ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Pogoń jedzie na trudny teren do Grochowic, Roztocze przed szansą na kolejną niespodziankę


Kolejne ciężkie zadanie czeka piłkarzy Roztocza  w najbliższej ligowej kolejce.  W 26 kolejce do Narola przyjedzie LKS Skołoszów. Piłkarze lubaczowskiej Pogoni swój mecz rozegrają w Grochowcach, z miejscowym Motorem.

Nie mają łatwego tygodnia piłkarze z Narola. W przeciągu kilku dni rozegrają drugi mecz z zdecydowanie mocniejszą drużyną. Mało tego w niedzielnym spotkaniu piłkarze Roztocza będą pod presją, ponieważ jakakolwiek strata punktów oraz wygrana Kaszyc oraz Piwody będzie oznaczała dla nich degradację do niższej ligi. Jednak piłkarze z Narola bardzo dobrze czują się pod ową presją w ostatnim czasie. Dobitnie pokazali to w zeszłą środę, gdzie byli skazywani na pożarcie przez zespól Sanoczanki, a jak wiemy skończyło się zupełnie na odwrót. LKS Skołoszów, bo to o tej drużynie mowa w kontekście najbliższego rywala, do Narola przyjedzie z żądzą zemsty. Pomimo udanej rundy wiosennej, w meczu zaległej, 17 kolejki ulegli oni na własnym boisku z drużyną Płomienia Morawsko. Tym samym zaprzepaścili doskonałą okazję do wskoczenia na 3 pozycję w lidze. Podopieczni Daniela Hałasa grając na luzie, mogą sprawić kolejną niespodziankę.

Początek meczu niedziela 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Narolu.

W ostatnich trzech meczach Pogoń zdobyła zaledwie 2 punkty i to jeden po remisie ze zdegradowanym już zespołem z Kisielowa. Teraz piłkarzy Krystiana Halejcio czeka wyjazd na trudny teren do Grochowic, by przerwać tę serię. A, jak trudno tam zdobyć trzy punkty przekonał się nawet lider z Przeworska, który „tylko” zremisował z Motorem. Jakby tego było mało, to wystarczy dodać, że gospodarze najbliższego meczu, ostatni raz przegrali na swoim stadionie w 2 kolejce sezonu, ulegając drużynie z Kańczugi 0:1 i była to jedyna do tej pory porażka odniesiona przed własną publicznością. Jest to drugi najlepszy wynik, ustępują jedynie drużynie z Przeworska. Piłkarze Motoru zdecydowanie lepiej czują się na własnym boisku niż na obiektach rywali. W tym sezonie jeszcze ani razu nie udało im się wygrać wyjazdowego meczu.  Jeżeli chodzi o formę drużyny Motoru Grochowce w ostatnich tygodniach, to jest ona bardzo podobna do tej u Pogoni.  o wysokiej wygranej na własnym obiekcie z Gniewczyną 5:0, przyszły dwie kolejne porażki na wyjazdach. Także obie drużyny przeżywają lekki kryzys i będzie to ważny pojedynek na odbicie się i udowodnienie, że ostatnie potknięcia należą już do historii.

Początek meczu w niedziele 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Grochowcach.

 

Zestaw par XVI kolejki jarosławskiej klasy okręgowej

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

niedziela, 14 październik 2018
Start Pruchnik 3 : 0 Granica Stubno
Błękitni Grzęska 1 : 1 Płomień Morawsko
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 1 : 4 Huragan Gniewczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce 2 : 0 MKS Radymno
sobota, 13 październik 2018
Łęk Ostrów 1 : 2 Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Kańczuga 4 : 1 LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 : 1 Motor Grochowce
San Hureczko 1 : 1 Sanoczanka Święte

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Start Pruchnik 10 24 8
2. LKS Skołoszów 10 23 7
3. Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 7
4. Sanoczanka Święte 10 19 5
5. Łęk Ostrów 10 16 4
6. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 10 16 5
7. MKS Kańczuga 10 15 4
8. Motor Grochowce 10 13 4
9. San Hureczko 10 12 3
10. Płomień Morawsko 10 12 3
11. Granica Stubno 10 12 3
12. MKS Radymno 10 10 2
13. Huragan Gniewczyna 10 10 3
14. Biało-Czerwoni Kaszyce 10 7 2
15. Błękitni Grzęska 10 5 1
16. Gwiazda Wielkie Oczy 10 5 1

NAJBLIŻSZE MECZE

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.