ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Piłkarską majówkę czas zacząć. Przed nami kolejna ligowa kolejka w lubaczowskiej A klasie.


W najbliższą niedziele rozpocznie się kolejna, XVIII seria gier w lubaczowskiej A klasie. Kolejka ta, rozpocznie również tygodniowy maraton ligowy, w którym zespoły rozegrają 3 mecze w tygodniu. Zapowiada się pracowity tydzień dla piłkarzy.

XVIII kolejka rozpocznie się mocnym akcentem. Do Oleszyc przyjedzie Rolnik Wólka Krowicka, a w Antonikach, Start Lisie Jamy jako gospodarz podejmą Huragan Basznie Dolną. Wszystkie 4 drużyny są bardzo blisko w ligowej tabeli, a różnica między najwyższym a najniższym w tabeli wynosi zaledwie 6 punktów.  Pojedynek Czarnych z Rolnikiem, to będzie spotkanie dwóch zespołów mających ostatnio nie najlepszą passę. Oleszyce po remisie z Dachnowem, ulegli Gwieździe Wielkie Oczy. Z kolei Wólka Krowicka została rozbita w ostatniej kolejce przez start lisie jamy. Obie drużyny zapewne będą chciały jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę. W pierwszym, bardzo zaciętym meczu Rolnik wygrał 4:3.

Start i Huragan to z kolei zespoły, które wygrały swoje mecze w ostatniej kolejce, po nie najlepszym początku rundy rewanżowej. Start w małych derbach pokonał wspomniany zespół z Wólki Krowickiej 5:1, a Huragan u siebie wygrał z Unią Łukawiec 1:0. Piłkarze z Lisich Jam zwycięstwem w tym meczu będą chcieli udowodnić, że najgorsze już za nimi.  Zawodnicy Huraganu do Antoników pojadą żądni rewanżu za bolesną porażkę 0:4 przed własną publicznością w pierwszym meczu tych ekip.   

Obydwa mecze rozpoczną się o godzinie 13:00

Mecz z kolejnym przedstawicielem gminy Cieszanów czeka na piłkarzy Granicznych Krowica. Po meczu w zeszłym tygodniu z Juwenią, przyszedł czas na potyczkę z Ursusem Dachnów.  Obie ekipy,  przystąpią do tego spotkania po porażkach w minionym tygodniu, które przerwały ich passe bez porażek. Graniczni oprócz 3 punktów, stracili również fotel lidera, na który równie szybko będą starać się wrócić.  Dachnów mimo dość dobrym początku wiosny, nadal okupuje przedostatnią – 13 pozycję z dorobkiem zaledwie 10 punktów, musi nadal szukać punktów, zachować dystans do rywali.  Będzie to starcie najlepszej ofensywy (57 bramek Krowicy) z najsłabszą defensywą (64 bramki stracone Ursusa).  Graniczni przystąpią do meczu jako gospodarze, pomimo, że odbędzie się ono w Dachnowie.

Kolejne 3 punkty do swojego konta będą chcieli dopisać zawodnicy z Horyńca. Po efektownej wygranej 6:0 z Victorią, pojadą do najsłabszego w ligowej stawce Starego Lublińca.

Kolejny mecz z drużyną z dolnej części tabeli czeka na piłkarzy z Młodowa, którzy tym razem pojadą do Łukawca. Zryw po wygranych z Dzikowem oraz Lublińcem, będzie chciał przedłużyć pasmo zwycięstw oraz umocnić się na trzeciej pozycji. Mecz z Unią Łukawiec będzie również okazją do rewanżu za porażkę 3:5 w pierwszym meczu.

Ciężkiego spotkania mogą spodziewać się piłkarze Błękitnych Futory, którzy u siebie zagrają z nowym liderem Gwiazdą Wielkie Oczy.

 

Pełny rozkład gier XVIII kolejki lubaczowskiej A klasy

sobota, 18 kwiecień 2020
Ursus Dachnów vs Błękitni Futory
sobota, 6 czerwiec 2020
Zdrój Horyniec vs Leśnik Płazów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

WYNIKI

niedziela, 17 listopad 2019
Czerwoni Cewków 3 : 2 Błękitni Futory
niedziela, 10 listopad 2019
Błękitni Futory 0 : 3 Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec 7 : 1 Victoria Stary Dzików
Rolnik Wólka Krowicka 3 : 2 Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków 1 : 6 Start Lisie Jamy
Leśnik Płazów 4 : 4 Orkan Zapałów
sobota, 9 listopad 2019
Ursus Dachnów 2 : 5 Zryw Młodów

TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Roztocze Narol 26 69 22
2. Start Lisie Jamy 26 51 16
3. Juwenia Cieszanów 26 47 14
4. Graniczni Krowica 25 45 14
5. Zdrój Horyniec 26 44 14
6. Zryw Młodów 26 41 12
7. Czerwoni Cewków 26 38 11
8. Czarni Oleszyce 26 32 9
9. Błękitni Futory 25 31 9
10. Rolnik Wólka Krowicka 26 31 9
11. Victoria Stary Dzików 26 28 7
12. Leśnik Płazów 26 25 6
13. Huragan Basznia Dolna 26 24 7
14. Unia Łukawiec 26 8 2

NAJBLIŻSZE MECZE

sobota, 18 kwiecień 2020
Ursus Dachnów vs Błękitni Futory
sobota, 6 czerwiec 2020
Zdrój Horyniec vs Leśnik Płazów

Pozostałe sportowe wieści

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

       

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.