ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Droga z Lubaczowa do Oleszyc jest już przejezdna [ZDJĘCIA]


Przez prawie dwa tygodnie była zamknięta droga wojewódzka 867 pomiędzy Oleszycami i Lubaczowem. Drogowcy na tym odcinku układali masę bitumiczną. Dzisiaj zgodnie z planem droga została ponownie otwarta.

Na trasie Lubaczów-Oleszyce od skrzyżowania z powstającą obwodnicą do stacji Orlen pojawił się nowy dywanik asfaltowy.  Jednak nie na całym odcinku – nowej warstwy masy bitumicznej brakuje w pobliżu przejazdu kolejowego, gdzie trwają prace związane z m.in. poszerzaniem pasa drogowego.

Prace związane z budową obwodnicy Oleszyc i odcinka na drodze z Lubaczowa do Oleszyc mają zakończyć się do końca października.

Za przebudowę drogi wojewódzkiej 867 odpowiada firma PBI.

otwarta-lubaole00.JPGotwarta-lubaole02.JPGotwarta-lubaole03.JPGotwarta-lubaole04.JPGotwarta-lubaole05.JPGotwarta-lubaole06.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Radio
-12 # Radio 2018-07-07 15:57
No to teraz czekamy na pierwszą ofiarę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
zaqwertyui
+11 # zaqwertyui 2018-07-07 16:56
Jedna ofiara już się tutaj wypowiedziała.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Pasażer
0 # Pasażer 2018-07-07 22:41
Teraz będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
amek
+16 # amek 2018-07-07 16:55
niestety prawde powiada... teraz to głupków i gówniarzy w taty samochodzie fantazja bedzie ponosic..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Adi
+4 # Adi 2018-07-07 17:16
Dlaczego droga do przejścia granicznego w Budomierzu podczas remontu nie została poszerzona?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Polak
+5 # Polak 2018-07-07 23:02
wybory idą drogi trzaba robić ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mieszkaniec
+7 # Mieszkaniec 2018-07-08 08:18
A dlaczego firma robiąc remont ulicy od Tesco do stacji Orlen zapomniała o niepełnosprawny ch na wózkach, brak zjazdów z chodników!!! Może jeszcze jest czas by to poprawić???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Swoj
+1 # Swoj 2018-07-08 10:05
Racja tu masz pelna racje ;d jak cos robic to raz a dobrze a nie ze cos zrobia i zaraz wielkie haloo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lubacz
+2 # Lubacz 2018-07-08 13:44
Cytuję Mieszkaniec:
A dlaczego firma robiąc remont ulicy od Tesco do stacji Orlen zapomniała o niepełnosprawnych na wózkach, brak zjazdów z chodników!!! Może jeszcze jest czas by to poprawić???

Porażka totalna!!! Włodarze miasta interweniujcie w tej sprawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
polo
+2 # polo 2018-07-08 12:15
parodie robią w sumie już trzy tygodnie zamknięta ta trasa była i nic nie zrobione,pytani e czy do świąt Bożego Narodzenia się wygramolą.Widać jaka firma taką praca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kierowca
-2 # Kierowca 2018-07-08 14:30
Przynajmniej wycieli większość drzew, które w przypadku utraty panowania nad kierownicą stanowiły zagrożenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
hoho
+3 # hoho 2018-07-08 15:25
o to ta droga gdzie drzewa na drogę wyskakują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
PoliJutu
+2 # PoliJutu 2018-07-09 15:46
Pracownicy czerwoniuchy, pewnie z promil dziś każdy miał, nawet kierować ruchem nie potrafią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
y
-3 # y 2018-07-09 16:26
Wyjebali droge do niebe...jesszcz e wyrzej sie nie dalo podniesc???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
y
-7 # y 2018-07-09 16:28
Tam same glaby robia takie wargusy w czapkach z dasskkiem i zajeczymi wargami...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować