ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Koncert zespołu RH+ w Oleszycach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. zlubaczowa.pl
fot. zlubaczowa.pl

fot. zlubaczowa.pl

Wczoraj na placu przy Ratuszu Miejskim w ramach Dni Oleszyc zagrała formacja RH+. Pomimo niewielkiej frekwencji zespół odegrał swoje największe przeboje m.in. "Po prostu miłość" czy "Nadzieja".

DSC_0032.JPGDSC_0034.JPGDSC_0051.JPGDSC_0057.JPGDSC_0061.JPGDSC_0064.JPGDSC_0074.JPGDSC_0078.JPGDSC_0081.JPGDSC_0095.JPGDSC_0102.JPGDSC_0104.JPGDSC_0106.JPGDSC_0118.JPGDSC_0144.JPGDSC_0145.JPGDSC_0151.JPGDSC_0171.JPGDSC_0176.JPGDSC_0178.JPGDSC_0184.JPGDSC_0195.JPGDSC_0200.JPGDSC_0202.JPG

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mala
+7 # Mala 2017-06-24 20:32
Dni Oleszyc....to jakaś kpina ;) Zespół zagrał góra 30 minut i o 22 po koncercie i imprezie. Jakaś masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Muzykant
+2 # Muzykant 2017-06-25 10:05
Jaka widownia taki koncert.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
!!!!!!!111111111
+11 # !!!!!!!111111111 2017-06-24 22:55
jaka gmina taka organizacja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Taaaaa
+9 # Taaaaa 2017-06-25 15:15
Dajcie spokój z takimi Dniami Oleszyc.. To jakieś jaja były.. Ludziom dosłownie ławki z pod tyłkow wyciągali bo o 22 koniec imprezy, nawet ze znajomymi powiedzieć nie było gdzie.. Wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd ! Więcej takich " wspaniałych festynów "nie chcemy !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ha
+9 # ha 2017-06-25 15:17
Nie róbcie jeszcze większej dziury z tego Miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ziomus
+9 # Ziomus 2017-06-25 20:39
Na starych oleszycach byl lepszy piknik rodzinny niz te smieszne dni oleszyc i tak jest juz od kilku lat, czas na zmiane burmistrza, elo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
korrr
+7 # korrr 2017-06-26 12:32
Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZAM ŻE GŁOSOWAŁEM NA OBECNEGO BURMISTRZA. PO KILKU LATACH WIDZĘ ŻE TO BYŁ BŁĄD. FAKT ŁADNIE SIĘ WYSŁAWIA I PREZENTUJE ALE JAK CHODZI O TO CO ZROBIŁ TO JUŻ DNOOOO!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lubaczowianin
0 # Lubaczowianin 2017-06-29 16:47
Powycinajcie drzewa nad parkingiem przy KSIĘCIA GÓRCE. Strach parkować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować