ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Płazów zmierzy się z Cewkowem w meczu na szczycie lubaczowskiej B klasy


W niedzielę 03.06 rozegrana zostanie przedostatnia kolejka spotkań w B klasie. Najważniejszym wydarzeniem tej serii gier jest niewątpliwie starcie wicelidera z liderem, a więc mecz Leśnika Płazów z Czerwonymi Cewków. Ciekawie powinno być również w  Cetuli, gdzie miejscowy Dąb powalczy z Zalesiem o 5 miejsce.

Lubaczowska B klasa nieuchronnie zmierza ku końcowi, znamy już mistrza, którym został zespół z Cewkowa. Jednak walka toczy się jeszcze o miejsce numer 2, które również premiuje awansem do A klasy. Jeszcze do niedawna wydawało się, że to drużyna Leśnika Płazów spokojnie powinna zostać wicemistrzem. Jednak zeszłotygodniowa porażka z Roztoczem oraz wcześniejsza z Piastem, spowodowały, że piłkarze z Płazowa będą musieli walczyć do końca o awans.

W najbliższej kolejce o 3 punkty może być bardzo ciężko, ponieważ do Płazowa przyjedzie świeżo upieczony mistrz tej ligi i z pewnością będzie chciał pokazać swoją dominację wygrywając ten mecz. Jednak gospodarze tego meczu w całym sezonie jeszcze ani razu nie stracili punktów na własnym obiekcie, jeżeli w niedziele zgromadzą pełną pulę, to wyrównają osiągnięcie ekipy z Cewkowa oraz zagwarantują sobie awans do A klasy. Także mają o co walczyć, a co za tym idzie szykuję się niesamowite widowisko na stadionie w Płazowie.

Ciekawe widowisko mogą stworzyć drużyny walczące o 5 pozycję w lidze. Dąb Cetula podejmie Błękitnych Zalesie. Gospodarze tego meczu są w dość dobrej dyspozycji w rundzie wiosennej, co zaowocowało awansem na 6 lokatę w lidze. Nie tak dawno, rozgromili zespół z Rudy Różanieckiej, a w zeszłej kolejce bardzo mocno postawili się drużynie Czerwonych Cewków. Błękitni Zalesie są w zupełnie innej dyspozycji. Zawodzą od początku rundy wiosennej ale w ostatnim meczu przerwali impas i bo bardzo zaciętym meczu wygrali z klubem Zjednoczeni Zabiała. Teraz z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i zgromadzić kolejne punkty.

Odmłodzony zespół Roztocza Rudy Różanieckiej, który w zeszłym tygodniu rozbił Leśnik Płazów, ponownie na własnym obiekcie rozegra swój mecz. Tym razem zmierzą się z Walterem Opaka, który w ostatnich tygodniach nieco poprawił swoją grę i zaczął punktować. Młodzi piłkarze z Rudy Różanieckiej mają kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności.

W ostatnim meczu tej serii gier zespół, Piasta Antoniki uda się do Zabiałej, na mecz z Zjednoczonymi.

Pauzuje LKS Mołodycz

Zestaw gier XVII kolejki lubaczowskiej B klasy

niedziela, 25 sierpień 2019
Huragan Basznia Dolna vs Piast Antoniki
Zalew Stary Lubliniec vs LKS Miękisz Nowy
Błękitni Zalesie vs LKS Mołodycz
Walter Opaka vs Unia Łukawiec

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Zalew Stary Lubliniec 0
2. Piast Antoniki 0
3. LKS Mołodycz 0
4. Walter Opaka 0
5. LKS Miękisz Nowy 0
6. Huragan Basznia Dolna 0
7. Roz. Ruda Różaniecka 0
8. Błękitni Zalesie 0
9. LKS Zabiała-Stare Sioło 0
10. Tanew Wola Wielka 0
11. Unia Łukawiec 0

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 25 sierpień 2019
Huragan Basznia Dolna vs Piast Antoniki
Zalew Stary Lubliniec vs LKS Miękisz Nowy
Błękitni Zalesie vs LKS Mołodycz
Walter Opaka vs Unia Łukawiec

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.