubaczowie liczy na pomoc Ministerstwa Sportu:

Jak tylko zakończymy budowę basenu zaczniemy starania o budowę stadionu.  Mam nadzieję,  że miasto będzie mogło liczyć na pomoc Pana Ministra, w uzyskaniu środków na tego typu inwestycje – mówiła.

Z kolei Anna Schmidt-Rodziewicz podkreśliła, że w takich małych miastach, które są zadłużone potrzebne jest wsparcie ze strony rządu.

Nie może być tak, że dzieci które chcą trenować, chcą się szkolić – mają do czynienia z infrastrukturą, która straszy Gierkiem lub Gomułką. Liczymy na przychylność. – mówiła posłanka.

brif-sport.JPGbrif-sport2.JPGbrif-sport4.JPGbrif-sport5.JPGbrif-sport6.JPGbrif-sport7.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

No i
-31 # No i 2018-09-24 22:14
Jakim Gomułką i Giermkiem..
Przecież to najlepszy stadion w powiecie a nawet i dalej. Oni nie wiedza ca mówią.
Union
-22 # Union 2018-09-24 22:17
Gomułkiem i to wczesnym to pachnie ta propaganda.
oko
+17 # oko 2018-09-24 23:48
skoro ministerstwo obiecuje to pewnie da, bo ta władza dotrzymuje słowa, zresztą zawsze można wrócić do tej informacji i rozliczać rządzących. Poza tym fajnie się prezentują na tym boisku.
alex
-23 # alex 2018-09-25 00:43
A dyrektor tak wpuścił na stadion i do zdjęcia Nie zawolali??? .....obiecanki cacanki....zejd zcie na ziemię
BR
-12 # BR 2018-09-25 05:40
Propaganda na prymitywnym poziomie. Żenujące wypowiedzi kandydatki. Jeszcze 3 tygodnie i zamilknie. Na szczęście.
chochoł
-2 # chochoł 2018-09-25 13:46
Przecież wystawienie Pani Antonik jako kandydata na Burmistrza jest jawnym ugadaniem się z obecnym włodarzem aby miał wygraną w kieszeni....
Tesa
-1 # Tesa 2018-09-26 14:33
Cytuję chochoł:
Przecież wystawienie Pani Antonik jako kandydata na Burmistrza jest jawnym ugadaniem się z obecnym włodarzem aby miał wygraną w kieszeni....


