ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Legalni bukmacherzy. Opinie o LVbet i ETOTO


 

Przed wyborem bukmachera warto dowiedzieć się, co konkretnie oferuje i jakie komentarze na jego temat pojawiają się w sieci. Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie opinii dotyczących dwóch firm – LVbet oraz ETOTO.

  1. LVbet – opinie o firmie

  2. ETOTO – opinie o firmie

Po wprowadzeniu nowej ustawy o grach hazardowych, działalność firm bukmacherskich w naszym kraju zaczęła podlegać wielu obostrzeniom. Zmiany dotknęły nie tylko przedsiębiorstw, ale też graczy. Ci muszą teraz starannie wybierać firmy, w których obstawiają. Jeśli skorzystają z usług bukmacherów niezarejestrowanych w naszym kraju, powinni przygotować się na karę grzywny.

To sprawia, że chcąc zacząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, warto najpierw sprawdzić, czy dana firma działa w legalny sposób. Poza tym dobrym pomysłem będzie też przeczytanie opinii na temat usług danego bukmachera. W ten sposób wybierzesz firmę, która oferuje najbardziej odpowiadające ci warunki. W tym artykule przygotowaliśmy zestawienie opinii dotyczących dwóch bardzo popularnych firm - LVbet i ETOTO.

LVbet – opinie o firmie

LVbet licencję Ministerstwa Finansów posiada już od trzech lat – otrzymał ją w połowie maja 2016. Ten bukmacher wyróżnia się bardzo szeroką ofertą. Poza najpopularniejszymi w naszym kraju dyscyplinami, takimi jak piłka nożna, siatkówka czy Formuła 1, klienci firmy mogą także obstawiać również szachy, hokej na lodzie i na trawie, krykiet i baseball. Na graczy szukających bardziej oryginalnych zakładów czekają zaś te dotyczące zdobywającego coraz większą popularność e-sportu.

LVbet cieszy się dobrymi opiniami wśród polskich graczy. Wpływ na pozytywną ocenę bukmachera mają między innymi takie czynniki jak uproszczona do minimum i zajmująca kilka minut rejestracja oraz duże bonusy powitalne. Firma wyróżnia się też atrakcyjnymi kursami dla wielu zakładów.

ETOTO – opinie o firmie

Firma ETOTO na polskim rynku działa od 2011, a trzy lata po pojawieniu się na polskim rynku otrzymała licencję Ministerstwa Finansów. Niedawno bukmacher znacznie poszerzył swoją ofertę, umożliwiając graczom obstawianie wyników różnych dyscyplin oraz lig. Na uwagę zasługuje przede wszystkim szeroki wybór rozgrywek piłkarskich, wśród których znajdziesz wszystkie najważniejsze ligi w Europie i nie tylko.

Co jednak o ETOTO sądzą sami gracze? Polityka tego bukmachera jest szczególnie doceniania przez klientów preferujących odpowiedzialne, racjonalne podejście do obstawiania. To wynik przede wszystkim wprowadzenia opcji limitu, który zapobiega podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji i chroni przed utratą kontroli nad grą.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.