ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

Przebiegnie ultramaraton, by pomóc Mateuszowi


Biegacz-amator Jacek Ważny chce po raz pierwszy przebiec bardzo trudny 64-kilometrowy Bieg 7 Dolin. To wszystko dla sparaliżowanego Mateusza Zająca z Oleszyc.

Jacek Ważny to szwagier Mateusza Zająca, który w ubiegłym roku miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego doznał ciężkiego wielonarządowego urazu, został sparaliżowany od pasa w dół. Nie może chodzić, nie może siedzieć. Szansą na powrót do zdrowia jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna. Dlatego też Pan Jacek poprzez udział w bardzo trudnym Biegu 7 Dolin - o długości 64 km, który odbędzie sie w Beskidzie Śląskim chciałby pomóc Mateuszowi.

To olbrzymie wyzwanie dla biegacza-amatora, który dopiero stawia pierwsze krotki w biegach górskich, ale sila wola, wielka motywacja do codziennych ćwiczeń i pozytywne nastawienie sparaliżowanego Mateusza zmobilizowało szwagra do zmierzenia się z jego własnymi słabościami.

Jak sam mówi, jest „biegaczem” który w swoim trzydziestoletnim życiu nie przebiegł więcej niż 22.5 km podczas jednego treningu. Jednakże ten duch biegacza podpowiada mu, że poprzez bieganie może pomóc Mateuszowi.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Mateusza.

Link do zrzutki znajduje się pod tym linkiem:

https://zrzutka.pl/3pmf7n

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

ona
+7 # ona 2019-04-03 11:58
pełen szacunek :)
brawo
Zgłoś administratorowi

Trwa cisza wyborcza, która obowiązuje także w Internecie. W związku z tym z portalu ZLUBACZOWA.PL od soboty do niedzieli do godz. 21:00 została wyłączona możliwość dodawania komentarzy pod wszystkimi artykułami.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.