Piłkarski weekend w powiecie lubaczowskim [WYNIKI]


Za nami kolejne zmagania piłkarzy z powiatu lubaczowskiego. W okręgówce zwycięstwo odniosła drużyna z Lubaczowa. Z kolei w A klasie Roztocze Narol pewnie zmierza do wyższej ligi, a w szlagierze B klasy przegrał Ursus Dachnów.

OKRĘGÓWKA - WYNIKI

sobota, 17 sierpień 2019
MKS Radymno 1 : 7 Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga 3 : 2 Czarni Pawłosiów
Łęk Ostrów 2 : 3 Motor Grochowce
niedziela, 11 sierpień 2019
Czarni Pawłosiów 3 : 0 LKS Skołoszów
Zorza Zarzecze 1 : 3 Płomień Morawsko
Roztocze Narol 2 : 1 MKS Radymno
Sanoczanka Święte 0 : 1 Granica Stubno
sobota, 10 sierpień 2019
Orzeł Przeworsk 5 : 0 Łęk Ostrów

OKRĘGÓWKA - TABELA

Zespół M Pkt Z R P Bz Bs Bb
1. MKS Kańczuga 2 6 2 0 0 5 2 +3
2. Płomień Morawsko 1 3 1 0 0 3 1 +2
3. Czuwaj-Wiaro Przemyśl 1 3 1 0 0 2 1 +1
4. Roztocze Narol 1 3 1 0 0 2 1 +1
5. Zorza Zarzecze 2 3 1 0 1 8 4 +4
6. Czarni Pawłosiów 2 3 1 0 1 5 3 +2
7. Motor Grochowce 2 3 1 0 1 3 3 0
8. Granica Stubno 1 3 1 0 0 1 0 +1
9. GKS Orły 1 3 1 0 0 1 0 +1
10. Orzeł Przeworsk 1 3 1 0 0 5 0 +5
11. Łęk Ostrów 2 0 0 0 2 2 8 -6
12. Sanoczanka Święte 1 0 0 0 1 0 1 -1
13. LKS Skołoszów 1 0 0 0 1 0 3 -3
14. Pogoń-Sokół Lubaczów 1 0 0 0 1 0 2 -2
15. MKS Radymno 2 0 0 0 2 2 9 -7
16. Biało-Czerwoni Kaszyce 1 0 0 0 1 1 2 -1

A KLASA - WYNIKI

A KLASA - TABELA

Zespół M Pkt Z R P Bz Bs Bb
1. Juwenia Cieszanów 0 0
2. Zryw Młodów 0 0
3. Gwiazda Wielkie Oczy 0 0
4. Zdrój Horyniec 0 0
5. Victoria Stary Dzików 0 0
6. Graniczni Krowica 0 0
7. Leśnik Płazów 0 0
8. Czarni Oleszyce 0 0
9. Start Lisie Jamy 0 0
10. Błękitni Futory 0 0
11. Rolnik Wólka Krowicka 0 0
12. Ursus Dachnów 0 0
13. Czerwoni Cewków 0 0
14. Orkan Zapałów 0 0

B KLASA - WYNIKI

B KLASA - TABELA

Zespół M Pkt Z
1. Unia Łukawiec 0
2. Zalew Stary Lubliniec 0
3. Piast Antoniki 0
4. LKS Mołodycz 0
5. Walter Opaka 0
6. LKS Miękisz Nowy 0
7. Huragan Basznia Dolna 0
8. Roz. Ruda Różaniecka 0
9. Błękitni Zalesie 0
10. LKS Zabiała-Stare Sioło 0
11. Tanew Wola Wielka 0

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: