ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Pomóż 22-letniemu Bogdanowi stanąć na nogi


Ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy dla 22-letniego mieszkańca Starego Sioła Bogdana Kuźmika, który po wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa.

Do dramatu, w wyniku którego Bogdan musi dziś się poruszać na wózku inwalidzkim doszło w wakacje. 22-latek wybrał się ze znajomymi nad jezioro. Skakali do wody na główkę. Niestety dla Bogdana skok okazał się dramatyczny.

Chwila, moment, jeden nieprzemyślany skok do wody na główkę... uszkodzony kręgosłup na poziomie szyjnym wraz z uciskiem na rdzeń próbuje złamać moje życie. Miałem bronić pracę dyplomową, tymczasem leżałem w szpitalu i walczyłem o sprawność. Nigdy nie myślałem, że znajdę się w takiej sytuacji, że jeden moment zaważy na reszcie mojego życia. Mam dopiero 22 lata i tak proste marzenia, jak każdy z nas. Nie mam jednak zdrowia, nie jestem sprawny, muszę poruszać się przy pomocy wózka. Tylko intensywna rehabilitacja da mi szansę, że jeszcze kiedyś dam radę pójść na spacer. Czy pomożesz? - tak opisuje Bogdan Kuźmik swoją tragiczną historię

Jest szansa, że 22-letni mieszkaniec Starego Sioło będzie mógł ponownie stanąć na nogi. Niestety, rehabilitacja jest niezwykle droga. Potrzeba 270 tys. złotych.

Możemy pomóc Bogdanowi przelewając pieniądze poprzez portal siepomaga.pl (kliknij tutaj, aby przejść).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Pan Jan
+19 # Pan Jan 2018-09-20 12:06
Szczerze współczuje temu chłopakowi i mam nadzieję, że wyjdzie z tego i że to będzie przestrogą dla ludzi którzy w podobny sposób ryzykują utratę zdrowia i życia żeby się popisać przed kolegami, a wystarczy odrobina rozsądku i rozwagi. POWODZENIA Panie Bogdanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jolka
+1 # Jolka 2018-09-24 09:49
Czy ty Panie Janie także wszytko w swoim życiu robisz dobrze z rozwagą? Nie popełniasz błędów?. Każdy z nas w swoim życiu popełnia błędy za które musi płacić, u Bogdana niestety ten błąd zauważył na jego życiu. Ale to nie powód żeby ludzie krytykowali bo on tej krytyki Teraz nie potrzebuje tylko wsparcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
D.
+10 # D. 2018-09-20 13:05
I na co ci tego było chłopie? Całe życie spaprane przez glupi skok. Na YT jest ciekawy film pt. Ostatni Skok. Może po obejrzeniu go pewnym ludziom coś zacznie świtać w głowie. Wczoraj w tym miejscu mogło być 5 metrów a dzisiaj no cóż. Wszystko teraz zależy od ludzi dobrej woli. 22 lata, całe życie przed tobą ale wystarczy chociaż czasami włączyć myślenie. Szybkiego stanięcia na nogi życzę i więcej rozsądku w przyszłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Andrzej
+16 # Andrzej 2018-09-20 14:17
Niestety, mając 22 lata nie zawsze myśli się rozsądnie, kiedyś mając tyle lat myślałem inaczej niż teraz.Szybkiego powrotu do zdrowia.Trzymaj się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Xxxx
-8 # Xxxx 2018-09-20 19:46
Dlaczego usówacie komentarze nic złego nie napisałem a kom został usunięty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wrażliwy
+5 # wrażliwy 2018-09-20 20:17
sam widzisz jak napisałeś ( ort), zresztą jak nie chcesz pomóc to nie przeszkadzaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Renata
+4 # Renata 2018-09-20 20:16
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, trzymamy kciuki za Ciebie, i wiemy ze dasz rade. Bylismy, jestesmy, i bedziemy razem z Toba. Bogdan miales cale zycie przed soba, czy nie mogles zyc tak normalnie jak inni.
Wiemy ze jest Ci ciężko, ale pomozemy Ci zebys stanal na nogi. Duzo zdrowka, trzymaj sie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
To nasz kolega! POMO
+11 # To nasz kolega! POMO 2018-09-20 22:09
Co by sie nie stało to nasz kolega! Pomożemy!!!!! Pieniądze będą zebrane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
u
-11 # u 2018-09-21 07:43
Spierd.z tymi falszywymi komentarzami... interesuje was tylko wlaasna dupa a nic nie dacie bo nie macie dziady...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xgAfvd
+4 # xgAfvd 2018-09-21 13:35
Bogdan Dużo zdrówka i powrotu do zdrowia,pomożem y ci w tym!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Pomagaczka.
+4 # Pomagaczka. 2018-09-23 23:36
Bodzio wyjdzie z tego mimo wszystko wierzę w to z całych sił i wiem że jeszcze kiedyś będzie chodził na spacery a wasze komentarze że ludzie są fałszywi to nie pod tym postem. Bogdan wierzę w Ciebie wiem że będzie dobrze. Trzymam kciuki i życzę siły byś miał ja podczas ćwiczeń.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi