ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Uwaga na kolejna utrudnienia w ruchu drogowym w Lubaczowie

http://zlubaczowa.pl/http://zlubaczowa.pl/cache/DSC_0018_images_sampledata_parkini_thumb_medium667_400.JPG
http://zlubaczowa.pl/images/sampledata/parkini/DSC_0018.JPG

http://zlubaczowa.pl/images/sampledata/parkini/DSC_0018.JPG

Od piątku (15 czerwca) do niedzieli (17 czerwca) przewidziane zostały utrudnienia w ruchu drogowym w związku z dużą ilością wydarzeń kulturalno-sportowych w okolicach Rynku Miejskiego.

W centrum miasta na czas trwania Dni Lubaczowa częściowo zamknięta zostanie ulica Rynek. Drogi zamknięte będą od godz. 6:00 w piątek (15.06) do godz. 23:00 w niedziele (17.06).

Pierwsze utrudnienia w ruchu kierowcy napotkają w piątek, 15 czerwca. O godzinie 12:30 z placu przy Szkole Podstawowej Nr 2 wyruszy Żakinada, która ulicami Juliusza Słowackiego, Zygmunta Krasińskiego, a następnie Adama Mickiewicza przejdzie na Rynek. W tym czasie przejezdny będzie jeden pas ruchu. Utrudnienia na tych drogach nie powinny potrwać dłużej niż do godz. 13:30.

16 czerwca kierowców czeka dużo więcej problemów z dojazdem w centrum miasta - w tym dniu odbędą się biegi uliczne. Od wczesnych godzin porannych ruch w pobliżu rynku będzie zamknięty, a od godziny 14:00 do godziny 16:00 wystąpią utrudnienia na terenie całego miasta. - informuje Urząd Miejski w Lubaczowie

W związku z zawodami sportowymi dla dzieci szkół podstawowych ruch w centrum miasta od godziny 12:00 będzie całkowicie zamknięty - biegi odbędą się w okół płyty rynku. O godzinie 14:00 wystartują starsi zawodnicy na trasie 5 i 10 km oraz podczas marszu nordic walking. Te zawody na blisko 2 godziny utrudnią ruch w mieście. Trasa zawodów przebiega ulicami:

    - Grunwaldzka
    - 3 Maja
    - Handlowa
    - Słoneczna
    - Kard. Stefana Wyszyńskiego
    - Nowa
    - Marii Konopnickiej
    - Adama Mickiewicza
    - Zygmunta Krasińskiego
    - Mikołaja Kopernika
    - Juliusza Słowackiego
    - Tadeusza Kościuszki
    - Rynek
    - Legionów
    - Unii Lubelskiej
    - Stefana Żeromskiego

więcej informacji o utrudnieniach podczas zawodów na stronie biegów, pod adresem: https://www.facebook.com/events/226644891216666/

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.