Wypadek w Lubaczowie. Ranny 38-letni motocyklista trafił do szpitala

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie doszło do zderzenia się motocykla z osobowym fiatem. Kierowca jednośladu z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

 

Wczoraj po południu dyżurny lubaczowskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie. Skierowani do zdarzenia policjanci zastali dwóch uczestników wypadku, kierowcę jednośladu i kierującą osobowym fiatem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że prawdopodobnym sprawcą wypadku jest 43-letnia mieszkanka gminy Lubaczów kierująca fiatem, która włączając się do ruchu, nie zauważyła motocyklisty i wymusiła na nim pierwszeństwo przejazdu. Kierowca jednośladu, 38-letni mieszkaniec gminy Lubaczów z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili szczegółowe oględziny i przesłuchali świadków zdarzenia. Czynności te pomogą jednoznacznie określić okoliczności zdarzenia.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/gfx/policjarzeszow/pl/policjarzeszowaktualnosci/171/730/1/2095351541.jpg

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/gfx/policjarzeszow/pl/policjarzeszowaktualnosci/171/730/1/2118114097.jpg

 

Źródło/fot: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: