ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

Pobiegną dla Kacperka

fot. archiwum Biegomiania Lubaczów
fot. archiwum Biegomiania Lubaczów

fot. archiwum Biegomiania Lubaczów

16 czerwca w Lubaczowie odbędzie się III Lubaczowska Piątka, Marsz Nordic Walking oraz II Lubaczowska Dziesiątka. Trwają właśnie zapisy. W tym roku biegacze decydując się na udział w zawodach pomogą choremu Kacperkowi Marciniszynowi.

W tym roku zawody rozpoczną się 16 czerwca o godzinie 14:00 na Rynku w Lubaczowie. Biegacze pobiegną ulicami Lubaczowa. Zawody odbędą się w trzech kategoriach: bieg na 5 oraz 10km i marsz nordic walking 5 km.

Na chwilę obecną udział w zawodach potwierdziło prawie 120 biegaczy.  To dobra wiadomość dla osób, które chciałby wziąć udział w wydarzeniu, gdyż organizatorzy wyznaczyli limit na 300 zawodników.

Koszt wpisowego to 40 zł przez cały okres trwania zapisów. Z każdego wpisowego 10 zł i wszystkie wpłaty powyżej kwoty 40 zł, zostaną przekazane na leczenie Kacpra Marciniszyna, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

Więcej o zawodach, regulamin i zapisy na: chronotex.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Lubaczów i Biegomania Lubaczów, a partnerem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie. Patronat medialny objęły portale: zlubaczowa.pl, elubaczow.com oraz Katolickie Radio Zamość.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.