ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Policja poszukuje sprawcy

fot. archiwum KPP Lubazców
fot. archiwum KPP Lubazców

fot. archiwum KPP Lubazców

Policja poszukuje świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat śmiertelnego potrącenia rowerzysty, do którego doszło wczoraj około godz. 7 na trasie Narol - Płazów.

Wczoraj rano rowerzysta, jadący drogą relacji Narol - Płazów, zauważył w rowie leżącego mężczyznę, a obok niego rower. Wezwane na miejsce pogotowie, stwierdziło zgon mężczyzny. Ze śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia wynika, że 43-letni rowerzysta, najprawdopodobniej został potracony przez samochód. Do zdarzenia doszło około godz. 7, na prostym odcinku drogi około 2 km za miejscowością Płazów w kierunku Narola.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub mogące mieć wiedzę na temat tego wypadku, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie ul. Słowackiego 14, tel. 16 632 83 10 lub 997.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Eh
+11 # Eh 2018-06-18 14:15
Jaka [wulgaryzm] trzeba być żeby kogoś potracic i uciec nie udzielając pomocy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aa
+3 # aa 2018-06-18 14:56
Cytuję Eh:
Jaka [wulgaryzm] trzeba być żeby kogoś potracic i uciec nie udzielając pomocy...

Cytuję Eh:
Jaka [wulgaryzm] trzeba być żeby kogoś potracic i uciec nie udzielając pomocy...



Tak skurwiele jezdżą, dzisiaj bialy bus na lezajskich tablicach malo mnie do rowu nie zepchnął. Rowerzyści dla bezmózgowcach za kierownica to stonka która należy niszczyć. Pytam sie jaki problem jest dla kierującego wyprzedzanie rowerzystę 1,5 m od niego? A tak na marginesie remontowana droga Oleszyce-Lubacz ow "mają: scieżki rowerowe, komu je za to "podziekować"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
jedyną nacją
+15 # jedyną nacją 2018-06-18 16:06
bez sumienia jest ta z czarnym podniebieniem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zelwowa
-3 # Zelwowa 2018-06-19 15:24
Ty byś zjechał ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bogdan
+15 # bogdan 2018-06-18 14:22
bankowo jakiś Iwan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
aga
-5 # aga 2018-06-18 17:19
Cytuję bogdan:
bankowo jakiś Iwan


Masz rację, u nas są same aniołki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
xdxd
+16 # xdxd 2018-06-18 18:10
ta to na 100%Ukrainiec jezdza jak piraci nie uważaja na nic tepic takich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
obserwatorka
-3 # obserwatorka 2018-06-19 10:55
Zdjęcie z innego zdarzenia - bo tam nie było straży pożarnej miejsce w którym doszło do tej zbrodni to trasa 865 za płazowem w stronę narola środek lasu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zelwowa
-3 # Zelwowa 2018-06-19 15:24
Jedzcie w stronę Lwowa... Jak Iwan :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
fog
-11 # fog 2018-06-19 23:40
Lubaczowskie szkoły dla ukraińców ?

lo-lubaczow.pl/.../...

Dyrektor , burmistrz sumienia nie mają.
Jak zaczną wyżynać ludność cywilną to oni pierwsi uciekną.
Śmie-- zwierzętom banderowskim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bryk
+5 # bryk 2018-06-20 14:33
Cytuję fog:
Lubaczowskie szkoły dla ukraińców ?

lo-lubaczow.pl/.../...

Dyrektor , burmistrz sumienia nie mają.
Jak zaczną wyżynać ludność cywilną to oni pierwsi uciekną.
Śmie-- zwierzętom banderowskim

Jesteś tak tępy, że nie warto z tobą dyskutować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bryk
+4 # bryk 2018-06-20 14:35
LO to szkoła starosty a ty nawet tego nie wiesz. I jak tu takiego traktować poważnie??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Dobrawa
0 # Dobrawa 2018-06-20 23:13
Lubaczowskie szkoły, w których uczą się uczniowie z Ukrainy, w tym uczniowie posiadający Kartę Polaka, która jest dokumentem potwierdzającym przynależność cudzoziemca do narodu polskiego, to nie tylko uczniowie LO LUBACZÓW, ale i ZS LUBACZÓW i ZS OLESZYCE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
GG
0 # GG 2018-06-21 21:12
Cytuję fog:
Lubaczowskie szkoły dla ukraińców ?

lo-lubaczow.pl/.../...

Dyrektor , burmistrz sumienia nie mają.
Jak zaczną wyżynać ludność cywilną to oni pierwsi uciekną.
Śmie-- zwierzętom banderowskim

Ile ci płacą ruski trollu za sianie nienawiści? Pozwolą ci za to polizać dupę putina?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
fog
-1 # fog 2018-06-20 15:57
bryk
Kim ty możesz być , myślę i myślę
Ukraińcem , zapewne tak
Nic człowieku nie znaczysz ,płynie w tobie zwierzęca krew
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Grzegorz.
-3 # Grzegorz. 2018-06-21 05:33
Zresztą jego pseudo lub nazwisko wiele mówi o pochodzeniu tego gnoja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
GG
-2 # GG 2018-06-21 10:20
Cytuję Grzegorz.:
Zresztą jego pseudo lub nazwisko wiele mówi o pochodzeniu tego gnoja

Każdy śmieć widzi wokół tylko śmieci i gnój. Taka natura śmiecia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
0 # ja 2018-06-21 06:23
Cytuję fog:
bryk
Kim ty możesz być , myślę i myślę
Ukraińcem , zapewne tak
Nic człowieku nie znaczysz ,płynie w tobie zwierzęca krew

Myślisz? Daruj sobie :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi