ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Powstał nowy portal internetowy dla Seniorów


Ruszył nowy, nietypowy portal internetowy dla Seniorów. Osoby starsze będą w jednym miejscu mogły znaleźć w przejrzystej formie informacje skierowane właśnie do nich. Teraz Seniorzy w łatwy sposób dowiedzą się, gdzie warto być, bawić się, ale też gdzie szukać pomocy. - informuje Urząd Miejski w Lubaczowie

Strona jest odpowiedzią Burmistrza Krzysztofa Szpyta na zapotrzebowanie przyszłych użytkowników. Podczas prowadzonej współpracy Urzędu Miejskiego z Lubaczowską Radą Seniorów niejednokrotnie wskazywano na potrzebę stworzenia miejsca, w którym znaleźliby oni wszystkie interesujące ich informacje. I tak powstał portal www.seniorzy.lubaczow.pl, który adresowany jest do lubaczowskich Seniorów.

Głównym celem i założeniem witryny jest dostarczenie starszym mieszkańcom informacji o propozycjach do nich skierowanych. Poruszane tam tematy będą związane z życiem osób w wieku 60+. Na witrynie publikowane będą relacje z bieżących wydarzeń, zaproszenia do udziału w eventach i projektach. Znaleźć będzie można także telefony alarmowe, poznać Lubaczowską Radę Seniorów czy poszukać Miejsc Przyjaznych Seniorom. Portal ma też zaprzeczać stereotypom, że Seniorzy nie potrafią posługiwać się komputerem czy korzystać z Internetu. - czytamy na lubaczow.pl

Miejscy urzędnicy zapraszają wszystkich do odwiedzania i zapoznawania się z działaniami prowadzonymi dla osób w wieku 60+ z Lubaczowa.

Źródło: lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mno
+2 # Mno 2017-03-29 06:36
Znow cos dla seniorow,a kiedy cos dla mlodych?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
St. Wi...t...ka
+4 # St. Wi...t...ka 2017-03-29 10:42
Przeciez to jest dla mlodych, ktorzy beda kiedys starzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bruce
+4 # Bruce 2017-03-30 06:04
A co, wszyscy młodzi zasnęli? Seniorzy mają im zrobić stronę??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Józef
+2 # Józef 2017-04-01 14:18
Cytuję Bruce:
A co, wszyscy młodzi zasnęli? Seniorzy mają im zrobić stronę??


Zgadzam się w 100% tylu młodych wspaniałych działa w radzie miasta tej młodziezowej, aby zaspokoić oczekiwania tej młodszej części mieszkańców, powinni zająć się portalem, który będzie skierowany do młodzieży.

Ale jestem pewien, że tego nie zrobią, a wiecie dlaczego ?
Bo zaraz pojawią się wpisy, rozliczające z efektów i krytykujące, największymi krzykaczami będą ci co nic nie zrobili.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Józef
+2 # Józef 2017-04-01 14:12
Cytuję Mno:
Znow cos dla seniorow,a kiedy cos dla mlodych?


W Lubaczowie działa młodzieżowa rada miasta, to chyba ich powieneś zapytać kiedy coś dla młodzieży.

Widocznie rada seniorów działa bardziej efektywnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kr245
+3 # kr245 2017-03-29 11:41
hehe,no w sumie fakt ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
x42m
-2 # x42m 2017-03-29 13:14
Wykonanie strony na poziomie ucznia szkoły podstawowej. Ciekawe kto jest tego autorem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Junior
+6 # Junior 2017-03-29 19:33
Jest prosta i czytelna. To chyba wskazane dla ludzi starszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bruce
+2 # Bruce 2017-03-30 06:03
Zabrakło wodotrysków? No bez przesady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
x42m
-1 # x42m 2017-03-31 15:14
czego tu oczekiwać skoro nawet stronę UM wykonała firma zewnętrzna, przy dzisiejszych standardach stron www publikowanie czegoś takiego to kompromitacja dla miasta, mogli się trochę bardziej wysilić i przynajmniej kupić ładniejszy szablon
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Junior
+1 # Junior 2017-03-31 19:54
Dzisiaj standardem jest przerost formy nad treścią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Józef
+1 # Józef 2017-04-01 14:20
Pytanie czy na prostą stronę z minimalną ilościa treści warto wydawać pieniądze na coś extra ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Józef
+1 # Józef 2017-04-01 14:15
Cytuję x42m:
Wykonanie strony na poziomie ucznia szkoły podstawowej. Ciekawe kto jest tego autorem?


Strona jest prosta i czytelna, czego innego oczekiwać od strony dla seniorów ?

Gdyby stronę zrobiła jakaś firma za jakąś kwotę, wtedy był by wielki lament, że takie pieniądze wydali.

Osobiście bardzo chętnie zobaczę działo jakiegoś ucznia szkoły podstawowej w postaci strony internetowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Bazyl
0 # Bazyl 2017-04-15 13:11
Jaka by nie była zawsze znajdzie się mędrzec co sam nic nie zrobił ale innych by rozliczał. Takim wszechwiedzącym nie dogodzisz. Zresztą ważne jest jak stronę oceniają seniorzy a nie zarozumiały małolat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować