ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Uwaga! Z powodu remontu przejazd kolejowy na ul. Mickiewicza w Lubaczowie będzie zamknięty!

fot. Google
fot. Google

fot. Google

Kierowców czekają spore utrudnienia z powodu remontu przejazdu kolejowego na ulicy Mickiewicza w Lubaczowie. Przez kilka dni przejazd będzie zamknięty, a kierowcy będą musieli korzystać z objazdu.

Remont rozpocznie się 11 kwietnia i zakończy 15 kwietnia. W trakcie robót przejazd będzie całkowicie zamknięty. Objazd zostanie wyznaczony przez Oleszyce.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Anonimowy
+10 # Anonimowy 2018-04-03 09:50
Karetka na ul kolejowa pojedzie przez Oleszyce. Brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ja
+7 # Ja 2018-04-03 10:45
W tych dniach jedna karetka powinna stacjonować w mieście. Innego rozwiązania nie widzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Miki
+11 # Miki 2018-04-03 09:55
Jest możliwość przejazdu przez tunel pod torami znajdujący się za wieżą ciśnień i składem węgla.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kodo
+8 # Kodo 2018-04-03 10:15
Karetka nie przejedzie tunelem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Miki
+8 # Miki 2018-04-03 11:03
Miałem tu na myśli samochody osobowe. Co do karetki to dobrym rozwiązaniem będzie gdy Policja lub Straż Pożarna użyczy miejsca dla karetki na swoim terenie na czas remontu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
proste
+3 # proste 2018-04-03 15:46
karetka z pacjentem do tunelu - szybki przeładunek - druga karetka od tunelu do szpitala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
tylek
+6 # tylek 2018-04-03 11:37
logistycy się znaleźli (pierdzielenie dla pierdzielenia)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Barany
+2 # Barany 2018-04-03 11:54
Kareta będzie stała w mieście i co ? Do szpitala później jak wróci chyba logiczne że karetki będą przepuszczać innego rozważania nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ja
+5 # Ja 2018-04-03 15:31
Zgadnij po co by stała? Żeby jak najszybciej zareagować, a nie czekać na przepuszczenie przez przejazd. Nie przyszło ci to do baraniego móżdżku? Najważniejsze żeby ekipa ratunkowa dotarła jak najszybciej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mak
-3 # Mak 2018-04-03 12:10
A piesi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
K.
+8 # K. 2018-04-03 15:01
Przez Oleszyce :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
qwerty
+3 # qwerty 2018-04-03 15:48
piesi mają nogi :) a nogi idą tam gdzie chcesz (zazwyczaj)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jj
+13 # Jj 2018-04-03 12:19
Starosta podpisal umowę. W tych dniach do pacjentów przyleci śmigłowiec LPR.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
LPR
-4 # LPR 2018-04-03 20:28
Cytuję Jj:
Starosta podpisal umowę. W tych dniach do pacjentów przyleci śmigłowiec LPR.

Jaką umowę z kim podpisał ? Przecież zeby śmiģło przyleciało nie trzeba żadnych umów , a po za tym zani przyleci to karetka dwa.razy przez Oleszyce przejedzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jj
+3 # Jj 2018-04-03 22:49
Z Robertem Gałązkowskim haha trochę humoru do tych idiotycznych komentarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
x
+1 # x 2018-04-03 20:43
aż mi słabo =)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Xnet
+3 # Xnet 2018-04-03 23:21
Śmigłowiec jest dla starosty i lokalnej elity A nie dla pacjentów zwykłych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
????????????
+2 # ???????????? 2018-04-03 14:55
Trochę słaby pomysł z całkowitym zamknięciem przejazdu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
????????????
+2 # ???????????? 2018-04-03 14:57
A nocna opieka medyczna? Jak ludzie mają dostać się na SOR w razie pilnej potrzeby, przecież nie każdy ma mały samochód który zmieści się pod wiaduktem kolejowym???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
yy
+1 # yy 2018-04-03 17:35
A pan Burmistrz nie ma jakiegoś pomysłu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mirek blacharz
+1 # Mirek blacharz 2018-04-03 19:11
Jego odp pewnie by brzmiala "sory taki mamy klimat"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Joł
-1 # Joł 2018-04-06 18:19
Dlaczego Burmistrz ma mieć pomysł? Droga jest wojewódzka. Co na to zarządca drogi? Co na to ci co pozwolili na całkowite zamknięcie przejazdu? Głowy w piasek a ludzie niech się złoszczą na Burmistrza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
o matko bosko
+6 # o matko bosko 2018-04-03 17:47
o matko bosko co to bedzi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Jarek
-4 # Jarek 2018-04-03 19:00
Dramat dzieje sie w czasie przejazdu jakiegoś pociągu a co będzie kiedy zamkną drogę na 3 dni kto wpadł na taki debilny pomysł?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
jl
0 # jl 2018-04-03 19:32
Decyzję wydał zapewne jakiś inteligent inżynier
img.sadistic.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
elolol
+9 # elolol 2018-04-03 19:45
Wniosek taki że trzeba budować drogi obwodowe miasta ,aby uniknąć takich problemów w przyszłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
JŁ
+3 # 2018-04-06 18:24
A ile było wrzasku o obwodnicę przez Mazury. Wyobraźmy sobie całkowite zamknięcie mostu na Wiszni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Audi
+1 # Audi 2018-04-03 20:10
Spóźnioony Prima Apilis. Czy co??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Audi
+2 # Audi 2018-04-03 20:14
W dwudziestym pierwszym wieku takie rzeczy. Przecież można w innym miejscu tymczasowy przejazd zrobić. Nie do wyobrażenia co tam się będzie działo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
klik
+6 # klik 2018-04-03 20:21
nikt nie pomyślał o rozwiązaniu np: przejeździe w okolicy żelaznego mostu kolejowego lub za tak zwaną strefą ekonom... skąd również można by było do przemysłowej zrobić fajną obwodnice Luba.. od strony Dachnowa w kierunku Horyńca. takie rozwiązania na przyszłość powinny zostać wykonane co się na pewno nasunie gdy będą te trzy dni ,,odcięcia".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dron
-3 # dron 2018-04-03 22:18
Cytuję klik:
nikt nie pomyślał o rozwiązaniu np: przejeździe w okolicy żelaznego mostu kolejowego lub za tak zwaną strefą ekonom... skąd również można by było do przemysłowej zrobić fajną obwodnice Luba.. od strony Dachnowa w kierunku Horyńca. takie rozwiązania na przyszłość powinny zostać wykonane co się na pewno nasunie gdy będą te trzy dni ,,odcięcia".

Obwodnica do przemysłowej od technicznej jest jak najbardziej realna i pewnie niedroga w realizacji. Ale panu Burmistrzowi się nie podoba z jakiegoś powodu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mario
-4 # Mario 2018-04-03 20:38
Takie zeczy tylko w lubaczowie. Tak wladza dba o ludzi. Ma ich gleboko ale to szcze gleboko a d....e.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tymczasownik
+9 # Tymczasownik 2018-04-03 21:23
Kilka dni a niektórzy lamentują jakby to było kilka miesięcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
dron
-2 # dron 2018-04-03 22:14
Cytuję Tymczasownik:
Kilka dni a niektórzy lamentują jakby to było kilka miesięcy.

lamentują? Jak sobie to wyobrażasz , że cała tamta strona Lubaczowa będzie np. po dzieci do szkól, przedszkoli jeździć przez Oleszyce kilka razy dziennie? Bo ktoś nie zadał sobie trudu ze zrobieniem alternatywnego objazdu. A wiesz co się będzie działo na tym mały przejeździe pod torami w godzinach tzw, szczytu. Będzie jeden wielki burdel.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Tymczasownik
+14 # Tymczasownik 2018-04-03 23:40
Nie ma gdzie zrobić alternatywnego objazdu. Chyba, że jak ktoś wyżej pisał połączyć tzw. strefę ekonomiczną z ulicą Przemysłową, ale to by były spore koszty i moim zdaniem na cztery dni nie ma sensu tego robić, chyba że zrobić na przyszłość prawdziwą drogę. Mogą wozić dzieci pod tunelem, burdel rzeczywiście może tam być, więc można rozstawić tymczasowe światła. Ja miałem do podstawówki ponad trzy kilometry i chodziłem na piechotę i nie narzekałem, dzisiaj kilometr trzeba dzieci wozić i płacz jak zamkną drogę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kler
+8 # kler 2018-04-04 09:24
Zgadzam się w 100 %.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Hans
+4 # Hans 2018-04-03 22:34
Ludzie spokojnie. W cztery dni zbudować wiadukt. To jest wyczyn
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
lola
+4 # lola 2018-04-03 23:01
W Komańczy Też Żyją Ludzie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kolegaoklegi
+2 # Kolegaoklegi 2018-04-05 12:14
ALEM MECYJE!! HA HAAA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bb
+2 # Bb 2018-04-06 10:08
Ja mam tylko nadzieję że jakiś inteligent na stołku pomyślał o postawieniu na ten czas świateł na tunelu przy składzie węgla. Z jednej strony długi wjazd, z drugiej rondo. Wystarczy że mniej doświadczony kierowca wykona jakiś głupi manewr że się zrobi korek i alternatywna droga zostanie zablokowana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
JŁ
+4 # 2018-04-06 18:26
Cytuję Mario:
Takie zeczy tylko w lubaczowie. Tak wladza dba o ludzi. Ma ich gleboko ale to szcze gleboko a d....e.

PKP a lokalna władza. Zgadnij kto mocniejszy. I przestań pisać pierdoły. Lekcje odrobione?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować