ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Pogoń jedzie na trudny teren do Grochowic, Roztocze przed szansą na kolejną niespodziankę


Kolejne ciężkie zadanie czeka piłkarzy Roztocza  w najbliższej ligowej kolejce.  W 26 kolejce do Narola przyjedzie LKS Skołoszów. Piłkarze lubaczowskiej Pogoni swój mecz rozegrają w Grochowcach, z miejscowym Motorem.

Nie mają łatwego tygodnia piłkarze z Narola. W przeciągu kilku dni rozegrają drugi mecz z zdecydowanie mocniejszą drużyną. Mało tego w niedzielnym spotkaniu piłkarze Roztocza będą pod presją, ponieważ jakakolwiek strata punktów oraz wygrana Kaszyc oraz Piwody będzie oznaczała dla nich degradację do niższej ligi. Jednak piłkarze z Narola bardzo dobrze czują się pod ową presją w ostatnim czasie. Dobitnie pokazali to w zeszłą środę, gdzie byli skazywani na pożarcie przez zespól Sanoczanki, a jak wiemy skończyło się zupełnie na odwrót. LKS Skołoszów, bo to o tej drużynie mowa w kontekście najbliższego rywala, do Narola przyjedzie z żądzą zemsty. Pomimo udanej rundy wiosennej, w meczu zaległej, 17 kolejki ulegli oni na własnym boisku z drużyną Płomienia Morawsko. Tym samym zaprzepaścili doskonałą okazję do wskoczenia na 3 pozycję w lidze. Podopieczni Daniela Hałasa grając na luzie, mogą sprawić kolejną niespodziankę.

Początek meczu niedziela 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Narolu.

W ostatnich trzech meczach Pogoń zdobyła zaledwie 2 punkty i to jeden po remisie ze zdegradowanym już zespołem z Kisielowa. Teraz piłkarzy Krystiana Halejcio czeka wyjazd na trudny teren do Grochowic, by przerwać tę serię. A, jak trudno tam zdobyć trzy punkty przekonał się nawet lider z Przeworska, który „tylko” zremisował z Motorem. Jakby tego było mało, to wystarczy dodać, że gospodarze najbliższego meczu, ostatni raz przegrali na swoim stadionie w 2 kolejce sezonu, ulegając drużynie z Kańczugi 0:1 i była to jedyna do tej pory porażka odniesiona przed własną publicznością. Jest to drugi najlepszy wynik, ustępują jedynie drużynie z Przeworska. Piłkarze Motoru zdecydowanie lepiej czują się na własnym boisku niż na obiektach rywali. W tym sezonie jeszcze ani razu nie udało im się wygrać wyjazdowego meczu.  Jeżeli chodzi o formę drużyny Motoru Grochowce w ostatnich tygodniach, to jest ona bardzo podobna do tej u Pogoni.  o wysokiej wygranej na własnym obiekcie z Gniewczyną 5:0, przyszły dwie kolejne porażki na wyjazdach. Także obie drużyny przeżywają lekki kryzys i będzie to ważny pojedynek na odbicie się i udowodnienie, że ostatnie potknięcia należą już do historii.

Początek meczu w niedziele 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Grochowcach.

 

Zestaw par XVI kolejki jarosławskiej klasy okręgowej

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

sobota, 22 czerwiec 2019
Łęk Ostrów 4 : 1 MKS Radymno
MKS Kańczuga 3 : 0 Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 : 0 San Hureczko
Płomień Morawsko 1 : 1 Motor Grochowce
Błękitni Grzęska 0 : 3 Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna 1 : 3 LKS Skołoszów
Czuwaj-Wiaro Przemyśl 0 : 4 Start Pruchnik
Biało-Czerwoni Kaszyce 6 : 0 Gwiazda Wielkie Oczy

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Start Pruchnik 30 69 21
2. Sanoczanka Święte 30 68 21
3. LKS Skołoszów 30 58 18
4. Granica Stubno 30 53 15
5. MKS Kańczuga 30 52 15
6. Pogoń-Sokół Lubaczów 30 49 15
7. Łęk Ostrów 30 41 11
8. Płomień Morawsko 30 41 11
9. Biało-Czerwoni Kaszyce 30 40 12
10. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 30 39 12
11. Motor Grochowce 30 39 12
12. MKS Radymno 30 37 10
13. Huragan Gniewczyna 30 34 10
14. San Hureczko 30 28 7
15. Gwiazda Wielkie Oczy 30 16 4
16. Błękitni Grzęska 30 13 3

NAJBLIŻSZE MECZE

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.