ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Płazów zmierzy się z Cewkowem w meczu na szczycie lubaczowskiej B klasy


W niedzielę 03.06 rozegrana zostanie przedostatnia kolejka spotkań w B klasie. Najważniejszym wydarzeniem tej serii gier jest niewątpliwie starcie wicelidera z liderem, a więc mecz Leśnika Płazów z Czerwonymi Cewków. Ciekawie powinno być również w  Cetuli, gdzie miejscowy Dąb powalczy z Zalesiem o 5 miejsce.

Lubaczowska B klasa nieuchronnie zmierza ku końcowi, znamy już mistrza, którym został zespół z Cewkowa. Jednak walka toczy się jeszcze o miejsce numer 2, które również premiuje awansem do A klasy. Jeszcze do niedawna wydawało się, że to drużyna Leśnika Płazów spokojnie powinna zostać wicemistrzem. Jednak zeszłotygodniowa porażka z Roztoczem oraz wcześniejsza z Piastem, spowodowały, że piłkarze z Płazowa będą musieli walczyć do końca o awans.

W najbliższej kolejce o 3 punkty może być bardzo ciężko, ponieważ do Płazowa przyjedzie świeżo upieczony mistrz tej ligi i z pewnością będzie chciał pokazać swoją dominację wygrywając ten mecz. Jednak gospodarze tego meczu w całym sezonie jeszcze ani razu nie stracili punktów na własnym obiekcie, jeżeli w niedziele zgromadzą pełną pulę, to wyrównają osiągnięcie ekipy z Cewkowa oraz zagwarantują sobie awans do A klasy. Także mają o co walczyć, a co za tym idzie szykuję się niesamowite widowisko na stadionie w Płazowie.

Ciekawe widowisko mogą stworzyć drużyny walczące o 5 pozycję w lidze. Dąb Cetula podejmie Błękitnych Zalesie. Gospodarze tego meczu są w dość dobrej dyspozycji w rundzie wiosennej, co zaowocowało awansem na 6 lokatę w lidze. Nie tak dawno, rozgromili zespół z Rudy Różanieckiej, a w zeszłej kolejce bardzo mocno postawili się drużynie Czerwonych Cewków. Błękitni Zalesie są w zupełnie innej dyspozycji. Zawodzą od początku rundy wiosennej ale w ostatnim meczu przerwali impas i bo bardzo zaciętym meczu wygrali z klubem Zjednoczeni Zabiała. Teraz z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i zgromadzić kolejne punkty.

Odmłodzony zespół Roztocza Rudy Różanieckiej, który w zeszłym tygodniu rozbił Leśnik Płazów, ponownie na własnym obiekcie rozegra swój mecz. Tym razem zmierzą się z Walterem Opaka, który w ostatnich tygodniach nieco poprawił swoją grę i zaczął punktować. Młodzi piłkarze z Rudy Różanieckiej mają kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności.

W ostatnim meczu tej serii gier zespół, Piasta Antoniki uda się do Zabiałej, na mecz z Zjednoczonymi.

Pauzuje LKS Mołodycz

Zestaw gier XVII kolejki lubaczowskiej B klasy

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Unia Łukawiec 0
2. Zalew Stary Lubliniec 0
3. Piast Antoniki 0
4. LKS Mołodycz 0
5. Walter Opaka 0
6. LKS Miękisz Nowy 0
7. Huragan Basznia Dolna 0
8. Roz. Ruda Różaniecka 0
9. Błękitni Zalesie 0
10. LKS Zabiała-Stare Sioło 0
11. Tanew Wola Wielka 0

NAJBLIŻSZE MECZE

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.