ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

Krystaliczny obraz i nowoczesny design – poznaj najnowszy model MU8002 od Samsunga


W sklepach ze sprzętem RTV znajdziemy całe mnóstwo różnych telewizorów – tylko jaki wybrać? Jeśli szukasz naprawdę dobrego sprzętu, który zachwyci swoim krystalicznie czystym obrazem i nowoczesnym designem wpasowującym się w wysmakowane wnętrze – postaw na najnowszy model Samsung MU8002.

Nawet osoby śledzące trendy i nowinki w branży RTV mogą mieć problemy z wyborem optymalnego modelu. Warto więc dowiedzieć się więcej o Samung MU8002, który znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Sprzęt ten został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu do Twojego salonu czy sypialni może zawitać urządzenie na miarę XXI wieku.

Obraz i dźwięk na najwyższym poziomie.

Model MU8002 wyróżnia się niezwykłą czystością obrazu i cudownie brzmiącym, klarownym dźwiękiem. Bezpośrednio odpowiadają za to zastosowane podzespoły oraz wyśrubowane parametry. Telewizor ten współpracuje z technologią 4K i może wyświetlać obrazy czy filmy w rozdzielczości 3 840 x 2 160 pikseli. Do tego posiada matrycę LCD typu VA z krawędziowym podświetleniem GBr LED i odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Nie można zapomnieć także o trybie HDR.

Telewizor został też wyposażony w głośniki o mocy 40 watów, które doskonale nadają się nawet do bardzo głośnego oglądania. Oglądając teledysk swojego ulubionego artysty, będziesz mógł poczuć się niczym na prywatnym koncercie. Wszystko to sprawia, że model MU8002 to sprzęt naprawdę wysokiej jakości ze znakomitymi parametrami.

MU8002 – ciekawy i elegancki design

Dla użytkownika TV ważne są jednak nie tylko podzespoły, ale i wykończenie urządzenia. Model MU8002 to bardzo elegancki i smukły telewizor. Ramka jest dwustronnie fazowana, niezwykle wąska, przez co obraz widzimy niemalże na całej powierzchni telewizora. Zamontowana do niego stopa ma kształt litery Y, dzięki czemu jest bardzo stabilna i umożliwia ustawianie sprzętu nawet na niedużych szafkach pod telewizor. Sprawia też, iż model ten nabiera optycznej smukłości i lekkości, a zatem świetnie się prezentuje w praktycznie każdym wnętrzu. Wszystko to powoduje, że MU8002 wygląda niczym bardzo luksusowy sprzęt z najwyższej półki i dla wymagających konsumentów.

Prosta obsługa nowoczesnym pilotem

O faktycznym komforcie korzystania z telewizora decyduje również (nie)skomplikowanie jego obsługi. W przypadku tego modelu marki Samsung doszło do swojego rodzaju rewolucji w kontekście pilota. Obecnie odchodzi się od niezliczonej liczby przycisków na rzecz kilku, które doskonale spełniają swoje zadania. W tym przypadku trend prostego i zarazem eleganckiego pilota jest również kontynuowany. Słusznie. Oczywiście, pilotem można także kontrolować wszystkie inne urządzenia, jakie współpracują z modelem UE75MU8002TXXH. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by korzystać z pełni możliwości MU8002.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.