Ekipa RMF FM jednak nie przyjedzie do Lubaczowa

fot. RMF FM

Lubaczów przegrał różnicą 1% z miejscowością Ustroń w głosowaniu „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”. Pomimo przegranej należą się podziękowania mieszkańcom za udział w tej akcji!

Darmowa promocja Lubaczowa w największej radiowej rozgłośni w Polsce? To by było zbyt piękne. Tak można podsumować akcję „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”, w której brała udział stolica naszego powiatu.

Przegraliśmy z miejscowością Ustroń o 1,23%. Pomimo tego, że przez dłuższy czas Lubaczów prowadził w głosowaniu nawet różnicą 25% to w nocy ze środy na czwartek zaczęliśmy tracić przewagę. Warto dodać, że przed północą Lubaczów miał 15% głosów więcej niż Ustroń, rano tuż przed godziną 9 różnica między tymi dwoma miejscowościami wynosiła już tylko 2%. Na kilkadziesiąt minut przed zakończeniem konkursu Lubaczów stracił prowadzenie.

Jednak za udział w tej akcji należą się podziękowania mieszkańcom, którzy oddali mnóstwo głosów na nasze miasto. Przegraliśmy, ale walczyliśmy do ostatnich minut.

Dziękujemy wszystkim, który oddali głos na Lubaczów!

Należy dodać, że do akcji włączyły się wszystkie lokalne media. Szkoda jednak, że na oficjalnej stronie Lubaczowa nie pojawiła się żadna wzmianka o głosowaniu. Ustroń na swojej witrynie opublikował informacje o konkursie. Wiele innych miejscowości, które brały udział w głosowaniu, poprzez oficjalne strony informowały mieszkańców o takiej akcji.

{flike}

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: