ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Trudne zadanie Mołodycza, ważny mecz w Rudzie Różanieckiej. Zapowiedź XII kolejki B klasy


W niedzielne południe na boiska wybiegną piłkarze drużyn lubaczowskiej B klasy, by walczyć o kolejne ligowe punkty. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Rudzie Różanieckiej, gdzie przyjedzie Piast Antoniki. Terminarz nie jest łaskawy dla zawodników z Mołodycza, których czeka kolejny mecz z drużyną z czołówki tabeli.

Bardzo interesująco zapowiada się mecz pomiędzy Roztoczem a Piastem, a więc dwóch drużyn, które cały czas są tuż za plecami v-ce lidera, Leśnika Płazów. Walka idzie więc o przedłużenie nadziei na zajęcie drugiego miejsca na koniec sezonu, które zagwarantuje awans. Na obecną chwilę bliżej tego jest Roztocze, które traci zaledwie punkt do v-ce lidera, Piast ma stratę 5 punktów. Jeżeli zawodnicy Rudy Różanieckiej poważnie myślą nad powrotem do A klasy, muszą w tym meczu zainkasować 3 punkty. O to jednak nie będzie łatwo, ponieważ zespół z Antoników jest ostatnio w dobrej formie, a wygrany w zeszłym tygodniu mecz z Leśnikiem Płazów 5:2 to potwierdza.  Piast jednak jest drużyną własnego boiska, świadczyć o tym może fakt, że w obecnym sezonie ani razu nie potrafili wygrać meczu wyjazdowego, na 4 mecze, 3 porażki i jeden remis. Roztocze, z kolei na własnym obiekcie w tym sezonie meczu jeszcze nie przegrało. Także zapowiada się bardzo emocjonujące widowisko.

Terminarz nie oszczędza piłkarzy drużyny LKS Mołodycz, którzy w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej grali mecze z Roztoczem oraz Leśnikiem, a teraz czeka ich pojedynek z liderem – Czerwonymi Cewków. Dla Mołodyczy, która ma zaledwie punkt przewagi nad ostatnimi w tabeli, pocieszeniem może być fakt, że rozgrywają to spotkanie u siebie. W obecnym sezonie to właśnie tylko na swoim boisku zdobywają punkty piłkarze z Mołodycza, lecz ciężko uwierzyć, że uda im się zatrzymać rozpędzonego lidera.

Leśnik Płazów po porażce z Piastem Antoniki 2:5 w ostatniej kolejce, będzie miał znakomitą szansę na zrehabilitowanie się przed własną publiką. Do Płazowa bowiem przyjeżdża najsłabszy zespół w stawce – LKS Zjednoczeni Zabiała. Jakakolwiek zdobycz punktowa gości będzie sensacją.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki Walter Opaka zmierzy się z drużyną Błękitnych Zalesie. Błękitni, mimo że zajmują w pozycję w środku tabeli, będą chcieli wygrać to spotkanie, by przerwać serię trzech meczów bez zwycięstwa.

Wszystkie spotkania zaplanowano na godzinę 13:00

 

W tej serii gier pauzuje Dąb Cetula.

Pełny zestaw par XII kolejki

niedziela, 26 maj 2019
Zalew Stary Lubliniec vs Ursus Dachnów
Błękitni Zalesie vs Roz. Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz vs Piast Antoniki
Dąb Cetula vs LKS Zabiała-Stare Sioło

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

WYNIKI

niedziela, 12 maj 2019
Zalew Stary Lubliniec 3 : 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Piast Antoniki 1 : 1 Dąb Cetula
LKS Mołodycz 9 : 3 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 1 : 3 Roz. Ruda Różaniecka
Orkan Zapałów 4 : 0 Ursus Dachnów

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Orkan Zapałów 12 28 9
2. Piast Antoniki 12 25 8
3. Ursus Dachnów 12 24 8
4. Roz. Ruda Różaniecka 12 21 7
5. Zalew Stary Lubliniec 12 20 6
6. Dąb Cetula 12 17 5
7. Walter Opaka 12 16 5
8. LKS Mołodycz 12 14 4
9. Błękitni Zalesie 12 8 2
10. LKS Zabiała-Stare Sioło 12 1 0

NAJBLIŻSZE MECZE

niedziela, 26 maj 2019
Zalew Stary Lubliniec vs Ursus Dachnów
Błękitni Zalesie vs Roz. Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz vs Piast Antoniki
Dąb Cetula vs LKS Zabiała-Stare Sioło

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.