ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

DSF Kickboxing Challenge: Maksymilian Bratkowicz pokonał Mateusza Kubiszyna

fot. facebook.com/DSFKickboxingChalleng
fot. facebook.com/DSFKickboxingChalleng

fot. facebook.com/DSFKickboxingChalleng

Maksymilian Bratkowicz pokonał Mateusza Kubiszyna w walce wieczoru na DSF Kickboxing Challenge. Taki werdykt ogłosili sędziowie.

W walce wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 13 zmierzyło się dwóch amatorskich mistrzów świata WAKO - Maksymilian Bratkowicz (Gym-Fight Wrocław) i  pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań).  Była to druga walka tych zawodników. W 2016 roku Kubiszyn pokonał Bratkowicza.  Teraz stawką był pas mistrzowski organizacji. Tym razem Mateusz Kubiszyn musiał uznać wyższość zawodnika z Wrocławia.

Wkrótce więcej informacji.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Kibol
+4 # Kibol 2018-02-04 12:45
Nie mogło być inaczej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
obiektywny
+1 # obiektywny 2018-02-04 13:12
Trzecia porażka z rzędu.

Najpierw dostał w pierwszej rundzie w amatorskich Mistrzostwach Świata (nie jest już żadnym mistrzem świata, jest byłym amatorskim mistrzem świata), potem przegrana z anonimowym Ukraińcem i teraz to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
fun
+9 # fun 2018-02-04 13:22
A co wam przeszkadza ,niech się chłop daje okładać jak lubi. Trzeba też umieć przegrać czasami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Q
+8 # Q 2018-02-04 13:53
Nawet jak przegrał to i tak wielki szacunek za to,że chłopak ma pasje i zapał. Powodzenia w następnych pojedynkach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kibic jagi
+7 # kibic jagi 2018-02-04 13:57
Ot taki lubaczowski Najman. Buta i cwaniactwo w filcakach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
lola
+1 # lola 2018-02-04 14:03
Taki pewny byl chlopczyk siedzial krol na tronie i spadl...zejdz ze sceny czlowieku....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kibol
-3 # Kibol 2018-02-04 14:20
Święte słowa ... Cały Facebook zawalony plakatami o tej walce i po co ... Jedna walkę wygrał i wielki boxer :) zejdź już zejdź
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lol
+5 # Lol 2018-02-04 16:29
Najlepiej nic nie robić prawda? Czy zawsze trzeba wygrywać? Szacunek mu się należy! Rusza się, ma talent!
Ale Was ciężko zadowolić heh czekamy teraz na Wasze sukcesy i wygrane!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
P.H
+2 # P.H 2018-02-04 17:44
Zawiść, was dorwała ludzie. Kazdego który wypowiada się w taki negatywny sposób jak by zapytać o opinię na żywo to byście nie mieli tyle do powiedzenia.
To jest sport są wzloty i upadki, okres gorszy i lepszy. Każda walka uczy czy to przegrana czy wygrana.
Dobra walka i oby dążył do celu !!!
A wam co tak wielce mówią żeby dał sobie spokój moge powiedziec że nigdy by was nie było stać na taką determinacje jak Qubka !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kibic jagi
+4 # kibic jagi 2018-02-05 06:50
To nie zawiść, przecież ten chłopek to zwykły burak, taki cwaniak wiejski w beemce. Trochę pokory
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
csrpk
-3 # csrpk 2018-02-05 19:43
haha ciekawe czy w cztery oczy taki pajacu byś był wyszczekany, buraku :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
bodek
0 # bodek 2018-02-04 21:34
to jest zwykła zazdrość i tyle!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kibol
-2 # Kibol 2018-02-04 23:16
Zazdrościć przegranych ? Co to za sztuka wyjść i przegrac ? Ot filozofia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Lol
+2 # Lol 2018-02-06 02:11
Wyjdź i przegraj ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Arek
-1 # Arek 2018-02-05 02:47
Osiągnął więcej niż niejeden w tym powiecie, przegrał kilka walk, bo chciał walczyć z kimś lepszym a nie stać w miejscu i obijać słabych. Wyrzućcie z siebie złość i frustracje. Ruszcie d*py i coś zróbcie dobrego, zamiast hejtować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Błękitny
+1 # Błękitny 2018-02-05 07:29
dobrze walczył, oglądałem walkę, szedł jak czołg tamten ziomeczek przecież pierwsze 3 rundy praktycznie uciekał po ringu (trochę mu ściany gospodarza pomogły), Kubek troszkę niestety przysiadł od 3 rundy, według mnie zawsze na początku za bardzo się pompuje a później już brakuje mocy ale walczy ambitnie, efektownie i to się może podobać, w mojej opinii wygrał, mi się bardzo podobało i trzymam kciuki za dalszy rozwój, pozdro!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
ana
+4 # ana 2018-02-05 20:17
hmm Mateusz byl bardzo pewny siebie w wywiadach moze az za bardzo troche pokory mu nie zaszkodzi , poprostu wygral lepszy .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Edek
0 # Edek 2018-02-09 10:10
Każda walka, czy to wygrana, czy przegrana, daje mu kolejne doświadczenie. "Nie od razu Rzym zbudowano". Ważne, że robi to co kocha. Mateusz jeszcze będzie na szczycie, wierzę w to.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować