Utwór "Ponad podziałami" zespołu Faktura coraz popularniejszy wśród mieszkańców powiatu

"Ponad podziałami" - tak brzmi tytuł świetnego, wesołego i wpadającego w ucho utworu zespołu FAKTURA. Warto przyjrzeć się temu zespołowi - bo zapowiada się bardzo ciekawie!

Zespół ?Faktura? powstał w marcu 2012 roku na potrzeby projektu muzycznego ?Muzyka ponad podziałami?. Grupa została złożona z osób o różnym stopniu zaawansowania muzycznego oraz z rożnych gatunków muzycznych (rock, reggae, ska, muzyka klasyczna). Pomimo tak krótkiego okresu istnienia ekipa bardzo szybko zgrała się ze sobą nie tylko pod względem muzycznym ale również przyjacielskim; świetnie ze sobą współpracuje, dogaduje się pod względem tworzenia nowych utworów, czerpie radość ze wspólnych występów na scenie.

Zespół ?Faktura? pierwszy raz zagrał publicznie na dużej scenie w czerwcu 2012 roku podczas Dni Lubaczowa - od tego czasu wystąpił na wielu koncertach min. na małej scenie podczas ?Rock Festivalu? w Cieszanowie. Muzycy z zespołu ?Faktura? byli pomysłodawcami oraz współorganizatorami koncertu Charytatywnego pod hasłem ?Muzyka ponad podziałami? którego gościem głównym była Ewelina Flinta z zespołem. Obecnie utwory zespołu ?Faktura? można znaleźć na płycie ?Music above divisions?, oraz na Youtube. Zespół dąży do wydania własnej płyty.

Skład:
Jakub Miller - gitara elektryczna
Patrycjusz Zastawny - gitara elektryczna
Gabriel Klatka - wokal
Sylwia Klatka - skrzypce
Małgorzata Czura - skrzypce
Jacek Świstowicz - perkusja
Jakub Paszko - gitara basowa

Piszemy o tym zespole, bo warto promować działalność młodych artystów w naszym powiecie! Wszyscy w redakcji jednym głosem o tym utworze mówią "świetne". Mamy nadzieje, że podzielacie nasze zdanie!

Źródło: fanpage zespołu, zlubaczowa.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: