ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Pogoń jedzie na trudny teren do Grochowic, Roztocze przed szansą na kolejną niespodziankę


Kolejne ciężkie zadanie czeka piłkarzy Roztocza  w najbliższej ligowej kolejce.  W 26 kolejce do Narola przyjedzie LKS Skołoszów. Piłkarze lubaczowskiej Pogoni swój mecz rozegrają w Grochowcach, z miejscowym Motorem.

Nie mają łatwego tygodnia piłkarze z Narola. W przeciągu kilku dni rozegrają drugi mecz z zdecydowanie mocniejszą drużyną. Mało tego w niedzielnym spotkaniu piłkarze Roztocza będą pod presją, ponieważ jakakolwiek strata punktów oraz wygrana Kaszyc oraz Piwody będzie oznaczała dla nich degradację do niższej ligi. Jednak piłkarze z Narola bardzo dobrze czują się pod ową presją w ostatnim czasie. Dobitnie pokazali to w zeszłą środę, gdzie byli skazywani na pożarcie przez zespól Sanoczanki, a jak wiemy skończyło się zupełnie na odwrót. LKS Skołoszów, bo to o tej drużynie mowa w kontekście najbliższego rywala, do Narola przyjedzie z żądzą zemsty. Pomimo udanej rundy wiosennej, w meczu zaległej, 17 kolejki ulegli oni na własnym boisku z drużyną Płomienia Morawsko. Tym samym zaprzepaścili doskonałą okazję do wskoczenia na 3 pozycję w lidze. Podopieczni Daniela Hałasa grając na luzie, mogą sprawić kolejną niespodziankę.

Początek meczu niedziela 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Narolu.

W ostatnich trzech meczach Pogoń zdobyła zaledwie 2 punkty i to jeden po remisie ze zdegradowanym już zespołem z Kisielowa. Teraz piłkarzy Krystiana Halejcio czeka wyjazd na trudny teren do Grochowic, by przerwać tę serię. A, jak trudno tam zdobyć trzy punkty przekonał się nawet lider z Przeworska, który „tylko” zremisował z Motorem. Jakby tego było mało, to wystarczy dodać, że gospodarze najbliższego meczu, ostatni raz przegrali na swoim stadionie w 2 kolejce sezonu, ulegając drużynie z Kańczugi 0:1 i była to jedyna do tej pory porażka odniesiona przed własną publicznością. Jest to drugi najlepszy wynik, ustępują jedynie drużynie z Przeworska. Piłkarze Motoru zdecydowanie lepiej czują się na własnym boisku niż na obiektach rywali. W tym sezonie jeszcze ani razu nie udało im się wygrać wyjazdowego meczu.  Jeżeli chodzi o formę drużyny Motoru Grochowce w ostatnich tygodniach, to jest ona bardzo podobna do tej u Pogoni.  o wysokiej wygranej na własnym obiekcie z Gniewczyną 5:0, przyszły dwie kolejne porażki na wyjazdach. Także obie drużyny przeżywają lekki kryzys i będzie to ważny pojedynek na odbicie się i udowodnienie, że ostatnie potknięcia należą już do historii.

Początek meczu w niedziele 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Grochowcach.

 

Zestaw par XVI kolejki jarosławskiej klasy okręgowej

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

niedziela, 18 listopad 2018
MKS Radymno 0 : 5 Łęk Ostrów
Motor Grochowce 0 : 3 Płomień Morawsko
sobota, 17 listopad 2018
LKS Skołoszów 4 : 1 Huragan Gniewczyna
Start Pruchnik 3 : 0 Czuwaj-Wiaro Przemyśl
San Hureczko 0 : 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Granica Stubno 1 : 0 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 6 : 1 Błękitni Grzęska
Gwiazda Wielkie Oczy 2 : 2 Biało-Czerwoni Kaszyce

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Start Pruchnik 15 35 11
2. Sanoczanka Święte 15 34 10
3. LKS Skołoszów 15 33 10
4. Pogoń-Sokół Lubaczów 15 26 8
5. Płomień Morawsko 15 25 7
6. Motor Grochowce 15 23 7
7. Łęk Ostrów 15 23 6
8. Granica Stubno 15 21 5
9. MKS Kańczuga 15 21 6
10. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 15 20 6
11. San Hureczko 15 16 4
12. MKS Radymno 15 15 3
13. Biało-Czerwoni Kaszyce 15 12 3
14. Huragan Gniewczyna 15 11 3
15. Błękitni Grzęska 15 9 2
16. Gwiazda Wielkie Oczy 15 9 2

NAJBLIŻSZE MECZE

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.