ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje

       

I Gala OZPN Jarosław: Statuetki dla sportowców i działaczy z powiatu lubaczowskiego [VIDEO]

Paweł Derylak odbiera statuetkę za najlepszego zawodnika w lubaczowskiej "A klasie" fot. kadr https://www.youtube.com/watch?v=BBwX28ygq5s
Paweł Derylak odbiera statuetkę za najlepszego zawodnika w lubaczowskiej "A klasie" fot. kadr https://www.youtube.com/watch?v=BBwX28ygq5s

Paweł Derylak odbiera statuetkę za najlepszego zawodnika w lubaczowskiej "A klasie" fot. kadr https://www.youtube.com/watch?v=BBwX28ygq5s

2 lutego w Hotelu Jaśminowy Dwór w Rokietnicy odbyła się I Gala OZPN Jarosław, podczas której sportowcom i działaczom wręczano Piłkarskie Victorie. Wśród wyróżnionych znaleźli się mieszkańcy powiatu lubaczowskiego.

Witając zgromadzonych gości prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Mieczysław Golba podkreślił całoroczny trud całego środowiska piłkarskiego.

- Tą galą chcemy docenić pracę działaczy, trenerów, samorządowców i piłkarzy, którzy na co dzień rywalizują w ponad 300 klubach skupionych w naszym związku. Kapituła miała duży problem w wybraniu zwycięscy w każdej kategorii, ale wierzę że podjęła trafne wybory – mówił M. Golba

Najlepszym zawodnikiem w lubaczowskiej „A klasie” został pomocnik Czarnych Oleszyc ksiądz Paweł Derylak.


Z kolei w klasie B najlepszym okazał się zawodnik Czerwonych Cewków Rafał Witko.


Przyznano też nagrody trenerom grup młodzieżowych. Nagrodę otrzymał były trener MKS Pogoni Sokół Lubaczów Władysław Pisarz.


Statuetki otrzymali też samorządowcy. Takie wyróżnienie otrzymał wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.


– Gratuluję raz jeszcze wszystkim nagrodzonym i dziękuję wszystkim za trud wkładany w szkolenie młodzieży, kto wie może następny Lewandowski będzie pochodził z naszego terenu – zakończył prezes Mieczysław Golba.

Zobacz całą galę dzięki telewizji TwojaTV:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

xxxxbxxx
+10 # xxxxbxxx 2018-02-04 21:58
Mega gratulacje dla ksiedza Pawła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kibic
-4 # kibic 2018-02-05 09:27
Nie ma to się w żaden sposób do rzeczywistości - najlepszym piłkarzem A klasy został zawodnik, który nie jest najlepszy nawet w swoim zespole (który dodatkowo jest 6 w lidze). Jakby był najlepszym zawodnikiem w A-klasie Lubaczów to na boisku zrobiłby na tyle różnicy, że Czarni nie traciliby 10 pkt do lidera.

Witko statystykami bez problemu "zjada" w B-klasie innych, ale czy jest najlepszy? Bardzo możliwe, nie twierdzę, że nie.

Trener młodzieży - na naszym terenie w ubiegłym roku nie było na pewno lepszego :-) Temu Panu gratuluję szczerze.

Wójtowi gratuluję po raz kolejny jego rozgrywek w Lisich Jamach, totalne dno - wszyscy zaczynają bojkotować tą kopaninę i układy wewnętrzne. Wstyd nagradzać kogoś, kto nie interesuje się sportem na własnym podwórku.

W A-klasowej Krowicy jest pewien chłopak, który gdyby nie przywiązanie do wioski dawno grałby regularnie w okręgówce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Karmelkowy Jarząbek
+1 # Karmelkowy Jarząbek 2018-02-05 10:30
~kibic
Nie wiem co bierzesz, ale ja chcę to samo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Detektyw
+2 # Detektyw 2018-02-05 11:00
To ten Pan co dostał 7:0 z drugim składem Baszni?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kibic
0 # kibic 2018-02-05 12:26
Bronek Malanowski vel. Detektyw
Nie to nie ten Pan;)

Jarząbek
Polecam mieć to samo co ja - zdrowy rozsądek :) Jeżeli uważacie, że to najlepszy zawodnik w A-klasie to dlaczego nie wyróżnia się z kolejki na kolejkę, ile zagrał dobrych spotkań, 1? 2? Bo był na Mistrzostwach Polski Księży? Ludzie, narzekacie na sytuacje "po znajomości załatwiane" a tutaj bronicie po znajomości, gdzie sens, gdzie logika?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ole
0 # ole 2018-02-05 12:56
Cytuję kibic:
Nie ma to się w żaden sposób do rzeczywistości - najlepszym piłkarzem A klasy został zawodnik, który nie jest najlepszy nawet w swoim zespole (który dodatkowo jest 6 w lidze). Jakby był najlepszym zawodnikiem w A-klasie Lubaczów to na boisku zrobiłby na tyle różnicy, że Czarni nie traciliby 10 pkt do lidera.

Witko statystykami bez problemu "zjada" w B-klasie innych, ale czy jest najlepszy? Bardzo możliwe, nie twierdzę, że nie.

Trener młodzieży - na naszym terenie w ubiegłym roku nie było na pewno lepszego :-) Temu Panu gratuluję szczerze.

Wójtowi gratuluję po raz kolejny jego rozgrywek w Lisich Jamach, totalne dno - wszyscy zaczynają bojkotować tą kopaninę i układy wewnętrzne. Wstyd nagradzać kogoś, kto nie interesuje się sportem na własnym podwórku.

W A-klasowej Krowicy jest pewien chłopak, który gdyby nie przywiązanie do wioski dawno grałby regularnie w okręgówce.


ale zazdrosnik!!! to halowy mistrz EUROPY!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
obserw.
-1 # obserw. 2018-02-05 18:05
KSIĘŻY. A tak przez ciekawość ilu Księży jest w powiecie a ilu piłkarzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
obserw.
0 # obserw. 2018-02-05 18:07
W laickiej Europie jest coraz mniej księży, a tym samym łatwiej jest cokolwiek wygrać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Arytek
0 # Arytek 2018-02-06 08:17
Wszystko ladnie,ale dlaczego wsrod nagrodzonych niw ma prawdziwych spolecznikow,ta kich ludzi z pasja pracujacych za darmo,czesto dajacych wlasne pieniadze ii poswiencajacych swoj czas.Nagradzaci e ludzi ,ktorzy za to co robia biora nasze publiczne pieniadze i to bardzo duze, t ,to .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Quo
-2 # Quo 2018-02-06 18:38
Cytuję Arytek:
Wszystko ladnie,ale dlaczego wsrod nagrodzonych niw ma prawdziwych spolecznikow,takich ludzi z pasja pracujacych za darmo,................ .

Następny zazdrośnik.Zgło ś się do komisji wtedy wybierzesz swego pupilka (kumotra).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować