ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

"Bronkobus" zawitał do Lubaczowa (zdjęcia)

fot. zlubaczowa.pl
fot. zlubaczowa.pl

fot. zlubaczowa.pl

Wybierz zgodę i bezpieczeństwo - z takim hasłem w Lubaczowie stawił się "Bronkobus", autobus promujący Bronisława Komorowskiego, jako kandydata na prezydenta Polski

We wtorek 10 marca, do Lubaczowa zawitał autobus z politykami Platformy Obywatelskiej, którzy zbierali podpisy na listach popierających jego kandydaturę. Na lubaczowskim rynku zjawił się między innymi poseł Tomasz Kulesza. Nie zabrakło także obecności burmistrza Lubaczowa Krzysztofa Szpyta oraz wójta gminy Lubaczów Wiesława Kapla.

Co prawda, urzędującego prezydenta RP zabrakło w Lubaczowie, ale krążą pogłoski, że Bronisław Komorowski odwiedzi nasze miasto.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Jonny
+35 # Jonny 2015-03-10 14:29
Nie przyjechał bo mu kartki nie przygotowali do odczytu w Lubaczowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gargamell
+27 # gargamell 2015-03-10 14:30
dobrze ,że hrabia Bul vel Shogun nie przyjechał bo mógłby wejść na wieże albo nie daj Boże na Lubacza!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jonny
+35 # Jonny 2015-03-10 14:32
Moje pytanie brzmi; czy tego pojazdu nie obowiązuje zakaz wjazdu na płytę rynku? Jeżeli nie to znaczy, że ,,Bronkobus", jest ponad prawem jak i sikorobus i reszta plafobusów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jonny
+10 # Jonny 2015-03-10 14:36
Ksiądz proboszcz na prezydenta nikt nie zauważy różnicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jonny
-7 # Jonny 2015-03-10 14:38
Jarubas na prezydenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Marian
-4 # Marian 2015-03-10 14:39
PREZYDENT NA PREZYDENTA ALBO JAKOŚ TAK!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Mati
+21 # Mati 2015-03-10 14:55
Wybierz zdradę i złodziejstwo.
Temu Panu dziękujemy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
hejka
+23 # hejka 2015-03-10 15:03
tłum walił drzwiami i oknami! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Libertarianin
+32 # Libertarianin 2015-03-10 15:08
Dziękuję Komorowskiemu:
- za podniesienie wieku emerytalnego
- za podwyższenie podatku VAT
- za podniesienie akcyzy na paliwo
- za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
- za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych"
- za koszty utrzymania kancelarii większe, niż
Królowej Brytyjskiej
- za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
- za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
przeprowadzone rzetelnie
- za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
- za zgolenie wąsów
- za instrukcję obsługi krzesła
- za międzynarodowe kontakty - z Szogunami
- za czekoladowego Orła
- za dbałość o język polski
- za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób
A Ty? Za co dziękujesz Bronkowi?
#dziękujęKomorowskiemu‬
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
PiS
0 # PiS 2015-03-12 21:19
Bezdomnym dziękujemy: fakt.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
DAS
+11 # DAS 2015-03-10 15:44
Szkoda tylko, że to wszystko z naszych pieniędzy.
Swoją drogą kampania prezydencka mogła by rządzić się swoimi prawami, np. pieniądze na kampanię tylko z własnych pieniędzy albo z zebranych a nie wszystko z i tak nadszarpniętego już budżetu. W dodatku te kilometrówki... brr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pppp
+1 # pppp 2015-03-10 15:55
mieliśmy 5 prezydentów , który był najlepszy to moje prywatne zdanie, bo zaraz zostanę napadnięty przez innych. Ale w tych wyborach wybierzmy zgodnie ze swoim sumieniem. Ważne żeby iść na wybory bo wg mnie kto nie idzie na wybory to później powinien zamknąć buzię i nie narzekać---> nie byłeś, nie narzekaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
luk
-18 # luk 2015-03-10 16:11
lepszy bronek niż ten obłudny pis na czele z tym psycholem jarosławem polske zbaw kłamczyńskim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
brutus
+2 # brutus 2015-03-10 17:05
ale po co nowy raport... już mamy tyle przyczyn: 1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. hel, 11. strącenie bronią EMP, 12. "dwa wstrząsy", 13. pancerna brzoza, 14. maskirowka, 15. wybuchowa farba, 16. bomba termobaryczna, 17. nie było półbeczki, 18. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 19. zdalna blokada lotek, 20. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach", 21. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 22. Obrębski: "w momencie, gdy samolot uciekał z pułapki, nastąpiły wybuchy" 23. Rońda : samolot nie zszedł poniżej 100m, 24. trotyl, 25. nitrogliceryna, 26. wybuchy wielopunktowe, 27. wybuch 50 m przed brzozą a brzoza ścięta przez kawałek blachy, 28. nie było katastrofy, były dwa wybuchy, 29. była katastrofa a winni są ruskie którzy przy pomocy sprzętu z czasów II wojny światowej niedokładnie naprowadzili na ścieżkę, 30. winni katastrofy są ruskie podwójnie ponieważ ostrzegali, że nie ma warunków do lądowania ale nie zestrzelili samolotu, który mimo wszystko pchał sie na lotnisko, 31. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było", 32. Kaczyński: samolot uderzył w brzozę ale powinien ją ściąć jak kosiarka i odlecieć, 33. Prokuratorzy NPW są winni bo ujawnili raport, 34. Tusk jest winny bo nie ujawnił raportu

Czytaj dokładnie kilka razy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Neeeexxt
+3 # Neeeexxt 2015-03-11 12:41
Nie wiedziałem, że w Lubaczowie są tacy zapieczeni "lemingi" - który ze zdjęcia to ty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Steh
+8 # Steh 2015-03-10 17:17
Najlepiej nie głosować na żadną partię z układu. Pis, Po, SLD, PSL itd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
g     a
+7 # g a 2015-03-10 17:19
Czy to ukraińska prowokacja: www.youtube.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Darek
+19 # Darek 2015-03-10 16:13
Ciekawe gdzie była policja. Tam jest zakaz parkowania.Dlac zego burmistrz nie zareagowal?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
toja
0 # toja 2015-03-10 21:02
Tam można wjeżdżać za zgodą UM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ja
+6 # ja 2015-03-10 17:26
Polska Mistrzem Polski :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Paweł
+6 # Paweł 2015-03-10 18:03
Jutro ja tam zaparkuje a jak dostane mandat to do sądu ppójdę :) a co
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Bojler
+13 # Bojler 2015-03-10 18:54
Bronkobus przyjechał do Lubaczowa tylko na kebaby!!!! a Bronka nie wzięli bo nie było mięsa z baraniny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ech hmm
+12 # ech hmm 2015-03-10 20:31
ale ich dużo....... :D i w końcu nasz "niezależny" burmistrz
pokazał się publicznie, taki widać zapracowany, realizuje te swoje wielkie plany naprawcze ;) po poprzedniczce.
Ta sama ekipa, co prezydent, premier ta sama wielka chęć do jakiegokolwiek wysiłku ale chcieliście to macie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kaju
+10 # kaju 2015-03-10 22:22
bronek twój Czas Już Miną! =D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mateusz
+13 # mateusz 2015-03-10 22:58
Bronek! już po twoim dymaniu Polaków w kraju i za granicą !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Maciej
+11 # Maciej 2015-03-11 00:41
bronislaw "wstyd" komoruski dostanie glosy od urzedasow, ktorzy maja prace dzieki PO i od ludzi, ktorym nie zabrano jeszcze telewizora.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+6 # sas 2015-03-11 07:16
PSL-owska sitwa wyszła do szogunobusa hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kam,,,
+3 # kam,,, 2015-03-11 07:41
wszyscy madze pisza ale to juz 26 lat demokracji i brak pracy nic sie nie zmienilo i sie nie zmieni bog zaplac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
bronisław
+9 # bronisław 2015-03-11 10:55
Pan burmistrz w godzinach pracy wyszedł powitać autobus,i jeszcze te tłumy oddanych wyborców
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Neeeexxt
+4 # Neeeexxt 2015-03-11 12:39
Po pół roku już mu się znudziła "niezależność" - wybory wygrane wraca do swoich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jonny
+5 # Jonny 2015-03-11 13:36
Wspaniały Bronisław ,,Bul'', Komorowski nie zjawił się nawet po głosy w Lubaczowie to pokazuje, że ma nas głęboko w du....e, a my pamiętajmy o tym w dzień wyborów i pokażmy MU gdzie my go mamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ech hmm
+7 # ech hmm 2015-03-11 15:14
3 dni jeżdżenia i wszędzie został już wygwizdany, wyśmiany i wszędzie czekało krzesło i wszędzie zostało aresztowane(!) - taki to ten prezydent zabawny
Za kilka dni to tylko puste autobusy będą jeździć....

Panie szanowny burmistrz a pan dlaczego nie przygotował krzesła, łchoćby dla był duchem" prezydenta :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ka.
+8 # ka. 2015-03-11 14:32
Nie pokusili się nawet o sztuczny tłum?
.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+12 # sas 2015-03-11 15:24
Cieszą się tym ,że bus oszusta przyjechał do Lubaczowa, cała świta wita autobus. Tego jeszcze nie widziałem kto za tą błazenade płaci. Krew mnie zaraz zaleje zamiast zająć się pracą kłaniają się do szogunobusa. A na drzewach zamiast liści ,będą wisieć komuniści
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+5 # sas 2015-03-11 15:31
Ciekawe ,czy jakby przyjechał autobus Dudy to też by powyłazili darmozjady PSL-wskie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
orest
+12 # orest 2015-03-11 16:13
nie znam nikogo kto by głosował na komoruska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
lolek
+5 # lolek 2015-03-11 16:31
Jeszcze tego łaka tu nie było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
nauczyciel
+12 # nauczyciel 2015-03-11 17:16
Widzę na zdjęciu włodarza, który startował kiedyś w wyborach samorządowych z listy SLD a teraz jak kameleon zmienia barwy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
roman
+13 # roman 2015-03-11 17:59
ten kameleon to pewnie Wojt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Romek
+1 # Romek 2015-04-18 11:37
PO -co ten wójt tam poszedł, a taki zapracowany, udaje czy co, PO-wygłupił się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Romek
0 # Romek 2015-04-19 11:56
Ładnie na tym zdjęciu wójt prezentuje się obok Pani Kasprzak, czyżby to ta sama opcja,, jak tak to szczere gratulacje, jest wesoło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
orest
+6 # orest 2015-03-11 23:54
"Jak Polska długa i szeroka straszą bronkobusy wypełnione działaczami PO walczącymi o kolejny rok przy władzy. Na spontaniczne spotkania z urzędującym prezydentem trafiają przedszkolaki i uczniowie. Mieliśmy maraton poparcia w zamierzeniu przypominający rozdanie oskarów gdzie laureatem w każdej kategorii jest Bronisław Komorowski. Jak kraj długi i szeroki podpisy pod kandydatura na kogo trzeba zbiera się zapewne w instytucjach publicznych. Po prezydentach miast zapewne poprą słusznego kandydata ich kolejne grupy społeczne niczym w swoim czasie w Związku Sowieckim – przodujące dojarki, kosmonauci i misie polarne."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jonny
+8 # Jonny 2015-03-12 07:16
Dobrze,że administrator tej strony nie jest takim komunistycznym cenzorem jak panowie z elubaczów, tam jest gorzej niż w Chinach, Rosji i Korei razem wziętych każdy wpis jest usuwany no chyba, że wychwala się PO to co innego. Frajerzy swoim postępowaniem tracą czytelników, banda impotentów umysłowych!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
kam,,,
+2 # kam,,, 2015-03-12 07:17
kogo ostatnio udekorowal Komorowski krzyzem i za co ze polikwidowal zaklady pracy to robi solidarnosc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Taki_Michał
+8 # Taki_Michał 2015-03-12 07:46
No jeśli chodzi o naszego obecnego prezydenta to można uznać że go w ogóle niema. Facet całą kadencję przesiedział za swoim biurkiem kryjąc się przed innymi. Niczego nie zrobił(no przyłożył rękę do kilku złych i dobrych rzeczy ale to niewiele). Jeśli nie chcecie by w Polsce się coś działo a zamiast tego był kolejny przestój to na niego glosujcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sas
+9 # sas 2015-03-12 07:51
do Jonny
Bo elubaczów to portal partyjny PO-PSL i tam nie można się wypowiedzieć źle na władz.Mają jakiegoś przydupasa cenzora który siedzi i wyłapuje nieprzychylne władzy komentarze i od razu kasuje. Tak myślę ,że to pewnie jakiś urzędnik magistratu ,bo kto ma tyle czasu by ślęczeć nad każdym wpisem? BRAWA DLA TEGO PORTALU za wolność słowa i wypowiedzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
JONNY
0 # JONNY 2015-03-12 10:02
do SAS
To w 100 % portal PO bo z tego co zauważyłem PSL-u tam nie lubią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gargamell
+7 # gargamell 2015-03-12 10:55
na zdjęciach lubaczowskie lemingi, na szczęście ich niewiele.
Głosując na Bula zdradzasz Ojczyznę!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
pppp
-4 # pppp 2015-03-12 12:02
to kg szanownego przedmówcy jest warty oddania głosu? Zaznaczam , że nie jestem wyborcą obecnego prezydenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
gargamell