ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Radni zdecydowali: nie bedzie podwyżek za wodę i ścieki w Lubaczowie

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Na ostatniej sesji Rada Miejska w Lubaczowie zatwierdziła stawki opłat za wodę i ścieki w 2018 roku. Stawki pozostały na takim samym poziomie jak w 2017 i 2016 roku.

Radni ustalili, że za 1 m3 dostarczonej wody zapłacimy 2,25 zł, a za  1 m3 ścieków wprowadzanych do kanalizacji miejskiej - 4,27 zł - czyli tak samo jak w tym roku.

Na niezmienionym poziomie pozostały również opłaty za przyłączenie do urządzenia wodociągowego czy kanalizacyjnego, będącego w posiadaniu Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubaczowie:
- 250 zł za przyłączenie do sieci wodociągowej - wynikająca z kosztów zamontowania wodomierza i przeprowadzania prób technicznych przyłącza wodociągowego wybudowanego przez odbiorcę,
- 450 zł za przyłączenie do sieci kanalizacyjnej - wynikająca z kosztów przeprowadzania prób technicznych przyłącza kanalizacyjnego wybudowanego przez odbiorcę.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

takie tam
-7 # takie tam 2017-12-07 14:25
(do przypomnienia) przed wyborami nie będzie podwyżki paliwa(!!, a POtem.....

POtem na szczęście były wybory. I w Lubaczowie też już za ok rok będą wybory samorządowe....
Zgłoś administratorowi
lop
-5 # lop 2017-12-07 14:36
To pewnie dzieki radnemu Czerniakowi
Zgłoś administratorowi
Informator
-13 # Informator 2017-12-07 16:34
Tak i głosował za pozostawieniem a co podać twoje IP komputera wraz z MAC karty sieciowej ????
Zgłoś administratorowi
nnfosrator
+15 # nnfosrator 2017-12-07 17:39
Cytuję Informator:
Tak i głosował za pozostawieniem a co podać twoje IP komputera wraz z MAC karty sieciowej ????


Tak podaj i zobaczysz co oznacza ochrona danych osobowych i co myślisz,że ktoś się tego boi, podawaj, i strasz innych a za chwilkę się przekonasz, że na takich odważnych jak ty informator służby w tym kraju tylko czekają !!!!
Zgłoś administratorowi
kj
+13 # kj 2017-12-07 16:22
A w Horyńcu po podwyżkach
bip-files.idcom-web.pl/.../...
Zgłoś administratorowi
Wodnik
-5 # Wodnik 2017-12-07 18:06
Ale to szkoła robi wycieczkę, a nie Urząd ani Rada Gminy.
Zgłoś administratorowi
mk
+8 # mk 2017-12-08 13:38
Cytuję kj:
A w Horyńcu po podwyżkach
bip-files.idcom-web.pl/.../...

To taki przedwyborczy test
Zgłoś administratorowi
booollek
+11 # booollek 2017-12-07 19:42
A W HORYŃCU DZIĘKI BOGU WODA TYLKO 4,41 ZŁ OD NOWEGO ROKU , ŚMIECI O 100% DO GÓRY - AŻ MIŁO K...A MAĆ - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ K ......A PYTAM SIĘ KOMU ? !!!
Zgłoś administratorowi
eks Pert
-2 # eks Pert 2017-12-07 20:39
Cytuję booollek:
A W HORYŃCU DZIĘKI BOGU WODA TYLKO 4,41 ZŁ OD NOWEGO ROKU , ŚMIECI O 100% DO GÓRY - AŻ MIŁO K...A MAĆ - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ K ......A PYTAM SIĘ KOMU ? !!!


Najwyżej będziesz się myć zamiast raz w tygodniu to raz na dwa hehe
Zgłoś administratorowi
takie tam
+1 # takie tam 2017-12-08 08:37
Ktoś musi zapłacić za ten Wasz "cÓdowny park" z bagna/ w bagnie za 10 mln złociszy...
Zgłoś administratorowi
Budowlaniec z L.
+2 # Budowlaniec z L. 2017-12-09 14:22
Cytuję takie tam:
Ktoś musi zapłacić za ten Wasz "cÓdowny park" z bagna/ w bagnie za 10 mln złociszy...

Lepszy taki niż betonowy
Zgłoś administratorowi
Parkan
-1 # Parkan 2017-12-09 14:49
Ale ten betonowy w L. kosztował 3 razy mniej.
Zgłoś administratorowi
Olo
0 # Olo 2017-12-11 21:23
Budowlaniec niestety ma rację ten park nas zje (finansowo).
Zgłoś administratorowi