POTWIERDZAM!!!
lubicz
-27 # lubicz 2018-09-25 07:31
Fakt! Stadion nie przystoi do rozgrywek jaroslawskiej okregówki.....
Cs
-26 # Cs 2018-09-25 07:49
A jak wygra inny kandydat to tez bedą pieniądze ? Czy dadzą tylko wtedy gdy wygra PiS ?
AgR
-30 # AgR 2018-09-25 07:58
Dzielenie "po uważaniu" już się skończyło, ale ciemny lud kupi wersję, że rząd pomoże, jak wygra "słuszny" kandydat. Dotacje są przyznawane w trybie konkursowym. Trzeba złożyć dobry wniosek i zdobyć konkretną liczbę punktów i nie ma znaczenia jakiego koloru politycznego są wnioskodawcy. Wystarczy spojrzeć na miasto czy nawet na powiat. Sporo zadań było dofinansowanych i to na konkretne kwoty, choć w mieście czy powiecie PiS nie rządzi. Proszę więc nie mydlić nam oczu.
Dialog pomiędzy kandydatką a ministrem przypomina "robocze wizyty" Gierka, z ty że role odwrócone :) Pomożecie? Pomożemy. :)
Haha
+13 # Haha 2018-09-25 08:39
Widać propaganda burmistrza w pełni gotowa. Basen powstał tylko dlatego ze ministerstwo sportu dało ponad 5 mln, gdyby nie to nie byłoby go, a to dotacja to wvduzej mierze przychylność radnych z pisu. Krzysztof Szpyt był przez 8 lat zastępca starosty, a rząd PO - PSL, nie nie robił w Lubaczowie i powiecie. Pomimo jak piszesz „trybu konkursowego”.
AgR
0 # AgR 2018-09-25 12:54
Ministerstwo nie daje pieniędzy pajacu. Jak chcesz o czymś pisać, to powinieneś wiedzieć, co pisać. Nie masz pojęcia o trybie przyznawania dotacji a snujesz jakieś pierdoły o "przychylności radnych z pis-u", o "propagandzie burmistrza". Typowe przedwyborcze zagrania - wybierzcie naszego, będzie eldorado. Kto w to uwierzy?
Uprzejmie proszę drużynę trolli o 40 minusów, zdecydowanie poprawi mi to humor. :)))
Haha
+1 # Haha 2018-09-25 17:45
Ostatni raz ci odpisuje pajacu. Oczywiście ze nie przyznaje, tyle ze bez poparcia tego przez radnych pisu i Pani Poseł Anny Schmidt - Rodziewicz, nie byłoby ponad 5 milinów złotych. Gdyby radni z pisu i Pani poseł chcieli to mogliby to zablokować. I ty dobrze o tym wiesz drogi urzędasku, tyle ze znieść tego nie możesz, bo wolałbyś ogłosić ze to wszystko zasługa twojego szefa czyli burmistrza, a to bzdura. Gdyby Krzysztof Szpyt miał jakieś umiejętności to pokazałby to przez 8 lat pracy jako zastępca starosty, a nie pokazał nic, zero.
Ccc
-2 # Ccc 2018-09-25 18:55
Głupiś i słusznie nazwano cię pajacem. Tylko że pajace są śmieszne a ty jesteś żałosny.
o
0 # o 2018-09-25 19:50
Oczywiście jak zwykle brak argumentów i wyzywanie od pajaców! oto metoda urzędasów i zwolenników burmistrza Krzysztofa Szpyta! BRAWOOOOO!!!!!
Ccc
-2 # Ccc 2018-09-25 20:02
Oczywiście zakłamywanie faktów, bzdury i gruszki na wierzbie. Brawo zwolennicy kandydatki Antonik. Brawo wy! :)
Obibok
-3 # Obibok 2018-09-25 19:07
Rząd PO-PSL nic nie robił? A Orliki, a drogi tzw. schetynówki, i jeszcze inne rzeczy, na które ówczesne ministerstwa też dawały pieniądze, np. to: zlubaczowa.pl/i ndex.php/news/w ydarzenia/631-o dnowiona-hala-s portowa-w-lubac zowie-oddana-do -uzytku - artykuł jest z lutego 2014r., wtedy rządziło PO-PSL, i jeszcze pewnie inne przykłady są do znalezienia, ale po co, lepiej walić w przeciwnika ile wlezie, posuwając się nawet do kłamstw. Można nie lubić PO i PSL, ale wypada zachowywać trochę obiektywizmu.
chochoł
-3 # chochoł 2018-09-25 13:45
Przecież wystawienie Pani Antonik jako kandydata na Burmistrza jest jawnym ugadaniem się z obecnym włodarzem aby miał wygraną w kieszeni....
Tyrmand
-3 # Tyrmand 2018-09-26 11:20
Cytuję AgR:
Dzielenie "po uważaniu" już się skończyło, ale ciemny lud kupi wersję, że rząd pomoże, jak wygra "słuszny" kandydat. Dotacje są przyznawane w trybie konkursowym. Trzeba złożyć dobry wniosek i zdobyć konkretną liczbę punktów i nie ma znaczenia jakiego koloru politycznego są wnioskodawcy. Wystarczy spojrzeć na miasto czy nawet na powiat. Sporo zadań było dofinansowanych i to na konkretne kwoty, choć w mieście czy powiecie PiS nie rządzi. Proszę więc nie mydlić nam oczu.
Dialog pomiędzy kandydatką a ministrem przypomina "robocze wizyty" Gierka, z ty że role odwrócone :) Pomożecie? Pomożemy. :)


Baranie, wszystko co teraz jest robione ,to zasługa zielonej sitwy ,czy rządzą czy nie wszystko co dobre to ich zasługa i UE a wszystko co złe, to wina PiSu. Tak jest tok twojego ZIELONEGO myślenia. Ale to już minęło, ludzie się już nie dadzą nabrać na wasze fałszywe uśmieszki i obietnice, jeszcze tylko kilka lat i całkowicie znikniecie z naszego życia publicznego.Spo łeczeństwo już się przekonało i widzi co się dzieje za rządów PiS, jak powiat się zmienia na lepsze i potrzebowali na to tylko dwa lata
Ccc
+1 # Ccc 2018-09-26 16:26
Szuuu woda w spłuczce poszła. Nie wysilaj się analfabeto.
olo
-22 # olo 2018-09-25 08:03
Aj tam porobili sobie parę fotek dla propagandy i poszli do domu :)
Cs
-16 # Cs 2018-09-25 08:09
A z ministrem spotkał się burmistrz? Lub ktoś z urzędu chociaż ? Albo wó? Czy tylko kandydaci PiS ? W jakim celu minister przyjechał ? Wspierać rozwój sportu czy kandydatów pisu ?
Jarek
-23 # Jarek 2018-09-25 08:16
PIsowska propaganda i zdjęcia towarzyszy ściskajacych sobie dłoń ( brak całusów ) jak za Gomułki :) i te wieczne parcie na szkło pana " nic nie wiem, nic nie zrobiłem" Z. Swatka.
Minetek
+20 # Minetek 2018-09-25 08:23
Wy lamusy nie bierzcie 500 plus ... Krytycy za dychę ...
AntyPiS
-22 # AntyPiS 2018-09-25 09:21
Lepiej być krytykiem za swoje wypracowane w pracy 10 zł niż za państwowe ,,500+".
Jacek
-23 # Jacek 2018-09-25 08:25
Stadion w Lubaczowie zgoda niech buduja nowy ,ale co dalej ze stadionem np. w Mlodowie, inwestycja rozpoczeta , ale nie zakonczona , czy na takie podmiejskie bazy sportu PIS da pieniadze?
AntyPiS
-15 # AntyPiS 2018-09-25 09:17
,, ...zapoznał się z problemami w rozwoju infrastruktury sportowej w regionie". Mówi to wiceminister stojąc na stadionie w Lubaczowie, którego płyta jest jedną z lepszych w powiecie do gry. Jakieś wymogi musi spełniać, żeby można było na nim grać w okręgówce. A co z boiskami, które są w okolicznych wsiach. Jakby się przejechał po boiskach w powiecie to wtedy można powiedzieć, że się zapoznał. Po drugie gdzie ten nowy stadion miałby zostać zbudowany. Nie ma takiego miejsca, które by było lepsze niż obecne. Jak każdy stadion należy w niego inwestować, ale ten w Lubaczowie najlepiej w tym miejscu w którym jest obecnie Po trzecie rozbrajają mnie słowa Pani Antonik o basenie. Prawa strona na czele z PiS atakowała obecnego burmistrza o basen, że zadłużył miasto i inne takie, ale dla potrzeby chwili i kampanii można zmienić priorytety prawda?. Stadion jak za Gomułki? To spotkanie jest jak za Gomułki. Nawet Pan Minister,który ma taką fryzurę a nie inną się w to wpisuje tylko okularów brakuje. Należy zobaczyć skład, który jest obecny na zdjęciach. Sam PiS. Przypadek? Nie sądzę. To kampania i propaganda taka jaką widać na zdjęciach po tych zdjęciach z podawaniem rąk. Najpierw to nieszczęsne spotkanie w Baszni w sprawie gospodarki, teraz stadion czyli jak się robi propagandę. Parafrazując tekst Wojciecha Młynarskiego co by tu obiecać co by tu jeszcze? Kończąc swój komentarz chcę zwrócić na uwagę, że niektóre komentarze, które są zaminusowane mają wyłączoną możliwość oceny.Przypadek , ze są to krytyczne komentarze w stosunku do władzy centralnej? Nie sądzę. Kończę jak zwykle działacze PiS-u jak chcecie to minusujcie dla mnie to jest tylko woda na młyn ;)
olo
-13 # olo 2018-09-25 10:20
Człowiek wystawi komentarz i w minutę 20 minusów. Ciekawe naprawde :)
heh
+8 # heh 2018-09-25 12:30
Siedzą małe ludziki i pikają ile wlezie :)
szef
+6 # szef 2018-09-25 17:49
Cytuję heh:
Siedzą małe ludziki i pikają ile wlezie :)


Ludzie? czy Ludź;-)
Super to wyglada i swiadczy jaką PiS ma wladzę. NAWET PRAWDA ICH W OCZY KOLE. (kiedy zlapie 100 minusów?;-)
Ąę
+4 # Ąę 2018-09-25 17:04
Cytuję olo:
Człowiek wystawi komentarz i w minutę 20 minusów. Ciekawe naprawde :)

Jesteś na pisowskim portalu czego się spodziewałeś???
kropka09
-13 # kropka09 2018-09-25 10:40
Lansujemy " swoich " , tyle w temacie ... .
Ala2
+13 # Ala2 2018-09-25 12:20
A gdzie Dyrektor MOSiR? Gospodarz obiektu i Go nie ma?
AgR
+6 # AgR 2018-09-25 12:47
Jak to gdzie? Olali go, bo on nie z pis-u.
Tyrmand
-3 # Tyrmand 2018-09-25 13:34
trzeba napisać petycję do ministra ,że my lud Lubaczowa nie chcemy nowego stadionu a po rozpatrzeniu naszych wniosków na 500+ i wyprawki 300zł zrzekamy się tych pieniędzy, bo nie potrzeba na PiS-owskiej jałmużny.A najlepiej ,to wybudujmy wielki mur naokoło powiatu, bo po jaką cholerę jakiś tam minister i posłowie jeżdżą do "naszego" zielonego wspaniałego zarządzanego przez najwybitniejszy ch specjalistów z PSL kołchozu powiatu .Na końcu wielki podpis LUBACZOWSKA SITWA PSL-owska. I już nikt nie przyjedzie i nic nie dofinansuje a wy dziady będziecie się z tego cieszyć!!!!!!!
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2018-09-25 14:50
Szanowny Panie Tyrmand to gdzie był ten wiceminister chociaż z rok temu. Mógł wtedy przecież wizytować nasz w naszym powiecie. A teraz to,,wizytuje" w celach kampanijnych PiS-u i tyle. To widać po całym tym artykule. Zdjęcia, które są jak kiedyś z plakatu z Wałęsą podczas wyborów na początku lat 90-tych. To wtedy też nie była polityka? Ze stadionem ta ,,wizytacja" nie ma nic wspólnego a tym bardziej z dofinansowaniam i w powiecie. To PiS zawsze podnosi i w sumie Pan też coś w stylu: ,,Jak nie zagłosujecie na PiS to nie dostaniecie pieniędzy na drogi, mosty czy też inne projekty. To po prostu bicie kampanijnej piany, które tak na prawdę nic nie wnosi i nie ma wpływu na wszelkie dotacje państwowe. Jakby takie coś robili a nie wyklucza, ze mogą robić bo są przesuwane pieniądze z jednych programów do drugich bo za mało pieniędzy Mówiąc, krótko jest to takie wydarzenie o ,którym szybko się o nim zapomni o ile ktoś oprócz radnych PiS-u w ogóle wtedy wiedział,że przyjeżdża wiceminister.
Tyrmand
-4 # Tyrmand 2018-09-25 15:23
Oczywiście,że to bicie kampanijnej piany tylko proszę nie zapomnieć ,że to właśnie rząd PiS przyczynia się do rozwoju naszego powiatu jak nikt inny. Wymienię na przykład budowę trzech obwodnic (Oleszyce, Cieszanów, Lubaczów) koszt ponad 60 mln zł w planach budowa obwodnicy Narola, rozbudowa MDK 14 mln zł, przebudowa drogi Zapałów-Oleszyc e w kolejce Lubaczów -Horyniec Zdrój, termoizolacja przychodni, dofinansowanie budowy basenu i tak dalej ...Tak masz rację to są obiecanki ,tylko w 100 % realizowane. Tak więc jak sam widzisz ,bicie piany razem z realizacją zadań i zapewne szybko o tym nie zapomnimy
gg
-4 # gg 2018-09-25 17:52
Otworzą na drogę w swiat! Do Zapalowa! To jest dobra zmiana
Obibok
+4 # Obibok 2018-09-25 19:33
Rząd nie ma nic wspólnego z termoizolacją przychodni. Na to są pieniądze z kasy miasta i RPO Województwa Podkarpackiego (Samorządu Województwa, nie Wojewody). Tak samo jest w przypadku MDK. Obwodnice są w ciągach dróg wojewódzkich, więc rząd chyba też nie ma z nimi nic wspólnego.
tak
-5 # tak 2018-09-25 19:57
Tak to prawda, za to nie odpowiada Rząd, tylko Marszałek Władysław Ortyl z Prawa i Sprawiedliwości . A główna zasługa ze MDK jest modernizowany to starania Pani poseł Anny Schmidt - Rodziewicz.
I
+2 # I 2018-09-25 20:05
Cytuję tak:
Tak to prawda, za to nie odpowiada Rząd, tylko Marszałek Władysław Ortyl z Prawa i Sprawiedliwości. A główna zasługa ze MDK jest modernizowany to starania Pani poseł Anny Schmidt - Rodziewicz.


Jaka zasługa Pani Poseł, był konkurs miasto złożyło wniosek, który został oceniony i uzyskał dofinansowanie jak inne projekty, więc gdzie tu zasługi, może pkt dodała?? Zastanów się co piszesz
cytat ze strony
-2 # cytat ze strony 2018-09-25 20:57
"Uczta dla melomanów! Puccini, Verdi, Strauss i Mozart – świat operetki i musicalu w Lubaczowie – jeszcze w starym domu kultury. W 2018r. rusza budowa nowego. Jeszcze raz dziękuję Marszałkowi Władysławowi Ortylowi i wiceministrowi Adamowi Hamryszczakowi za sfinansowanie tej tak oczekiwanej inwestycji "
antoś
-3 # antoś 2018-09-25 20:23
Oczywiście ,że starania Pani poseł Anny Schmidt - Rodziewicz oraz Marszałka Ortyla Lubaczów na żadną rozbudowę MDK na termoizolację i budowę obwodnic itp. itd nie dostałby złamanego grosza. Tak więc nie piszcie bzdur nie popartych faktami. PO z PSLem miało osiem lat na wykonanie tych inwestycji i nawet nie zaczęli a PiSowi udało się to w 2 lata, coś dziwnego. Nie mówiąc o powiecie i staroście, który od dwudziestu lat nic nie robi
mirek k
+1 # mirek k 2018-09-25 20:34
Marszalek i Poslanka wyciagneli z portfela i nam dali.....ale jestescie załośni...
o
0 # o 2018-09-25 21:06
Żałosny to jesteś ty urzedasku, argumentów brakuje to trzeba obrazać. Jakoś poprzedni Marszałek i posłowie w ogóle nie interesowali się Lubaczowem, przez długich 8 lat rządów PO-PSL.
I
+1 # I 2018-09-25 19:51
Na pewno nie rzad, jak już są to pieniądze z RPO 2014-2020 czyli kasa tej złej wg rządu UE. Jak tak wszystko robi pięknie to czemu unieważnili przetarg na drogę do Zapałowa, za drogo to dołóżcie przecież na wszystko jest. A MDK i termomodernizac ja to inwestycje miasta wiec tu już pojechałeś na całego.
buhaha
-2 # buhaha 2018-09-25 18:57
Czepiasz się ministra ,gdzie był obecny burmistrz dlaczego czekał z budową basenu na rok wyborczy przecież mógł zacząć wcześniej .
I
+6 # I 2018-09-25 19:57
bip.msit.gov.pl/.../...
pozycja nr 16 sprawdź sobie kiedy przyznali kasę i lata finansowania inwestycji i bedziesz wiedział dlaczego teraz jest realizowany basen a dodatkowo basen miał być podobno pierwotnie przy ZS-ie i zmiany tez opóźniły inwestycje
Ccc
+1 # Ccc 2018-09-25 19:57
Cytuję buhaha:
Czepiasz się ministra ,gdzie był obecny burmistrz dlaczego czekał z budową basenu na rok wyborczy przecież mógł zacząć wcześniej .

Co ma do tego rok wyborczy? Jak wytłumaczyć tumanerii że wnioski się składa kiedy jest nabór a nie kiedy się chce? Czy to w ogóle tumaneria zrozumie? Czytając te wypociny myślę że nie. Tuman pozostanie tumanem na wieki wieków amen.
buhaha
-2 # buhaha 2018-09-25 20:22
Nie pindol głupot mogli zacząć budowę wcześniej tylko burmistrz nie dogadał się z ''brydżystą '' powiatowym z zsl który nie chciał się dołożyć do budowy basenu i min. dlatego zmieniła się lokalizacja tego obiektu.
ewa
+1 # ewa 2018-09-25 20:35
zwlaszcza ten z lepszego sortu
n
+2 # n 2018-09-25 15:25
Lepsza wizyta nawet wiceministra,ni ż bicie czołem przed pustym Bronkobusem.Nie którzy nasi samorządowcy już o tym zapomnieli.
eastwest
+3 # eastwest 2018-09-25 16:02
+10
Paweł
+6 # Paweł 2018-09-25 16:08
Ala na burmistrza no bez jaj przecież ona nie potrafi sobie z uczniami poradzić jestem z PiS ale na nią nie zagłosuje porażka!!! Jaki pojęcie o Polityce może mieć katechetka ??
Ama
-2 # Ama 2018-09-25 16:40
Projektu budowy obwodnicy w Lubaczowie zaczęli Po-PSL. Taka jest prawda. Nie przypisujcie innym żądlił. Dobrze ze jest to zadanie kontynuowane. Awantury tez były i to powinien pamiętać radny Hulak.
buhaha
+3 # buhaha 2018-09-25 19:11
Tak osiem lat projektowali i nic nie zrobili taka prawda .
antoś
+4 # antoś 2018-09-25 20:08
"Ama"]Projektu budowy obwodnicy w Lubaczowie zaczęli Po-PSL. Taka jest prawda. Nie przypisujcie innym żądlił. Dobrze ze jest to zadanie kontynuowane. Awantury tez były i to powinien pamiętać radny Hulak.

Te dziady z PSL kolebki nie potrafili utrzymać, czyli Mleczarni tylko zlikwidować i sprzedać, tak właśnie chłopska partia dba o swój elektorat. O jakiej obwodnicy myśleli? Kto z nimi jeszcze chce współpracować?! Baranie weź się w głowę stuknij. Tak głosujecie na tych leśnych dziadków a powiat jak był najbiedniejszy w Polsce tak jest i z nimi u władzy dalej będzie, Krasnystaw, Bychawa i wiele innych miasteczek ma swoje mleczarnie, przetrwali trudne czasy i funkcjonują dziś wybornie a dla nas starosta przygotował igrzyska w postaci supermarketu!!! !!!! Głosujcie dalej na tych nieudaczników, brawo!!!
Palcem
0 # Palcem 2018-09-26 11:04
Cytuję Ama:
Projektu budowy obwodnicy w Lubaczowie zaczęli Po-PSL. Taka jest prawda. Nie przypisujcie innym żądlił. Dobrze ze jest to zadanie kontynuowane. Awantury tez były i to powinien pamiętać radny Hulak.

Tak, PSL zaczął projektować palcem po mapie ale przyszedł PiS i zrealizował, taka mała różnica
Glupi Jasio
+6 # Glupi Jasio 2018-09-25 17:39
Jak miło poczytać, gdy kwiczy PSL.Wzorem stolicy można jeszcze organizować pikiety na rynku aby wrzeszczeć, skakać, tupać, walić głową o bruk, a nawet zapalić świeczki!
mirek k
+6 # mirek k 2018-09-25 18:10
Ale ten lubaczowski narod jest zgodny, plusuje prawdziwych Polakow a lewactwo minusuje. W wyborach przynajmniej 110% poparcia
buhaha
+2 # buhaha 2018-09-25 19:22
Komu przeszkadza nowy stadion w Lubaczowie burakom z zsl i po ?Pytam się dlaczego buractwo zsl i po nie budowało basenu, stadionu przez osiem lat swoich rządów ?Czekaliście na pisowski rząd aby dostać dofinansowanie?
mieszkaniec
-1 # mieszkaniec 2018-09-25 20:53
czekało na takiego buraka jak ty!!
Ccc
-2 # Ccc 2018-09-25 22:01
Daj spokój przecież to niewyuczalny cep. Do takiego nic nie dociera bo cepy nie mają mózgów.
Marek
+5 # Marek 2018-09-26 12:46
Chciałem się spytać czy ci państwo co tak się reklamują nie zaniedbują swoich obowiązków zawodowych za ,które pobierają pieniądze ?
Maks
+5 # Maks 2018-09-26 12:48
POLSKIE ZOO
Tesa
-3 # Tesa 2018-09-26 14:39
Nie cierpię jarosławskich przekupek!!!
Pejo
-1 # Pejo 2018-09-27 08:18
Szkoda, że dyr. MOSiRu nie przegonił ich w cholerę za włażenie na płytę bez pozwolenia!