ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Poważny wypadek motocyklisty w Oleszycach. Zabrał go helikopter LPR [ZDJĘCIA]


Dzisiaj około godziny 12:00 na ulicy Sapiehy w Oleszycach doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. 26-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie.

Motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w przydrożny rów.

Jak informuje nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie kpt. Wojciech Wus, motocyklista najprawdopodobniej jechał z nadmierną prędkością.  

26-latek został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ze stadionu w Oleszycach.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Paweł
+1 # Paweł 2018-08-24 14:56
Za wolno jechał ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Piotrr
-8 # Piotrr 2018-08-25 14:16
Nawet gdyby jechał za szybko to nie jestem pewien czy to SAMA prędkość przyczyniła się do tego wypadku...?! Tam przy wyjeździe z ulicy Dzialynskiego jest dużo drobnego żwiru i piachu naniesionego przez auta jeżdżące na Lubomierz itp...i nie tylko...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lala
+9 # Lala 2018-08-26 22:15
Kilka minut szybciej jechał w średnim wieku Pan na skuterze i nie przewrócił się na zwirze i piasku. Bo miał 40 na liczniku. Zwolnijcie ludzie nie będziemy szkodzić sobie nawzajem. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
LAPA
0 # LAPA 2018-08-28 23:32
WIDOCZNIE ZA WASKA BYLA DROGA ..A JUZ KIEDYS DOSTAL SZANSE OD BOGA ..SZKODA MATKI SIORY ..A WY DURNIE NADAL KUPUJCIE MOTORY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
D.
-8 # D. 2018-08-24 14:57
czy to korni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zzz
+11 # Zzz 2018-08-24 15:31
Niee
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lol
+9 # Lol 2018-08-24 16:32
Cytuję D.:
czy to korni?

Korni nie ma 26 lat ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Aninim
-2 # Aninim 2018-08-24 15:03
KornI???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
K
+2 # K 2018-08-24 15:21
Inny kask ma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
milicjant
+6 # milicjant 2018-08-24 15:39
a przed wypadkiem wycie na pol oleszyce
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
P.
+3 # P. 2018-08-24 17:54
tu jest wszystko napisane

m.facebook.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Obserwator
-4 # Obserwator 2018-08-24 18:23
Jak ten cały Korni będzie jeździł tak jak do tej pory to podzieli los poszkodowanego. ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
gosc
-6 # gosc 2018-08-24 19:16
Korni jeździ ostrożnie i nie jak 90% dzisiejszych motocyklistów, czyt. jak skończeni debile. I nie, nie pisze to Karol tylko osoba, która zna go dużo lepiej niż ty :) jeśli masz jakieś zastrzeżenia i problemy co do jego jazdy to wiesz gdzie pisać - do niego a nie anonimowo jak pizda. Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Piotrr
+7 # Piotrr 2018-08-24 19:53
Cytuję gosc:
Korni jeździ ostrożnie i nie jak 90% dzisiejszych motocyklistów, czyt. jak skończeni debile. I nie, nie pisze to Karol tylko osoba, która zna go dużo lepiej niż ty :) jeśli masz jakieś zastrzeżenia i problemy co do jego jazdy to wiesz gdzie pisać - do niego a nie anonimowo jak pizda. Pozdrawiam :)

...dkaczego Ty piszesz anonimowi...?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
gosc
-3 # gosc 2018-08-24 22:32
dokladnie ?a dlaczego ty piszesz anonimowi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Pbrr
-15 # Pbrr 2018-08-24 18:36
Jak masz zastrzeżenia do jego jazdy to napisz mu w prywatnej wiadomości :) ja zastrzeżeń nie mam ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AS
-2 # AS 2018-08-24 19:32
Cytuję Pbrr:
Jak masz zastrzeżenia do jego jazdy to napisz mu w prywatnej wiadomości :) ja zastrzeżeń nie mam ;)


ty moze nie masz ale przypadkowy uczestnik ruchu moze mieć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
x
+2 # x 2018-08-24 19:51
Sapiehy czy Zamkowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ChamZeWsi
+1 # ChamZeWsi 2018-08-24 20:32
Łu nas w cewkowie jak chłop wsk'a gonił i w zetora zajebau to aż mu szpachla baku odpadla. Pozdrawiam Ryzykantow z trojmiasta ;)#Thug Cewkow
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kik
+5 # kik 2018-08-24 22:19
korni, ty nie zdążysz się wyp....yć na tym swoim motorze, prędzej ci policja prawko dożywotnio zabierze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kasia
+6 # Kasia 2018-08-24 23:04
Mój pies też się nazywa Korni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
XIX
+10 # XIX 2018-08-25 07:30
Wieśniaki z Oleszyc pokazują poziom...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
On
+5 # On 2018-08-25 09:08
Mam nadzieję, że to jednak nie z Oleszyc. Trzymajmy kciuki, żeby chłopak wyszedł z tego ;(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dawid
0 # Dawid 2018-10-10 16:42
Chociaż maja poziom. Ty tego nigdy nie zrozumiesz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
n
-10 # n 2018-08-25 18:39
Zna ktos tego ochlaptusa ktory codzienni pije piwo na elektrowni?? Od wiosny nawet w zimie stoi z tel i pije i smieci..trzeba to chyba zglosic gdxies.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dead
-11 # dead 2018-08-25 18:41
Ten wystrzyzony?? W sklepie budowl.pracuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tomasz D.
+7 # Tomasz D. 2018-08-26 09:57
Widziałem moment wypadku - wpadł w poślizg prawdopodobnie przez piasek i zwir na asfalcie, który zostawiają za soba pojazdy skrecajace na Lubomierz. Kierowca motocykla był trzeźwy zwyczajnie miał pecha miał prawo jazdy na ten motor, a moto to Yamaha R6. To żaden korni tylko inny chłopak, który mieszka w Oleszycach - nie pije ani nie pali. Pech to pech - nie oczerniajcie jak go nie znacie, bo ja znam go osobiscie i zlego slowa nie powiem. Dzisiaj on jutro wy trzeba uwazac.Zycze mu powrotu do zdrowia - rehabilitacja bedzie dluga i kosztowna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
KORNI
+7 # KORNI 2018-08-26 12:42
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Piotrr
+4 # Piotrr 2018-08-26 13:06
Zgadzam się w 100%!!! Szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AS
-6 # AS 2018-08-26 15:08
Cytuję KORNI:
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)

Cytuję KORNI:
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)


Aha! brak mandatu swiadczy że nigdy nie łamiesz przepisow i m.in szybkosci. Gratuluje dobrego samopoczucia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
KORNI
+4 # KORNI 2018-08-26 15:18
Czytaj że zrozumieniem. Napisałem że jeżdżę przepisowo. A po drugie nie mam zamiaru komuś się tutaj tłumaczyć, tym bardziej że nawet nie wiesz jak jeżdżę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
KORNI
+3 # KORNI 2018-08-26 15:19
A po następne odzywają się ludzie z puszek co jeżdżą 50km/h w terenie non stop. Ciekawe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Janek
0 # Janek 2018-08-27 10:23
Cytuję KORNI:
A po następne odzywają się ludzie z puszek co jeżdżą 50km/h w terenie non stop. Ciekawe.


Tak Panie Korni, czy jak się tam nazywasz. Chwalisz się, że od sześciu lat nie dostałeś mandatu. Ja też jeżdżę motorem i jak to nazwałeś puszką. Tak jeżdżę w zabudowanym 50 a po za 90. Nie wymuszam pierwszeństwa, nie wyprzedzam na ciągłej. Da się tak. Ostatni mandat dostałem 17 lat temu. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bukka
-3 # Bukka 2018-08-26 17:11
Oleszyce miasto bycze cztery domy dwie ulice ......i się popisal na motorze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
0 # AnonimowyAnonim 2018-08-26 21:44
A tak na uboczu - kto to jest Korni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zzzzz
0 # Zzzzz 2018-08-27 01:37
Jak ma na imie ten chlopak ??? I czy prezyl ? Ludzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zzzzz