Lider powiększa przewagę. Walka o II miejsce nabiera rumieńców. Wyniki XI kolejki B klasy.

Kolejną serię spotkań mają za sobą drużyny występujące w lubaczowskiej B klasie, w której punkty straciła druga drużyna w tabeli. Lider zdobył komplet punktów I umocnił się na prowadzeniu. Nie najlepiej w rundę weszli piłkarze Zjednoczonych.

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu w ramach XI serii gier Piast Antoniki pokonał drugi w tabeli Leśnik Płazów 5:2. Mecz ten był ważny dla obu ekip, Leśnik jeżeli chciał dotrzymać kroku liderowi z Cewkowa musiał zdobyć 3 punkty. Piast z kolei chciał zrehabilitować się po stracie 2 punktów w ostatniej kolejce (remis z Cetulą) I doskoczyć do pierwszej trójki w ligowej stawce.  Jak już wiemy, ta sztuka udała się tym drugim. Leśnik do Antoników pojechał w dość okrojonym składzie.

O pozycję lidera mogą być spokojni piłkarze Czerwonych Cewków, którzy zgodnie z planem wygrali swoje spotkanie z Błękitnymi Zalesie. W tym meczu swój dorobek o trzy bramki powiększył najlepszy strzelec ligi Rafał Witko (29 łącznie). Dla Czerwonych była to dziesiąta wygrana z rzędu, a po przegranej Leśnika ich przewaga wzrosła do ośmiu punktów.

Potknięcie Płazowa, również wykorzystała drużyna z Rudy Różanieckiej. Roztocze pokonało na wyjeździe LKS Mołodycz, po jedynej bramce J. Kostrzyckiego, gospodarze kończyli mecz w dziesięciu, po czerwonej kartce w końcówce meczu.  Po takich rozstrzygnięciach, bardzo ciekawie zapowiada się walka o II miejsce, dające awans do A klasy. O tym, która z drużyn awansuje prawdopodobnie zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy Roztoczem a Leśnikiem. Obecnie zaledwie 1 punkt więcej ma drużyna z Płazowa.

Swój pierwszy mecz na wiosnę rozegrali zawodnicy klubu LKS Zjedoczeni Zabiała, którzy na własnym boisku podejmowali, Dąb Cetulę. Boisko jak na inaugurację przystało było dobrze przygotowane do gry w piłkę, gospodarze na mecz przystąpili z zaledwie jednym rezerwowym. Pierwsza połowa opierała się głównie na walce w środku pola, z której niewiele wynikało, oraz dużej ilości fauli. Żadna z drużyn nie wypracowała sobie bramkowych sytuacji. W drugiej połowie gospodarze zdecydowali się zagrać ofensywniej i atakowali obronę gości, którzy z umiejętnie się bronili. W 50 minucie zawodnik Zjednoczonych zdecydował się na strzał z dystansu, który bramkarz sparował przed siebie lecz przy dobitce J. Ochaba był bezradny. Po stracie bramki piłkarze z Cetuli przejęli inicjatywę, próbowali rozciągać obronę gospodarzy grając skrzydłami. Już 5 minut później Dąb doprowadza do wyrównania, po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska, golkipera gospodarzy „na raty” pokonał D. Wójcik, który chyba w znany sobie sposób umieścił piłkę w siatce, ponieważ przy strzale stał odwrócony od bramki. Zawodnicy z Cetuli chcieli pójść za ciosem i strzelić zwycięskiego gola, gospodarze się bronili lecz często dopuszczali się ostrej a chwilami nawet zbyt ostrej gry faulując zawodników przyjezdnych. Wynik remisowy utrzymywał się do 80 minut, kiedy K. Gac otrzymał podanie ze środka pola i wyszedł sam na sam z bramkarzem, pewnym, mocnym strzałem pod słupek nie daje żadnych szans golkiperowi gospodarzy i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. Ostatnie minuty to już napór gospodarzy, lecz bardzo dobrze spisuję się dobrze dysponowany tego dnia bramkarz Cetuli. Pod koniec meczu przy klarownej sytuacji do strzelenia swojej drugiej bramki był K. Gac, lecz brutalny faul przerwał jego zapędy, dość dziwna była decyzja sędziego, który pokazał zawodnikowi faulującemu tylko żółtą kartkę. Rezultat do końca meczu nie uległ już zmianie.

Dąb Cetula, zdobył punkty w trzecim kolejnym meczu i dzięki temu znajduję się na 6 pozycji z dziesięcioma punktami. Zabiała z kolei została na ostatniej pozycji z dorobkiem sześciu punktów.