ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Lubaczów: Straż Miejska skontroluje mieszkańców

fot. nj24.pl
fot. nj24.pl

fot. nj24.pl

Straż Miejska w Lubaczowie w porozumieniu z Referatem Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Lubaczowie przeprowadzi kontrole mające na celu ustalenie, ile faktycznie osób mieszka w poszczególnych lokalach na terenie miasta, zweryfikuje czy zgłaszana w deklaracjach i oświadczeniach liczba osób jest prawidłowa.

W związku z powyższym Burmistrz Lubaczowa apeluje do mieszkańców o uaktualnienie danych w deklaracjach bądź oświadczeniach, jeżeli od chwili ich złożenia zmieniła się liczba osób, zamieszkujących pod danym adresem. Właściciele i najemcy lokali w zasobach spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych zgłaszają liczbę osób u zarządcy budynku. Właściciele domów jednorodzinnych składają deklaracje w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lubaczowie przy ul. Rynek 26. Właściciele nieruchomości nowo zabudowanych są zobowiązani złożyć deklaracje w terminie 14 dni od dnia zamieszkania. Dopełnienie powyższych obowiązków pozwoli uniknąć odpowiedzialności za wykroczenie oraz kontroli w mieszkaniu. Wszelkich informacji udzielą pracownicy Referatu Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska pod nr tel. 16 632 80 10 w. 29.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

rebi
+26 # rebi 2018-01-11 15:13
Fantastyczna wiadomość. Jak już będą do mnie szli to niech od razu skontrolują stan drogi dojazdowej do domów. Drogi miejskiej zaznaczam.Czeka m z utęsknieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
strasz mieńska
+24 # strasz mieńska 2018-01-11 15:33
Nie wierzę!
Nasi chłopcy wyjdą z biura?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
gerwazy
+19 # gerwazy 2018-01-11 15:54
straszą kontrolą, chłopakom się nawet nie będzie chciało z biura wychodzić - jeśli nawet to oby wtedy nie padało, bo urząd miasta jeszcze chyba im parasolek nie zapewnił.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
moc
+14 # moc 2018-01-11 16:38
I za takie wyjście podwyżka się należy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
G
+22 # G 2018-01-11 16:01
Kilka pytań do osób zorientowanych w temacie - czy straż miejska posiada uprawnienia do wejścia do domu i kontroli jakichkolwiek dokumentów czy może tak z dupy ich miasto wysyła? W jaki sposób niby sprawdzą ile osób aktualnie tam mieszka - każą stanąć w szeregu i policzą? Co jeśli ktoś przyjechał w odwiedziny na kilka dni albo była grubsza impreza i ludzie jeszcze się nie zebrali?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ja
+14 # ja 2018-01-11 19:19
a co jeśli w domu mieszka mniej osób niż zadeklarowane na umowie? też będzie kara?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
M8e8s8a
+12 # M8e8s8a 2018-01-11 16:27
To w Lubaczowie jest Straz Miejska :o ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
z miasta
-13 # z miasta 2018-01-11 16:44
W Lubaczowie jest. Na wiochach u was raczej nie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Aaa
+8 # Aaa 2018-01-11 17:09
A Lubaczów to niby metropolia jakąś jest ze obrażasz ludzi z wsi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Zuza
+3 # Zuza 2018-01-11 23:40
Cytuję Aaa:
A Lubaczów to niby metropolia jakąś jest ze obrażasz ludzi z wsi.

To Ty obrażasz pisząc takie byki"metropolia jakąś jest"
i "ludzi z wsi".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Xd
-5 # Xd 2018-01-11 17:11
Ha ha Lubaczów większą wioska pod granicą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
xxx
+2 # xxx 2018-01-15 10:07
Cytuję Xd:
Ha ha Lubaczów większą wioska pod granicą

to po h...j tu przyjeżdżacie siedzieć u siebie na wichurze po za tym ta info.ludzi gminy nie dotyczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ja to ja
-1 # ja to ja 2018-01-11 18:30
Cytuję z miasta:
W Lubaczowie jest. Na wiochach u was raczej nie :)

no i sam widzisz od razu Cię wiochmeny zaminusowały i widac kto tu się wypowiadał na temat straży :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Stdnicki
+11 # Stdnicki 2018-01-11 17:56
Pukać mogą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ama
+8 # Ama 2018-01-11 18:29
Coś podobnego, w Lubaczowie jest straż miejska, wydawało się ze nie ma, bo od kilku lat wogole ich nie widać, a może to wirtualna straż miejska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
a od kiedy
+11 # a od kiedy 2018-01-11 19:24
to straż miejska ma prawo wejść do czyjegoś domu/ mieszkania? I o cokolwiek się pytać? - panie burmistrz cóś się panu popierd i chcesz wylecieć jeszcze przed końcem kadencji z zarzutami karnymi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Rafik
+7 # Rafik 2018-01-11 19:30
Propaganda z tą kontrolą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Mecenas
+8 # Mecenas 2018-01-11 19:41
Propaganda jedyne co to mogą zapukać do drzwi nie mają prawa wejsc. Tyle w temacie elo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
PPK
+11 # PPK 2018-01-11 20:59
To jest chore. Śmieci segregowane są odbierane co miesiąc a zmieszane co dwa tygodnie. Nawet jak ktoś oddaje tylko segregowane to i tak musi płacić te 10,50 czy 9,50 mc na każdą osobę w rodzinie. Jest to jawne okradanie ludzi na podstawie kretyńskiej ustawy śmieciowej napisanej przez stado debili z PO-PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Ja
+2 # Ja 2018-01-12 07:41
Owszem debilna ustawa, ale obecna władza wymyśliła jeszcze lepsza i będziesz płacił za śnieg i deszcz. Nieważne czy mieszkasz w bloku czy domu. Z czegoś na 500+ muszą nazbierać. Moim zdaniem 500+ powinny dostawać rodziny tylko pracujące, a jak się patrzy na osoby które się zwolniły bo nie opłaca się nic robić bo przecież jest 500 na dziecko to się ....... chce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Precz z głupotą
-7 # Precz z głupotą 2018-01-12 07:57
Cytuję Ja:
Owszem debilna ustawa, ale obecna władza wymyśliła jeszcze lepsza i będziesz płacił za śnieg i deszcz. Nieważne czy mieszkasz w bloku czy domu. Z czegoś na 500+ muszą nazbierać. Moim zdaniem 500+ powinny dostawać rodziny tylko pracujące, a jak się patrzy na osoby które się zwolniły bo nie opłaca się nic robić bo przecież jest 500 na dziecko to się ....... chce.

Dlaczego ojciec ciebie w kołysce poduszką nie zadusił? Po co było chować takiego cepa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Wodnik
+5 # Wodnik 2018-01-12 08:56
Opłaty za śnieg i deszcz to niestety prawda, choć nie dosłownie, chodzi o odprowadzanie wody deszczowej i z roztopionego śniegu - portalsamorzadowy.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
mARIAN PRAWNIK
+11 # mARIAN PRAWNIK 2018-01-12 07:45
NIE MA OBAW, ŻE LUBACZOWSCY STRAŻNICY MIEJSCY WYJDĄ Z BIURA W TEREN, NAWET FOTOGRAF PORTALU ZLUBACZOWA ICH NIE WIDZIAŁ I NIE MÓGŁ NAMIERZYĆ I MUSIAŁ W ARTYKULE WSTAWIC ZDJĘCIE STRAŻY MIEJSKIEJ Z INNEGO MIASTA HA HA HA. ONI SĄ JAK YETI KAŻDY O NICH SŁYSZAŁ LECZ NIKT ICH NIE WIDZIAŁ. Tak Panie burmistrzu Pan jest za ten stan rzeczy odpowiedzialny. Pytanie po co wydawać pieniądze na Straż Miejską skoro Ci sympatyczni Panowie kompletnie są niewidoczni???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
moc
+3 # moc 2018-01-12 08:51
Są widoczni dla gołębi na strychu UM.pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
sasiad
+8 # sasiad 2018-01-12 12:31
moj dom moja twierdza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
sąsiadka
-14 # sąsiadka 2018-01-12 13:57
Cytuję sasiad:
moj dom moja twierdza

twój dom twój chlew :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Janka
0 # Janka 2018-01-13 20:04
Od kiedy niby ta kontrola czyzby spis ludnośći
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
przyjezdny
0 # przyjezdny 2018-05-30 08:24
Niech skontroluja prywatne składowisko odpadów koło --Befamy--oby sie nie zapaliło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować