ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

HP DeskJet 3630 - drukarka do każdego domowego biura


HP to marka, która na dobre zagościła na polskim rynku. Jeśli chodzi o elektronikę, to wielu z nas z dużym zaufaniem wybiera produkty właśnie tej marki. Wśród produktów tych są również drukarki, a spośród nich warto wyróżnić model DeskJet 3630.

Dobry zakup na własne potrzeby

Choć wydawać by się mogło, że posiadanie drukarki nie jest wcale palącą potrzebą, to jednak ci, którzy jej nie mają, szybko odczuwają jej brak. W dzisiejszych czasach większość rzeczy spisujemy w formie elektronicznej. Wszelkiego rodzaju umowy i ważniejsze dokumenty muszą powstawać jako oficjalny druk. Ogromna ilość uczniów drukuje dodatkowe pomoce naukowe. Coraz większy procent studentów odrzuca tradycyjne zeszyty i notuje słowa wykładowców właśnie na komputerach, by później móc wydrukować przejrzyste i czytelne notatki.

Zresztą, na tym nie kończą się potrzeby w kwestii drukowania. Przed wyjazdami drukujemy na własną rękę bilety lotnicze i inne, potwierdzenia zakupów i przelewów, oświadczenia i inne rzeczy, które musimy posiadać w wersji papierowej.

Jednakże z racji tego, że drukarki w domu używa się raczej sporadycznie (w odniesieniu do jej eksploatacji w przeciętnym biurze), nie ma potrzeby kupowania wybitnie wydajnego sprzętu. Domownikom w zupełności wystarcza drukarka ze średniej półki cenowej, która doskonale spełnia swoje zadanie i nie jest przy tym przeciążana.

Dobrze zarządzanie domowym budżetem nie kończy się na zakupie drukarki w atrakcyjnej cenie. Zamiast kupić oryginalny kartridż, warto rozważyć także zamiennik tonera, który – mimo niższej ceny – jest bardzo wydajny i trwały.

Parametry modelu DeskJet3630

Drukarka HP DeskJet 3630 posiada wszystkie funkcje, których może od drukarki wymagać w domu jej użytkownik. Jak każda nowoczesna drukarka, drukuje zarówno w czerni, jak i w kolorze (szybkość druku stron na minutę wynosi odpowiednio 20 i 16). Użytkowanie tego modelu drukarki jest bardzo proste, ponieważ ma ona wbudowane Wi-Fi. Można wysyłać jej polecenie druku nie tylko z poziomu komputera, ale także smartfona i tabletu. Ogólnie rzecz biorąc obsługa tego modelu jest bardzo prosta – posiada on wbudowany intuicyjny panel, dzięki któremu można kontrolować wszystkie funkcje urządzenia. Chociaż urządzenie DeskJet 3630 jest nazywane drukarką, to oprócz drukowania przy jego pomocy można również skanować i kopiować dowolne dokumenty w rozmiarze nieprzekraczającym format A4. Jest to więc swoiste 3 w 1.

Trzy bardzo ważne funkcje zostały upakowane do jednej obudowy – na tyle zgrabnej i kompaktowej, że można ją ustawić nawet na biurku i nie obawiać się, że będzie przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Bardzo przydatną opcją jest tryb cichej pracy – kluczowy, gdy pracuje się nocą i nie chce obudzić domowników. Podajnik papieru może utrzymać aż 60 arkuszy. Szybkość wydruku pierwszej strony waha się w przedziale od 14 do 17 sekund (w zależności od koloru wydruku).

Użytkownicy tego modelu cenią sobie go za stosunek ceny do jakości, bo – jak się okazuje – za naprawdę niewygórowaną kwotę można wyposażyć swoje domowe biuro w świetnej jakości sprzęt i cieszyć się wygodą jego użytkowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.