ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Zmiany księży w parafiach

W Starym Dzikowie proboszczem nie będzie ks. Piotr Podborny fot. wikipedia.org
W Starym Dzikowie proboszczem nie będzie ks. Piotr Podborny fot. wikipedia.org

W Starym Dzikowie proboszczem nie będzie ks. Piotr Podborny fot. wikipedia.org

Ordynariusz diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. biskup Marian Rojek zdecydował o zmianach wikariuszy i proboszczów. Także tych związanych z Ziemią Lubaczowską.

Proboszczowie i Administratorzy

ks. mgr Paweł Piotr KRUK, dotychczasowy administrator parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem tejże parafii;

ks. mgr lic. Robert MOKRZYŃSKI, dotychczasowy proboszcz parafii pw. MB Różańcowej w Lubyczy Królewskiej z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie;

ks. mgr lic. Piotr PODBORNY, dotychczasowy proboszcz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Starym Dzikowie z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany proboszczem parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach;

Wikariusze

ks. mgr Marian MACIOŁEK, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Stanisława Bpa w Lubaczowie z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce;

ks. mgr Michał MOŃ, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława Bpa w Lubaczowie;

ks. mgr Sławomir SKOWROŃSKI, dotychczasowy wikariusz parafii pw. MB Królowej Polski w Zamościu z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Stanisława Bpa w Lubaczowie;

ks. mgr Tomasz SZADY, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Stanisława Bpa w Lubaczowie z dniem 16 sierpnia 2018 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim.

Źródło: diecezja.zamojskolubaczowska.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

MXMR
-1 # MXMR 2018-06-24 17:15
Z jakiej okazji Dzików pierwszy na tabloidach w tej sprawie :D ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
squaa
+8 # squaa 2018-06-24 18:56
a czemu nie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dzikowianin
-1 # dzikowianin 2018-06-24 21:48
Bo się niezłe rzeczy działy za jego kadencji xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
cde
+7 # cde 2018-06-24 23:18
to ciężki teren dla proboszczów,..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
M.....
+2 # M..... 2018-06-27 22:02
Cytuję cde:
to ciężki teren dla proboszczów,..

Cytuję cde:
to ciężki teren dla proboszczów,..

Cytuję cde:
to ciężki teren dla proboszczów,..

Nieprawda mieliśmy świetnych proboszczów A to była wielka porażka która za długo trwała .....za dużo by pisać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dzik savage
0 # dzik savage 2018-07-12 23:35
Cytuję cde:
to ciężki teren dla proboszczów,..

A aktualnym przypadku to tylko ciężki proboszcz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
niewirny
-1 # niewirny 2018-06-26 21:45
Cytuję MXMR:
Z jakiej okazji Dzików pierwszy na tabloidach w tej sprawie :D ?

Bo PARAFIANKI z Dzikowa mają MOC
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
MXMR
0 # MXMR 2018-06-27 07:58
Cytuję niewirny:
Cytuję MXMR:
Z jakiej okazji Dzików pierwszy na tabloidach w tej sprawie :D ?

Bo PARAFIANKI z Dzikowa mają MOC


Chyba raczej nie mają Boga w sercu. Po tym co w diecezji huczy na temat tej parafii, mam wrażenie że ta parafia jak Czarnobyl dla Ukrainy ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dzikowianin
0 # dzikowianin 2018-06-28 00:58
Cytuję MXMR:
Cytuję niewirny:
Cytuję MXMR:
Z jakiej okazji Dzików pierwszy na tabloidach w tej sprawie :D ?

Bo PARAFIANKI z Dzikowa mają MOC


Chyba raczej nie mają Boga w sercu. Po tym co w diecezji huczy na temat tej parafii, mam wrażenie że ta parafia jak Czarnobyl dla Ukrainy ;)

XDDD
proboszcz wszystkich wyzywa i wina parafianek XD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
xdxd
+5 # xdxd 2018-06-24 21:52
Dobrze ze w Oleszycach bez zmian bo sa wspaniali ksieża a szczegolnie ks Radek miły ksiadz a dzieci go uwielbiaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
aa
0 # aa 2018-06-25 15:53
Cytuję xdxd:
Dobrze ze w Oleszycach bez zmian bo sa wspaniali ksieża a szczegolnie ks Radek miły ksiadz a dzieci go uwielbiaja



Ksiądz Józef jest zły;-)????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Krul
+4 # Krul 2018-06-24 22:28
Szkoda ze w Lubaczowie nadal bez zmian... Znowu muszę chodzić do innego kościoła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
man
+2 # man 2018-06-24 22:55
Zapraszam do Cieszanowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
eryk
+10 # eryk 2018-06-25 00:27
Szkoda Tomka Szadego ....dziekuje za posluge wspanialy kaplan..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Judyta
+10 # Judyta 2018-06-25 10:21
Ksiedza Mariana Maciołka również wspaniały Kapłan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
+4 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 07:38
Portal zlubaczowa.pl nie przedstawił tutaj wszystkich zmian na terenie Ziemi Lubaczowskiej np. nie napisał, że nowym wikariuszem w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej będzie ks. Mateusz Maksim. A więc proszę, przedstawcie wszystkie zmiany :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
abc
+3 # abc 2018-06-25 11:40
Jak również o nowo wyświęconych księżach z naszego powiatu ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
+1 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 13:11
Co racja to racja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lubacz
0 # Lubacz 2018-06-27 17:53
szczerze to mi to koło ........... wiecie gdzie kolejne nieroby z parafii do parafii i tak na emeryturkę się kręcą z opłaconym ZUSem . Widzieliście kiedyś księdza który stoi w kolejce do lekarza :-:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować