ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Sławomir gwiazdą Dni Horyńca-Zdroju [ZOBACZ PROGRAM IMPREZY]


Na początku lipca swoje święto będą obchodzić mieszkańcy Horyńca-Zdroju. Z tej okazji w tamtejszej miejscowości odbędzie się dwudniowa impreza podczas której wystąpi m.in. Sławomir.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

bogdan
+11 # bogdan 2018-06-22 17:31
Wieś zadowolona
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
no cóż
+16 # no cóż 2018-06-23 07:34
prosta muzyka dla prostych ludzi, ot co
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Amadeusz
-6 # Amadeusz 2018-06-23 12:56
Szkoda, że takich jest większość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
chochoł
-1 # chochoł 2018-06-25 13:43
Tak ty to pewnie byś wolał koncert smyczkowy posłuchać. Taka muzyka jest najlepsza na takie imprezy i nie ma co tu dyskutować co kto lubi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Wiesiek
+5 # Wiesiek 2018-06-22 17:35
No my ludzie ze wsi zadowoleni a ty z wypizdziejewa dolnego też?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Z
-4 # Z 2018-06-23 16:37
Cytuję Wiesiek:
No my ludzie ze wsi zadowoleni a ty z wypizdziejewa dolnego też?

Na Wypiździkrowie Małym duże niezadowolenie, bowiem spodziewano się Marii Peszek, ewentualnie Macieja Maleńczuka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mała
+11 # Mała 2018-06-22 18:11
Oj ten zespół Fokus Live to porażka, z playbacku grają i nie ukrywają tego. Na weselu u znajomych mieli podłączonego laptop i dodatkowo tablet.....tota lna porażka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
gość
+9 # gość 2018-06-22 20:11
...a w Oleszycach ma być Norbi...Gospoda rz Oleszyc Pan Burmistrz to jest dopiero persona zarabia jak poseł i zaprasza gwiazdy wielkiego formatu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
+3 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 08:23
No ty się chyba nie znasz się na polityce, on nie zarabia jak poseł. Nie słyszałeś słynnej wypowiedzi Bieńkowskiej? To może ja zacytuję: ,,Za 6 tysięcy to pracuje albo złodziej albo idiotą"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
katalina
-10 # katalina 2018-06-22 20:55
Troche pózno ten koncert Sławomira zrobili.Mogło być o godz.19
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
+6 # AnonimowyAnonim 2018-06-23 07:54
Cytuję katalina:
Troche pózno ten koncert Sławomira zrobili.Mogło być o godz.19

Lepiej niż w tamtym roku Margaret w Lubaczowie - o 16:00...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
eryk
-15 # eryk 2018-06-23 09:28
Milosc milosc w Zakopanym...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
w Zakopanym
-4 # w Zakopanym 2018-06-23 20:16
idź ty wiechciu w ch...uj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
zakopiańczyk
+6 # zakopiańczyk 2018-06-23 16:57
Dobra pora Sławomira darmówka i jeszcze grymasy .Wakacje , pracujący zdążą sie jeszcze wyspać .Artyści na Kresowym Jadle też zaczynali o takiej porze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
gosc
+2 # gosc 2018-06-23 20:46
Cytuję zakopiańczyk:
Dobra pora Sławomira darmówka i jeszcze grymasy .Wakacje , pracujący zdążą sie jeszcze wyspać .Artyści na Kresowym Jadle też zaczynali o takiej porze.

Pora dobra tylko szkoda ze w poniedziałek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
xdxd
+6 # xdxd 2018-06-23 23:06
Marudzacy narod ciagle narzekaja świry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
eryk
-11 # eryk 2018-06-24 00:29
Ty sie pedale nie odzywaj wiechciu buehehe skad jestes puchacze niwki czy jeszcze dalej wiochmenie z passata??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kierowniczka
+8 # Kierowniczka 2018-06-24 08:42
Cytuję eryk:
Ty sie pedale nie odzywaj wiechciu buehehe skad jestes puchacze niwki czy jeszcze dalej wiochmenie z passata??

Cytuję eryk:
Ty sie pedale nie odzywaj wiechciu buehehe skad jestes puchacze niwki czy jeszcze dalej wiochmenie z passata??

Ehhh, biedne te passaty i ich kierowcy w dzisiejszych czasach. Co te memy robią z ludźmi. Człowiek jeździ poczciwą starowinką póki nie nadejdzie jej (jego) kres, bo i sprzedać siënie opłaca, a tu zewsząd hejt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kierowniczka
+4 # Kierowniczka 2018-06-24 08:43
"Się nie opłaca"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
bolo
-5 # bolo 2018-06-24 10:19
Można, Panie Burmistrzu Lubaczowa, na nauki do Pana Burmistrza H.Zdroju,a nie chołote zapraszać do Lubaczowa.W T.Lubelskim był Zenek M i przyciągnał tłumy-można czy to takie trudne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ja
+6 # ja 2018-06-25 05:49
Cytuję bolo:
Można, Panie Burmistrzu Lubaczowa, na nauki do Pana Burmistrza H.Zdroju,a nie chołote zapraszać do Lubaczowa.W T.Lubelskim był Zenek M i przyciągnał tłumy-można czy to takie trudne.

A kto ci każe cierpieć w Lubaczowie? Jedź tam gdzie Zenki Sławomiry i inny badziew żałosny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tom
+4 # Tom 2018-06-24 12:11
#bolo - Horyniec Zdrój to wieś, a nie miasto. Tam rządzi wójt, a nie burmistrz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Z
-9 # Z 2018-06-24 12:58
Szpak to było do śmiechu i dla jaj w Lubaczowie, choć pewnie kasy poszło grubo, trudno się bawić przy czymś takim. Dziś ludzi ściąga tylko gruba rozrywkowa muzyka, jak Sławomir. Zwłaszcza że dosłownie za darmo, jak ktoś szuka doznań artystycznych niech sobie do filharmonii w Rzeszowie pojedzie, bulnie 200 zł i chodzi zadowolony chudszy o 200 zł a pełny o mistrzowskie szarpanie druta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
0 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 08:25
[quote name="Anonimowy Anonim"]No ty się chyba nie znasz się na polityce, on nie zarabia jak poseł. Nie słyszałeś słynnej wypowiedzi Bieńkowskiej? To może ja zacytuję: ,,Za 6 tysięcy to pracuje albo złodziej albo idiota"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
0 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 08:26
No ty się chyba nie znasz się na polityce, on nie zarabia jak poseł. Nie słyszałeś słynnej wypowiedzi Bieńkowskiej? To może ja zacytuję: ,,Za 6 tysięcy to pracuje albo złodziej albo idiota"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
AnonimowyAnonim
0 # AnonimowyAnonim 2018-06-25 08:31
Tylko nie on...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ox
+3 # ox 2018-06-25 09:21
gwiazda ? proszę o lepszy dobór slow .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Basia
+2 # Basia 2018-06-25 11:56
A czy ten koncert Sławomira to darmowy czy będą jakieś bilety...wolę być przygotowana...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
chochoł
+5 # chochoł 2018-06-25 13:42
Płaciłaś kiedyś na dniach jakiegoś miasta lub wioski bilety?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
bolo
+3 # bolo 2018-06-25 16:45
juz zapłaciłas w podatkach, ile razy chcesz płacic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować