Oldboye z Lisich Jam najlepsi na turnieju w Baszni Dolnej

W sobotę dnia 14.03.2015 r. na sali sportowej w Baszni Dolnej mecze w piłkę nożną rozgrywały zespoły złożone w większości z byłych zawodników Ludowych Klubów Sportowych terenu Gminy Lubaczów, dla których ta dyscyplina sportu ciągle mobilizuje do podejmowania aktywności.

Pełne emocji sportowych były ostatnie zmagania zawodników w halowej piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Lubaczów „OLD BOY 40+”. Do Turnieju zgłosiło się 5 drużyn. Każda rozgrywająca drużyna liczyła 5 zawodników (4 zawodników w polu oraz bramkarza). Po dokonanym losowaniu odbywały się mecze trwające 2 x 10 minut, z 5-minutową przerwą według systemu „każdy z każdym”.

Wyniki rozgrywek poszczególnych drużyn przedstawiają się następująco:

W efekcie sportowych zmagań w Turnieju OLD BOY 40+ drużyny zajęły następujące lokaty:

Zdobywcą największej ilości bramek w całym Turnieju został Szymeczko Artur reprezentujący LKS „ZRYW” Młodów, który strzelił 11 bramek zaś tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Wiesław Litwin ze zwycięskiej drużyny LKS „START” Lisie Jamy. Otrzymali oni okolicznościowe statuetki.

Nagrody wręczali: Zastępca Wójta Gminy Lubaczów Pan Krzysztof Kozioł, Przewodniczący Rady Gminy Lubaczów Pan Roman Cozac i gospodarz Turniej Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Baszni Dolnej Pan Bolesław Dydyk.

Słowa uznania za sportową postawę i zaangażowanie w rozgrywki turniejowe Zastępca wójta skierował do wszystkich uczestników zaś szczególne podziękowanie otrzymali sędziowie w osobach Pana Wojciecha Mańczaka i Pana Mirosława Powroźnika, którzy nieodpłatnie sędziowali wszystkie rozegrane mecze. – czytamy na stronie Gminy Lubaczów

Zdjęcia można zobaczyć tutaj (kliknij, aby przejść)

Źródło: lubaczow.com.pl